18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nad wodą w Omsku

~_Yarko_ • 2022-07-11, 17:43

Wskutek zderzenia ze skuterem wodnym, jedna osoba z pontonu zginęła.

Justynka99

2022-07-12, 23:56
Siriuz napisał/a:

źródło proszę, bo na ile ja się orientuje to jest gówno-natowska-propaganda z cyklu "imperialistyczny Putin"
tak na logikę, Polska jest w NATO od 13 lat, otwartą kwestią wprawdzie była budowa tarczy rakietowej, ale generalnie mieliśmy dobre stosunki z Rosją. Polska na ile wiem pełniła funkcję buforową między Rosja a NATO, ale nie była strategicznie ważna dla obronności Rosji w przeciwieństwie do Ukrainy. Po ch*j mieliby atakować Polskę? Wojnę na Ukrainie można było skończyć jeszcze zanim wybuchła, wystarczyłoby że ktoś odj***łby Zelenskiego a sądy zajęłby się bydlakami, którzy mordowali Rosjan. Nie dość, że uratowano by życie setkom tysięcy ludzi to kraj nie zostałby zniszczony a relacje z Rosją znacznie by się poprawiły. Świat byłby lepszym miejscem... ale nie k***a, kogoś świerzbił palec.



Po tym poście wnioskuję, że część proputinowskich szmat wierzy w to, co pisze, a nie tylko się k***i za ruble.

Siriuz

2022-07-13, 10:06
Justynka99 napisał/a:

Po tym poście wnioskuję, że część proputinowskich szmat wierzy w to, co pisze, a nie tylko się k***i za ruble.



Potrafisz napisać coś rzeczowego?

Właśnie przez takie miernoty, które sieją wszędzie nienawiść zamiast rozmawiać mamy wojny.

Justynka99

2022-07-13, 10:46
Siriuz napisał/a:

Potrafisz napisać coś rzeczowego?
Właśnie przez takie miernoty, które sieją wszędzie nienawiść zamiast rozmawiać mamy wojny.



Potrafię, ale nie czuję potrzeby rozmowy z kimś popierającym ludobójstwo. Niezależnie od tego, czy popiera je za kilka rubli, czy z jakichś osobistych pobudek.

Siriuz

2022-07-13, 11:49
Justynka99 napisał/a:

Potrafię, ale nie czuję potrzeby rozmowy z kimś popierającym ludobójstwo. Niezależnie od tego, czy popiera je za kilka rubli, czy z jakichś osobistych pobudek.



Powiedz mi skąd masz pewność, że na Ukrainie nie dochodziło do morderstw na tle narodowościowym? Wytłumacz mi wydarzenia z 2014 roku w Odessie kiedy żywcem spalono ludzi protestujących przeciwko nowemu rządowi w Kijowie a ponoć odpowiedzialni za to do dzisiaj siedzą w ukraińskim parlamencie? Oraz dlaczego Zelenski nie spelnił obietnicy wyborczej, że zakończy wojnę w Dombasie? Powiedz mi jak to jest, że kiedy wojska rosyjskie wjechały na Ukraine, to mogliśmy oglądać filmy na których cywile stawali na drodze czołgów lub wręcz obrzucali je koktajlami i nie spotykali się z przemocą w odpowiedzi? W końcu odpowiedz mi na pytanie, dlaczego rząd Ukraiński po jasnych komunikatach ze strony Rosji w postaci aneksji Krymu, że nie dopuści do wkroczenia NATO na teren Ukrainy, nadal kontynuował współpracę z zachodem?

W tej chwili Ukraina płonie, nikt nie wie ilu ludzi zginęło. Każdy kto potępia wojny i mordowanie cywili pyta - dlaczego rząd Ukrainy nie przystał na warunki Rosji? Mężczyźni są przymusowo wcielani do armii i wysyłani na front wbrew swojej woli. Czy na Ukrainie przed wojną naprawdę było tak źle, że wojna była jednym rozwiązaniem? Rozwijali się równie dynamicznie jak Polska. Wystarczyło zachować neutralność.

W mojej ocenie ludzie tacy jak Ty popierają ludobójstwo i wojnę...

Justynka99

2022-07-13, 13:52
W sumie nie spodziewałam się po ruskiej szmacie czegoś bardziej oryginalnego, niż "jakby byli posłuszni to by wojny nie było". Otóż ty sobie możesz lizać ruskie tyłki, skoro to lubisz, ale nikt inny nie jest zobowiązany do posłuszeństwa wobec Rosjan.
Zaprzestać współpracy z zachodem? A od kiedy to o tym kto z kim współpracuje decyduje Putin?
Zakończyć wojnę? Jasne, to perfekcyjny pomysł w momencie gdy Krym jest wciąż pod okupacją.
Rozwijali się równie dynamicznie? Ciekawe w takim razie dlaczego w latach 80 to Polacy jeździli do pracy do Kijowa, a teraz dokładnie odwrotnie.
Przerwij czasem lizanie ruskich dup i dowiedz się czegoś z innych źródeł, niż ruska propaganda.

Siriuz

2022-07-13, 14:03
Justynka99 napisał/a:

W sumie nie spodziewałam się po ruskiej szmacie czegoś bardziej oryginalnego, niż "jakby byli posłuszni to by wojny nie było". Otóż ty sobie możesz lizać ruskie tyłki....



ch*j mnie obchodzi co lubisz a co nie, tak samo jak znakomita wiekszosc 40mln Ukraincow, ktorzy poukladali sobie zycie. Wlasnie pokazalas jak zj***ni sa nacjonalisci gotowi przelewac krew w imie swoich chorych ambicji i ideologii. Trzeba bylo sie umowic z Ruskimi gdzies w polu z dala od cywili i tam wymachiwac szabelka a nie ukrywac i ostrzeliwywac sie w miastach. Nikt normalny nie chce tej waszej wojny. Ktos w ogole zapytal Ukraincow czy chca do NATO i sa gotowi na wojne? Oczywiscie, ze nie, a tych co probowali organizowac referenda za przylaczeniem do Rosji pomordowano - taka k***a "swiatla cywilizacja".

Justynka99 napisał/a:

czegoś z innych źródeł



Caly czas czekam na zrodlo informacji, ze Ruscy chca zaatakowac Polske

Slonkooo

2022-07-13, 15:36
Siriuz napisał/a:

ale ten niezamordowany banderowiec bedzie gwalcil i mordowal



o, ruski śmieć

Justynka99

2022-07-13, 17:00
Siriuz napisał/a:

ch*j mnie obchodzi co lubisz a co nie, tak samo jak znakomita wiekszosc 40mln Ukraincow, ktorzy poukladali sobie zycie. Wlasnie pokazalas jak zj***ni sa nacjonalisci gotowi przelewac krew w imie swoich chorych ambicji i ideologii. Trzeba bylo sie umowic z Ruskimi gdzies w polu z dala od cywili i tam wymachiwac szabelka a nie ukrywac i ostrzeliwywac sie w miastach. Nikt normalny nie chce tej waszej wojny. Ktos w ogole zapytal Ukraincow czy chca do NATO i sa gotowi na wojne? Oczywiscie, ze nie, a tych co probowali organizowac referenda za przylaczeniem do Rosji pomordowano - taka k***a "swiatla cywilizacja".
Caly czas czekam na zrodlo informacji, ze Ruscy chca zaatakowac Polske



Teoria Putina, że wszyscy inni są nacjonalistami, tylko nie on wkręciła się za mocno :D Czy żeby tak odlecieć wystarczy propaganda 24h, czy musi dojść jeszcze do mechanicznego uszkodzenia mózgu?

A na źródło to sobie jeszcze poczekasz, bo ja nic takiego nie pisalam. Jest kilka krajów wcześniej w kolejce. Chyba czytanie cyrylicą ci lepiej wychodzi jak coś takiego w moich wpisach widziałeś.

Siriuz

2022-07-13, 17:35
Justynka99 napisał/a:

Teoria Putina, że wszyscy inni są nacjonalistami, tylko nie on wkręciła się za mocno Czy żeby tak odlecieć wystarczy propaganda 24h, czy musi dojść jeszcze do mechanicznego uszkodzenia mózgu?
A na źródło to sobie jeszcze poczekasz, bo ja nic takiego nie pisalam. Jest kilka krajów wcześniej w kolejce. Chyba czytanie cyrylicą ci lepiej wychodzi jak coś takiego w moich wpisach widziałeś.



Twoja teoria, ze wszyscy inni sa Ruskami napewno jest lepsza.
Tylko, ze Ty juz swoim pie**oleniem o nie lizaniu dupy ruskim i walce pokazalas swoje narodowosciowe sp***olenie.

LubelskiCebularz

2022-07-25, 10:50
Siriuz napisał/a:

ale ten niezamordowany banderowiec bedzie gwalcil i mordowal



To, że ci ruska łajzo Ukrainiec starą wyr*chał, to nie znaczy, że każdy to banderowiec