18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Nad wodą w Omsku

~_Yarko_ • 2022-07-11, 17:43

Wskutek zderzenia ze skuterem wodnym, jedna osoba z pontonu zginęła.

focusek

2022-07-11, 22:32
jeac tych urkow, takie same k***y jak te ruskie. a wy byscie im gale oj***li k***y bez honoru.

bolego

2022-07-11, 23:20
Justynka99 napisał/a:

W sumie ciekawią mnie te ruskie trolle. Tak się zastanawiam jakiemu procentowi tych trolli ktoś płaci za takie posty, jaki procent to po prostu pasjonaci, którzy to robią dla internetowego fejmu i wirtualnych piwek. No ale też jaka część z nich to Rosjanie (bo zwykle te posty są napisane dość poprawną polszczyzną).



Mi nigdy nikt za to nie placil. Po prostu wk***ia mnie hipokryzja P0laczkow. Jak USA mordowala milion ludzi w Iraku, rozpie**alala Afganistan, Syrie, Libie, Serbie itp to nikt nie napie**alal ze zyczy im smierci.. ba! Obama dostal pokojowa nagrode Nobla za to, ze wymordowal sk***ysyn o wiele wiecej ludzi niz Putin. Czy ktos zaj***l Serenie Williams z tego powodu tytuly? Czy zabraniano jej grac w szlemach? To sa wlasnie podwojne standardy. Zaszczepiaja w was nienawisc do Rosji po to, zebyscie sie przysluzyli w przyszlosci jako dobre mieso armatnie ku chwale Wuja Sama. Mielismy tania rope, tani gaz i niezle relacje z Rosja to porzucili to wszystko w imie chwaly szoszonow.. Ktorzy oglosili rok 2022 rokiem Stefana Bandery... Ty to k***a rozumiesz? To tak jakby Ruscy oglosili rok 2022 rokiem Stalina. Albo Niemcy rokiem Hitlera. W ukrainskim hymnie jest nawet zwrotka, ze ich tereny siegaja pod przemysl. I oni sie z tym nie kryja a przynajmniej przed wojna sie nie kryli. Mam wyj***ne w tych Szoszonow. Chcieli swojego panstwa juz za Chmielnickiego, pozniej zrobili nam Wolyn kiedy wykrwawialismy sie na 2 frony.. Jebac ten zdradziecki narod. Moga napie**alac sie tam nawet i 100lat. Najbardziej wk***ia mnie ta pomoc i wacha po 8 zl w zwiazku z tym oraz perspektywa chodzenia po chrust w zime. Polski rzad bardziej dba o Ukraine niz o Polske.. A idioci rusofoby tylko bija im brawo

daniel1040

2022-07-11, 23:22
nie sracie wyżej niż macie z tą wojną?
Rusek - wróg
Ukrainiec - wróg
Zamiast się pultać kto ma racje to cieszcie się że wrogowie się na wzajem penetrują.

rulas

2022-07-11, 23:35
bolego napisał/a:

Mi nigdy nikt za to nie placil. Po prostu wk***ia mnie hipokryzja P0laczkow. Jak USA mordowala milion ludzi w Iraku, rozpie**alala Afganistan, Syrie, Libie, Serbie itp to nikt nie napie**alal ze zyczy im smierci.. ba! Obama dostal pokojowa nagrode Nobla za to, ze wymordowal sk***ysyn o wiele wiecej ludzi niz Putin. Czy ktos zaj***l Serenie Williams z tego powodu tytuly? Czy zabraniano jej grac w szlemach? To sa wlasnie podwojne standardy. Zaszczepiaja w was nienawisc do Rosji po to, zebyscie sie przysluzyli w przyszlosci jako dobre mieso armatnie ku chwale Wuja Sama. Mielismy tania rope, tani gaz i niezle relacje z Rosja to porzucili to wszystko w imie chwaly szoszonow.. Ktorzy oglosili rok 2022 rokiem Stefana Bandery... Ty to k***a rozumiesz? To tak jakby Ruscy oglosili rok 2022 rokiem Stalina. Albo Niemcy rokiem Hitlera. W ukrainskim hymnie jest nawet zwrotka, ze ich tereny siegaja pod przemysl. I oni sie z tym nie kryja a przynajmniej przed wojna sie nie kryli. Mam wyj***ne w tych Szoszonow. Chcieli swojego panstwa juz za Chmielnickiego, pozniej zrobili nam Wolyn kiedy wykrwawialismy sie na 2 frony.. Jebac ten zdradziecki narod. Moga napie**alac sie tam nawet i 100lat. Najbardziej wk***ia mnie ta pomoc i wacha po 8 zl w zwiazku z tym oraz perspektywa chodzenia po chrust w zime. Polski rzad bardziej dba o Ukraine niz o Polske.. A idioci rusofoby tylko bija im brawo



Chłopie, szkoda ryja na debili strzępić.
Toć to albo koneserzy ukraińskiego penisa lub ameby z papką zamiast mózgu, czyli w zasadzie to samo

silwerbalk

2022-07-11, 23:40
k***a mógł dodać gazu na maxa i ich pociągnąć do przodu znając życie to gość na skutrze nie miał papierów i licencji tak samo jak nie miał k***a pan z motorówką ..... 8-) no i wypadki się zdarzają

JebacPis100procent

2022-07-11, 23:45
Bardzo szkoda, ale dlatego, że zginął tylko jeden, a nie wszyscy. Byłoby kilku ruskich mniej i świat byłby lepszym miejscem.

pyotreck

2022-07-12, 06:36
Nabs napisał/a:

nikt im za to nie płaci, ludzie są po prostu kurewsko głupi, uwielbiają być pożytecznymi idiotami.



Albo może mają mózgi i oczy. I nie są stadem baranów, baranie.

Scout

2022-07-12, 10:05
Zmniejszenie populacji orków w wieku poborowym zawsze cieszy...

Pizdus

2022-07-12, 10:21
Nabs napisał/a:

nikt im za to nie płaci, ludzie są po prostu kurewsko głupi, uwielbiają być pożytecznymi idiotami.



Długo jeszcze chcesz ciągnąć druta upancowi?

Michasku

2022-07-12, 11:13
Jaka znowu osoba?
To tylko kacap

leonfun

2022-07-12, 11:28
UrlichUrwich napisał/a:

Na ciągnięcie narciarza, czy innego czegoś za łodzią są potrzebne osobne papiery (poza podstawowym patentem sternika). Niby to tylko linkę przywiązać i dać gazu ale jak się okazuje takie szkolenia się przydają. Po uczciwym kursie sternik nie odj***łby takiej akcji.



U kacapów jest wolna amerykanka, tam albo się kupuje dokumenty albo jeździ/pływa bez papierów.
Dobrze że jednego kacapa mniej.

cofniety

2022-07-12, 12:34
bolego napisał/a:

Mi nigdy nikt za to nie placil. Po prostu wk***ia mnie hipokryzja P0laczkow. Jak USA mordowala milion ludzi w Iraku, rozpie**alala Afganistan, Syrie, Libie, Serbie itp to nikt nie napie**alal ze zyczy im smierci.. ba! Obama dostal pokojowa nagrode Nobla za to, ze wymordowal sk***ysyn o wiele wiecej ludzi niz Putin. Czy ktos zaj***l Serenie Williams z tego powodu tytuly? Czy zabraniano jej grac w szlemach? To sa wlasnie podwojne standardy. Zaszczepiaja w was nienawisc do Rosji po to, zebyscie sie przysluzyli w przyszlosci jako dobre mieso armatnie ku chwale Wuja Sama. Mielismy tania rope, tani gaz i niezle relacje z Rosja to porzucili to wszystko w imie chwaly szoszonow.. Ktorzy oglosili rok 2022 rokiem Stefana Bandery... Ty to k***a rozumiesz? To tak jakby Ruscy oglosili rok 2022 rokiem Stalina. Albo Niemcy rokiem Hitlera. W ukrainskim hymnie jest nawet zwrotka, ze ich tereny siegaja pod przemysl. I oni sie z tym nie kryja a przynajmniej przed wojna sie nie kryli. Mam wyj***ne w tych Szoszonow. Chcieli swojego panstwa juz za Chmielnickiego, pozniej zrobili nam Wolyn kiedy wykrwawialismy sie na 2 frony.. Jebac ten zdradziecki narod. Moga napie**alac sie tam nawet i 100lat. Najbardziej wk***ia mnie ta pomoc i wacha po 8 zl w zwiazku z tym oraz perspektywa chodzenia po chrust w zime. Polski rzad bardziej dba o Ukraine niz o Polske.. A idioci rusofoby tylko bija im brawo



tanią ropę od kraju którego rząd i cały naród oficjalnie twierdzi ze po Ukrainie to Polska będzie następna na celowniku? Masz trochę oleju w głowie to rusz łbem co będzie jeśli Ukraińcy poddadzą swój kraj i będziesz graniczył od północy, przez cały wschód i południe z tym zj***nym mongolskim bydłem. Szkoda ci dopłacić 2 zł na paliwo więcej to będziesz sam robił za mięso armatnie i patrzył jak ci rodzinę gwałcą. Bandery nie znoszę ale oni mają swoich żołnierzy wyklętych tak samo jak my swoich, tak samo szwaby się mogą dojebywać do naszych wyklętych że ich mordowaliśmy, chociaż szwabom się należało za wywołanie wojny.
Dla ukrów bandera to bohater walczący za ich kraj, dla nas to temat kontrowersyjny, ale sobie z nim poradzimy po wojnie jak odjbiemy wspólnie mongolskie bydło.
Jesteś pożytecznym idiotą jako woda na młyn kremlowskiej propagandy. która popiera ten stary ch*ja ważny przy dzisiejszej wojnie ruski klin między Polaków a Ukraińców. Mamy możliwość odbudować I Rzeczypospolitą, która się składa właśnie ze współpracy białorusi, ukrainy i litwy. Jestesmy najsilniejszym i najbardziej ogarniętym członem dawnej RP, mamy możliwość powrócenia gospodardzo do Lwowa, gdzie będziemy znów jak swoi w domu. Jednak wolisz się sprzedawać za litr taniej wachy od zdradzieckich ruskich, przez których wieki niewoli i niszczenia nie jesteśmy drugą Hiszpanią lub Francją.

Dzisiaj

2022-07-12, 13:37
Justynka99 napisał/a:

W sumie ciekawią mnie te ruskie trolle. Tak się zastanawiam jakiemu procentowi tych trolli ktoś płaci za takie posty, jaki procent to po prostu pasjonaci, którzy to robią dla internetowego fejmu i wirtualnych piwek. No ale też jaka część z nich to Rosjanie (bo zwykle te posty są napisane dość poprawną polszczyzną).



Post od ch*ja wnoszacy do tematu, stricte polityczny, nie zwiazany z wypoczynkiem, wodą i wogole z filmikiem...

jesli chodzi o sam filmik to wypadek taki jak inne, nawet nie wiedomo czy na wakacjach to Rosjanie czy banderowcy.

Michasku napisał/a:

Jaka znowu osoba?
To tylko kacap



post wnoszacy od ch*ja do tematu

leonfun napisał/a:

U kacapów jest wolna amerykanka, tam albo się kupuje dokumenty albo jeździ/pływa bez papierów.
Dobrze że jednego kacapa mniej.



pie**olisz jak potluczony - przeciez najwieksze niedojdy w polsce, ktore nie potrafily zdac prawka to kuypowaly prawko na ukrainie. Imigranci z bialorusi, ktorzy nie przeszli przez zasieki - kupili papiery studentow na ukrainie i wbili do polski, studenci ukraincy wpie**alaja sie na maxa do wyzszych uczelni w polsce bo jest konkurs swiadctw a oni maja kupione swiadectwa dlatego na 20 osob jest 14 ukrow. pie**olnij sie w łeb zanim zaczniesz wypisywac glupoty. Wiesz ,ze cos dzwoni ale nie wiesz w ktorym kosciele

Siriuz

2022-07-12, 18:47
cofniety napisał/a:

tanią ropę od kraju którego rząd i cały naród oficjalnie twierdzi ze po Ukrainie to Polska będzie następna na celowniku?



źródło proszę, bo na ile ja się orientuje to jest gówno-natowska-propaganda z cyklu "imperialistyczny Putin"

tak na logikę, Polska jest w NATO od 13 lat, otwartą kwestią wprawdzie była budowa tarczy rakietowej, ale generalnie mieliśmy dobre stosunki z Rosją. Polska na ile wiem pełniła funkcję buforową między Rosja a NATO, ale nie była strategicznie ważna dla obronności Rosji w przeciwieństwie do Ukrainy. Po ch*j mieliby atakować Polskę? Wojnę na Ukrainie można było skończyć jeszcze zanim wybuchła, wystarczyłoby że ktoś odj***łby Zelenskiego a sądy zajęłby się bydlakami, którzy mordowali Rosjan. Nie dość, że uratowano by życie setkom tysięcy ludzi to kraj nie zostałby zniszczony a relacje z Rosją znacznie by się poprawiły. Świat byłby lepszym miejscem... ale nie k***a, kogoś świerzbił palec.