18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nagła śmierć.

stery_srh • 2013-05-22, 23:21
Rosja, filmik z dalekiej przyszłości. :dead:

Srogie pie**olnięcie.

joj_sport

2013-05-23, 12:31
Jaki wniosek? Jedz z rozwagą i nie zapie**alaj jak dziki osiol. Tyle. Jesli wyprzedzasz, uwazaj potrojnie i mysl k***a!

KJP678

2013-05-23, 12:44
Cytat:

z dalekiej przyszłości. :dead:



Za wiele to się tam nie zmieniło :-D .

Fisz_

2013-05-23, 14:56
Komentarze tego ruska rozwaliły mnie bardziej niż kamaz tą osobówkę.. :D Ciekawe, czy ten większy odniósł w starciu jakieś obrażenia poza zdrapanym lakierem.

Zgon14

2013-05-23, 15:23
To noga na pierwszym zdjęciu?

damian88719

2013-05-23, 15:24
Jakbym zobaczył takiego kolosa jadącego na mnie to nawet bym nie chamował tylko jechał w p*zdu w pole, było miejsce. Tylko tylko, że trzeba zawsze mieć takie awaryjne zachowanie wbite do głowy. Panika go zabiła.

black88

2013-05-23, 15:54
pie**olone naj***ne sołdaty wracały z poligonu

morderuk

2013-05-23, 16:29
@joj_sport

Jak to k***a mac w ogole nie byla jego wina, droga prosta to jechal szybko, wyprzedzanie poszlo mu sprawnie...-.-'

ZnanyJakoZaganiacz

2013-05-23, 17:49
Ja się pytam, co znaczy tag "kra3" :wtf: Jak już to "краз". Cyrylicę zapisujemy cyrylicą, albo fonetyczny odpowiednik, a nie potworki tego typu (Jak mam to przeczytać, jako kratrzy?).

Ti...........ch

2013-05-23, 18:11
Sie k***a czepiasz. Np. u nas na budowie jeździ kamatrzy :mrgreen:

azuz

2013-05-23, 18:12
gargo napisał/a:

@up zadziałała strefa zgniotu- tyle że jak w maluchu, kończy się na silniku




No super, swietnie, tylko zart z maluchem jest smieszny poniewaz ma on silnik z tylu...

tranzystor

2013-05-23, 18:42
Kurdę, szkoda trochę Ził'a, chociaż widać, że w nim strefa zgniotu jest właściwa :mrgreen:

ZnanyJakoZaganiacz

2013-05-23, 18:44
ment200 napisał/a:

Sie k***a czepiasz. Np. u nas na budowie jeździ kamatrzy :mrgreen:



Nie się czepiam, tylko Ty jesteś plebejuszem zapie**alającym na budowie :amused:

herbalix

2013-05-23, 19:08
Dżamal napisał/a:



Nie się czepiam, tylko Ty jesteś plebejuszem zapie**alającym na budowie :amused:



i zarabia 100-150zł dziennie, a ty w kfc po socjologii ile bierzesz? 7zł/h?

stery_srh

2013-05-23, 19:58
Dżamal napisał/a:

Ja się pytam, co znaczy tag "kra3" :wtf: Jak już to "краз". Cyrylicę zapisujemy cyrylicą, albo fonetyczny odpowiednik, a nie potworki tego typu (Jak mam to przeczytać, jako kratrzy?).


Odpowiem tak samo, jak w poprzednim temacie, w którym to wytknąłeś - gówno.
Już to widzę, jak ktoś przełącza sobie układ klawiatury na rosyjski i klepie cyrylicą. Uwierz mi, że mnóstwo osób pisze w ten sposób jak to zrobiłem. Osobiście spotkałem się z tym, że piszą tak nawet goście zza wschodniej granicy mając do dyspozycji polski układ klawiatury. Nawet google wiedzą o co chodzi - jeżeli ty nie wiesz, to twój problem. :mrgreen:

ZnanyJakoZaganiacz

2013-05-23, 20:05
herbalix napisał/a:



i zarabia 100-150zł dziennie, a ty w kfc po socjologii ile bierzesz? 7zł/h?



Nie studiowałem. Ba, nie mam nawet matury, bardziej niż studiować opłacało mi się wejść w transport.

stery_srh napisał/a:


Odpowiem tak samo, jak w poprzednim temacie, w którym to wytknąłeś - gówno.
Już to widzę, jak ktoś przełącza sobie układ klawiatury na rosyjski i klepie cyrylicą. Uwierz mi, że mnóstwo osób pisze w ten sposób jak to zrobiłem. Osobiście spotkałem się z tym, że piszą tak nawet goście zza wschodniej granicy mając do dyspozycji polski układ klawiatury. Nawet google wiedzą o co chodzi - jeżeli ty nie wiesz, to twój problem. :mrgreen:



5 sekund zajmuje uruchomienie przez google wirtualnej klawiatury rosyjskiej. Też mam doświadczenia z "gośćmi za wschodniej granicy", zwłaszcza w interesach, ale widocznie celujemy w inne grupy społeczne w swoich kontaktach.

PS. Google zrozumie nawet takie coś:



Co nie znaczy że jest to poprawne.