18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Naćpaniec szuka windy

Salieri16000 • 2019-11-19, 14:21
Takie sceny są częstym zjawiskiem, w kompleksie apartamentów przy Sacharowa 25 w Kazaniu (Rosja):


jur

2019-11-19, 14:28
Prawie jak zombi :)

Wiewór

2019-11-19, 14:29
Albo jebnął drinka z metanolu i mu się ciemno zrobiło przed oczami :-D

chocho

2019-11-19, 14:36
Teraz się pewnie w windzie zgubi.

poligon6

2019-11-19, 15:04
Wiewór napisał/a:

Albo jebnął drinka z metanolu i mu się ciemno zrobiło przed oczami



Naćpał się marychy. Po wódzie nie byłby w stanie chodzić, a tak widać, ze kolo ewidentnie zjarany.

Tak to jest jak sie kilka lat pali zioło, dziury w mózgu, brak orientacji. Jak chca zapalić to zrobia wszystko. Na woodstoku laski obciagały za wora palenia.

r061071

2019-11-19, 16:27
up ty tak powaznie czy z pisu jesteś

Salieri16000

2019-11-19, 16:28
poligon6 napisał/a:

Naćpał się marychy. Po wódzie nie byłby w stanie chodzić, a tak widać, ze kolo ewidentnie zjarany.
Tak to jest jak sie kilka lat pali zioło, dziury w mózgu, brak orientacji. Jak chca zapalić to zrobia wszystko. Na woodstoku laski obciagały za wora palenia.



Oho! Mamy tu eksperta od dragów.

PS A co Ty robiłeś na Woodstoku, i skąd wiesz ile lachony brały za opie**olenie gały?!

mesjans

2019-11-19, 17:15
poligon6 napisał/a:

Naćpał się marychy. Po wódzie nie byłby w stanie chodzić, a tak widać, ze kolo ewidentnie zjarany.
Tak to jest jak sie kilka lat pali zioło, dziury w mózgu, brak orientacji. Jak chca zapalić to zrobia wszystko. Na woodstoku laski obciagały za wora palenia.



Mi na woodstoku jak obciągała to wora nie paliła tylko lizała. A tak na serio to nie wypowiadaj się o rzeczach o których nie masz żadnego pojęcia dzieciaku, bo 39 lat jak wpisałeś to ty na pewno nie masz.

IOI

2019-11-19, 17:21
serio dyskutujecie z tym zj***nym trolem?

poligon6

2019-11-19, 17:43
mesjans napisał/a:


Mi na woodstoku jak obciągała to wora nie paliła tylko lizała. A tak na serio to nie wypowiadaj się o rzeczach o których nie masz żadnego pojęcia dzieciaku, bo 39 lat jak wpisałeś to ty na pewno nie masz.



Widzialem dosyć ludzi dla których palenie codziennie było ważniejsze od godności. W sumie coś jak alkoholicy, wynoszenie sprzetów z domu, wspomniane prostytuowanie się, jeden wyniósł bielizne matki za palenie. Mielismy ubaw z tych wypalonych mózgów. Nic tylko gadali o paleniu jak ich rozwija.

Oponka

2019-11-19, 18:00
dlaczego w rosji guzior do przywołania windy jest k***a tak daleko od windy

kulawiec

2019-11-19, 18:05
poligon6 napisał/a:

Naćpał się marychy.



Może jeszcze musztardy się najadł i mu się na na mózg rzuciło.

czopkaIwynże

2019-11-19, 18:13
Moj kolezka mial tak samo w akademiku. Po metanolu stracil wzrok na jakis czas. Jak poszedl do kilba to cala noc lazil po korytarzu az ktos go przyprowadzil

mesjans

2019-11-19, 18:23
poligon6 napisał/a:

Widzialem dosyć ludzi dla których palenie codziennie było ważniejsze od godności. W sumie coś jak alkoholicy, wynoszenie sprzetów z domu, wspomniane prostytuowanie się, jeden wyniósł bielizne matki za palenie. Mielismy ubaw z tych wypalonych mózgów. Nic tylko gadali o paleniu jak ich rozwija.



Nie wiem jakich masz kolegów i nie obchodzi mnie to ale ten film nie ma nic wspólnego z maryśką. Znasz jakiegoś typa który się tak zjarał że z pomieszczenia nie mógł wyjść? Poza tym jakby się ostro zjarał to nogi by mu odjęło i siedział albo by leżał na podłodze. tu było grane coś grubego.
W dodatku potwierdzasz że jesteś osobą młodszą niż podałeś bo interesujesz się osobami młodocianymi (słyszysz o nich rozmawiasz o nich bo jesteście w podobnym wieku) o których opowiadasz uczącymi się jeszcze i nie mających pracy oraz wyrobionej w żadnym stopniu moralności. Przez co nie mając zarobków robią co robią.