18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Naćpany sprzedawca w sklepie

ja...........ka • 2020-03-13, 15:50
Taki tam troszkę zdezorientowany i zmęczony sprzedawca próbuje coś klikać na kasie fiskalnej. :idzwch*j:


Je...........ik

2020-03-13, 17:40
Glupia c**a napie**ala ze jest kobietÄ… haha tepa p*zda

iwo89

2020-03-13, 18:05
Współczuję właścicielowi jak ogarnie co się odj***ło....

WeZr

2020-03-13, 18:24
"ja jestem kobietą i k***a naprawde" koło kobiety to ona co najwyżej mogła stać

outsidethebox86

2020-03-13, 18:54
Sam fakt, że ziomka filmowali w tym stanie świadczy o poziomie intelektualnym tej parki, tak jakby nigdy się nie zaj***li i nigdy nie mieli przerw w dostawie prądu do mózgu na rauszu. I jeszcze to w neta puścili, strzał w kolano jak dla mnie, bo ludzie mają więcej wyrozumiałości dla kasjera niż dla nich, cebulaki.

Hrabia Drapula

2020-03-13, 19:08
J86 napisał/a:

To powinno mieć 1000 piw .



może jak się by zebrało ze wszystkie razy jak ktoś to tu wrzuca to by zebrało się tyle

qwerq221

2020-03-13, 19:19
jak widzisz, że gość jest porobiony to po ch*j tam stoisz i marnujesz swój czas i gościa męczysz? Po co żeby poczuć się lepszym i się ponaśmiewać no to k***a gratulacje, bo na prawdę jesteś na poziomie, że musisz się dowartościowywać wyśmiewaniem z ćpunków.

ja...........ka

2020-03-13, 19:40
Hrabia Drapula napisał/a:

może jak się by zebrało ze wszystkie razy jak ktoś to tu wrzuca to by zebrało się tyle



po tagach nie znalazłem tak więc skończ pie**olić

Junkie_53

2020-03-13, 19:40
Ludzie pie**olicie o braku empatii, poziomie intelektualnym filmujących, a teraz mi powiedzcie czy k***a facet sprzedając powinien się w ogóle znaleźć w takim stanie. Jesteś wczorajszy? - nie przychodź do pracy, na żądanie i ch*j więcej szkód narobisz niż to wszystko warte, tutaj mamy przykład wręcz idealny. A teraz przyjmijmy, że jednak pajac na filmiku jebnął coś przed robotą, jak dla mnie powinien polecieć na zbity pysk w trybie natychmiastowym za tego typu numer. Ten filmik wcześniej czy później dotrze mam nadzieję do jego pracodawcy.

krasnal_hałabała

2020-03-13, 19:45
hallux napisał/a:

Abstrah*jąc od stanu sprzedawcy, to klienci, a szczególnie to coś, co mianuje się kobietą, jest poniżej poziomu człowieka w zachowaniu, wypowiadaniu się i empatii.



k***a! naćpał się w robocie i empatii się domaga? jak ja bym się naćpał w robocie to bym na pysk wyleciał, pomijając fakt że nie ćpam. Jeśli to jakaś choroba, narkolepsja czy ki ch*j to okay ale naćpać się w pracy?!

outsidethebox86 napisał/a:

Sam fakt, że ziomka filmowali w tym stanie świadczy o poziomie intelektualnym tej parki, tak jakby nigdy się nie zaj***li i nigdy nie mieli przerw w dostawie prądu do mózgu na rauszu. I jeszcze to w neta puścili, strzał w kolano jak dla mnie, bo ludzie mają więcej wyrozumiałości dla kasjera niż dla nich, cebulaki.



Okay, naj***ć się można ale nie w pracy! Poza tym widzę że z powodu Koronawirusa i Koronowirusowych wakacji, sporo patoli się zebrało na Sadolu którzy bronią innej patoli, ciekawe co Twój pracodawca na to.

outsidethebox86

2020-03-13, 20:07
krasnal_hałabała napisał/a:

k***a! naćpał się w robocie i empatii się domaga? jak ja bym się naćpał w robocie to bym na pysk wyleciał, pomijając fakt że nie ćpam. Jeśli to jakaś choroba, narkolepsja czy ki ch*j to okay ale naćpać się w pracy?!
Okay, naj***ć się można ale nie w pracy! Poza tym widzę że z powodu Koronawirusa i Koronowirusowych wakacji, sporo patoli się zebrało na Sadolu którzy bronią innej patoli, ciekawe co Twój pracodawca na to.



Nie twierdzę, że koleś dobrze zrobił doprowadzając się do takiego stanu, nie popieram picia czy ćpania w pracy. Ale gdyby byli myślący i normalni, to probowaliby mu jakoś pomóc, a nie stać z fonem, nagrywać i jeszcze ludzi w kolejce puszczać, żeby mogli mieć ciekawszy i śmieszniejszy materiał. Naćpany czy naj***ny, ktoś mógł to gorzej wykorzystać niż ta parka.

lollo

2020-03-13, 21:00
gra w pacmana pewnie

majdan5

2020-03-13, 21:54
Uuu uuu ilu społeczników tutaj. Idźcie robić lachy pracodawcą, dziękując, że was przyjęli i dostajecie byle jaki hajs, a połowę z tego co jest na papierze niech wam zapie**ala państwo. Mega deal. No i ch*j zdarzyło się typowi, może miał ch*jowy dzień, wieczór, może jest wczorajszy. Pewnie go wyj***li po tej akcji. Ale nikt nie pochwalił tego, że jednak jest gostek w pracy :D Jest młody, jeszcze się nauczy, że ćpanie w pracy to kiepski pomysł, tym bardziej w pracy gdzie masz kontakt z ludźmi... W większości bydłem i debilami jak widać na załączonym filmie.

Mrrm

2020-03-13, 21:58
Trochę mi go żal, ale tylko trochę

Sa...........‚a

2020-03-13, 22:15
Szmula przysiad na ch*ja.Raz

niemamskarpet.

2020-03-13, 22:17
tata, właściciel sklepu na pewno jest zadowolony z synka