18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na zachodzie bez zmian...

hellbwoi • 2018-09-15, 21:26
W Birmingham jak widać bezpiecznie... panom z dzielni nie spodobał się motorowerzysta, pewnie był podejrzany etnicznie...





Cytat:

Video: Gang viciously attack man as they steal his moped
West Midlands Police are reaching out to the public to find the five men responsible for the Alum Rock attack



tako rzecze google translate:

Cytat:

To szokująca chwila, gdy bandy zbirów wielokrotnie depczą po głowie motorowera, zanim ukradną jego skuter.

Wulgarni rycerze dokonali okrutnego ataku w Alum Rock w Birmingham, w biały dzień, gdy bezradna ofiara krzyknęła: "Co robisz?"


To wstrząsający moment, gdy gang młodocianych napadł na motorowera
Widziano ich, jak śmieją się, gdy biją mężczyznę przed kilkoma obserwatorami, którzy nie robili nic, aby interweniować - ale zamiast tego zarejestrowali akcję za pomocą swoich telefonów.

Ujęcia tchórzliwego ataku, który pojawił się wczoraj w mediach społecznościowych, pokazują motorowera - noszącego wysoką kurtkę - zaparkowanego na poboczu drogi w pobliżu skrzyżowania.

Jeden z yobów uderza go w wizjer swojego hełmu, a drugi kopie go ze skutera.

Jest zawiązany na asfalcie i wielokrotnie kopnięty i ostemplowany, gdy krzyczy z bólu.


TB303

2018-09-16, 13:14
zielak300 napisał/a:

Głosuję na PIS. Głosuję za dobrobytem i bezpiecznymi ulicami.


Słaby troll... albo idiota.

Heydash

2018-09-16, 14:41
Tylko rasowo czysta Europa! Oczywiście chodzi o rasę białą z grupy semicko-chamickiej :trollencjusz:

chudy005

2018-09-16, 19:45
Wujku Adolfie...przebudź się....

olsza94

2018-09-16, 20:26
Birmingham, jedno z najbardziej kolorowych miast jakie widziałem. Gdzieś czytałem, że jest tam więcej ludzi kolorowych niż białych.

_HeiSeNBerg

2018-09-16, 22:06
Miałem coś pisać ale po ch*j strzępić ryja. Wygooglujcie sobie "PIS chce przyjąć uchodźców" (nawet na maxtvgo mówi max) :-/

Tassadar

2018-09-16, 22:19
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Nie mogę się doczekać aż biali ludzie Zachodniej Europy zaczną zabijać to ścierwo, bo samo zaczęło być masowo zabijane.

Mam nadzieję, że czystka etniczna zacznie się niebawem, bo tylko to może uratować cywilizację łacińską, a na pewno da nam w ch*j zajebistych materiałów w postaci zabijanych masowo ścierwojadów od pedofila Mahometa.


Powtarzam to od 4 lat. Można se odszukać. Sytuacja jest analogiczna jak przed 2ww w niemczech. Znajdź/stwórz wroga publicznego. Rozpocznij wojnę przez niego, przy poparciu społeczeństwa i wybranej ideologii. Dziękuję i pozdrawiam, ciekawe za co nam się oberwie tym razem

100Burned

2018-09-17, 12:01
Tassadar tyle tylko że 79 lat temu w Polsce było dużo judensów, więc szkopy miały tutaj sporo do zrobienia. Jeśli zechcą eksterminować robale to u nas nie mają czego szukać.

Generalnie gdyby na świecie rozpoczęło się ostateczne rozwiązanie kwestii wiadomo jakiej to na pewno poparłbym taką inicjatywę.

Wiewór

2018-09-17, 12:16
Hranipex napisał/a:

k***a!!! Ale czemu nikt do nich nie strzela???



Bo w wielkiej Brytanii nie ma broni.
Jak przyjedzie policja to gliniarz w tym śmiesznym dzbanku na głowie jedyne co może to krzyczeć "stój w imieniu królowej". Ahmed, który do tej pory j***ł kozy i podrzynał gardła cywilom w Afganistanie niekoniecznie może zrozumieć majestat królowej i nie bardzo może chcieć się poddać.

100Burned

2018-09-17, 12:32
Abraxus napisał/a:



Bo w wielkiej Brytanii nie ma broni.
Jak przyjedzie policja to gliniarz w tym śmiesznym dzbanku na głowie jedyne co może to krzyczeć "stój w imieniu królowej". Ahmed, który do tej pory j***ł kozy i podrzynał gardła cywilom w Afganistanie niekoniecznie może zrozumieć majestat królowej i nie bardzo może chcieć się poddać.



Polis! Dłop dat blodi naijf fo de god sejk! Komą, pliiiiis, bi polajt.

Wiewór

2018-09-17, 14:21
@up coś takiego tylko zaczyna się od "IN DA NEJM OF THE QUEEN..."

Tassadar

2018-10-10, 23:11
100Burned napisał/a:

Tassadar tyle tylko że 79 lat temu w Polsce było dużo judensów, więc szkopy miały tutaj sporo do zrobienia. Jeśli zechcą eksterminować robale to u nas nie mają czego szukać.

Generalnie gdyby na świecie rozpoczęło się ostateczne rozwiązanie kwestii wiadomo jakiej to na pewno poparłbym taką inicjatywę.


Tym razem nie chodzi o tylko o EU. Teraz gra toczy się o Afrykę i półwysep Arabski. Tam jest wciąż dużo do podj***nia