18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Naćpaniec szuka windy

Salieri16000 • 2019-11-19, 14:21
Takie sceny są częstym zjawiskiem, w kompleksie apartamentów przy Sacharowa 25 w Kazaniu (Rosja):


sereja3

2019-11-19, 18:30
chocho napisał/a:

Teraz się pewnie w windzie zgubi.



Przecież się zgubił. Na końcu widać

poligon6

2019-11-19, 19:48
mesjans napisał/a:

Nie wiem jakich masz kolegów i nie obchodzi mnie to ale ten film nie ma nic wspólnego z maryśką. Znasz jakiegoś typa który się tak zjarał że z pomieszczenia nie mógł wyjść?



Nie tylko wyjść, widziałem takich co im mowe całkiem odjeło, potrafili się gapić przez kilkadziesiat minut na obrazek, albo łapali inne zawiechy. Masakra jakaś.

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-11-19, 20:40
Nie ma o czym dyskutować w Polsce jedni twierdzą,że trawka to zabawka inni,że zabija.Z moich obserwacji wynika,że jest to używka mniej szkodliwa od alkoholu społecznie,ale używka i jak każda może uzależnić.Oczywiście alkohol społecznie jest sto razy bardziej gorszy,bo takie przypadki jak pobicia na dyskotece,wsiadanie do samochodu,śmiertelne potrącenia czy wypadki,napie**alanie dzieci,żony były i są skutkami chlania.W temacie trawki rozmawiamy,jak to osoba niszczy sobie życie,a w przypadku alko często niszczy się życie innym ludziom,bo od chlania ludzie nie tylko są głupi,ale też bardzo brawurowi i nieodpowiedzialni.Taka moja życiowa obserwacja w tej kwestii,bo nie chce się przerzucać co lepsze co gorsze,bo najlepiej być czystym i zdrowym.

rozkurw

2019-11-20, 01:10
poligon6 napisał/a:

Naćpał się marychy. Po wódzie nie byłby w stanie chodzić, a tak widać, ze kolo ewidentnie zjarany.
Tak to jest jak sie kilka lat pali zioło, dziury w mózgu, brak orientacji. Jak chca zapalić to zrobia wszystko. Na woodstoku laski obciagały za wora palenia.



Ja jebiu,On tak na powaznie?

D3Ton

2019-11-20, 13:12
Ja ten przycisk zamontowałbym na drugim piętrze....

Justynka99

2019-11-20, 19:00
Poligon musiał się naczytać facebooka przyjaciół Jezusa :D To fragment artykułu, który był tam publikowany :D

"Miłosz ma 19 lat. Marihuany pierwszy raz spróbował w liceum. Miał wtedy zaledwie 17 lat.
-Pamiętam tych dilerów, którzy z dziką żądzą w oczach dawali nam skręty. Czekali na nas pod szkołą i wciskali do ręki po 2,3 skręty. Skusiłem się w końcu-przyznaje Miłosz.
-Nie miałem pojęcia co będzie się po tym ze mną dziać. Wziąłem jednego macha i przeniosłem się do innego świata. W tym świecie nie było Pana Boga, a na ludzi polowały żądne krwi wilkołaki. Musiałem przed nimi uciekać, a one ciągle rozrywały moje ciało. Gdy się ocknąłem leżałem w szpitalu. Okazało się że przez rok byłem w śpiączce spowodowanej marihuaną.
- Jest to naturalne działanie toksycznej substancji THC zawartej w masie marihuanowej - mówi profesor Jan Głąbek z instytutu ds.substancji toksycznych.
- Jedno zaciągnięcie się dymem powstałym w skutek spalania masy marihuanowej potrafi uśmiercić nawet do 30000 szarych komórek-ostrzega profesor."

doktores

2019-11-21, 19:19
rozk*** napisał/a:

było ważniejsze od godności. W sumie coś jak alkoholicy, wynoszenie sprzetów z domu, wspomniane prostytuowanie się, jeden wyniósł bielizne matki za palenie. Mielismy ubaw z tych wypalonych mózgów. Nic tylko gadali o paleniu jak ich rozwija.



Nie ma co dyskutować z poligniotem, to wiejski lachociąg, co napie**ala laskę wszystkim na plebani, a od łykania spermy tak mu się w dyni popie**oliło, że chce wszystkie psy na wiosce podpalić. Przej***ny być batem z dziada- pradziada

poligon6

2019-11-21, 20:04
doktores napisał/a:

Nie ma co dyskutować z poligniotem, to wiejski lachociąg, co napie**ala laskę wszystkim na plebani, a od łykania spermy tak mu się w dyni popie**oliło, że chce wszystkie psy na wiosce podpalić. Przej***ny być batem z dziada- pradziada



Ładie sie w rodzinie zabawiacie.