18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na zachodzie bez zmian...

hellbwoi • 2018-09-15, 21:26
W Birmingham jak widać bezpiecznie... panom z dzielni nie spodobał się motorowerzysta, pewnie był podejrzany etnicznie...





Cytat:

Video: Gang viciously attack man as they steal his moped
West Midlands Police are reaching out to the public to find the five men responsible for the Alum Rock attack



tako rzecze google translate:

Cytat:

To szokująca chwila, gdy bandy zbirów wielokrotnie depczą po głowie motorowera, zanim ukradną jego skuter.

Wulgarni rycerze dokonali okrutnego ataku w Alum Rock w Birmingham, w biały dzień, gdy bezradna ofiara krzyknęła: "Co robisz?"


To wstrząsający moment, gdy gang młodocianych napadł na motorowera
Widziano ich, jak śmieją się, gdy biją mężczyznę przed kilkoma obserwatorami, którzy nie robili nic, aby interweniować - ale zamiast tego zarejestrowali akcję za pomocą swoich telefonów.

Ujęcia tchórzliwego ataku, który pojawił się wczoraj w mediach społecznościowych, pokazują motorowera - noszącego wysoką kurtkę - zaparkowanego na poboczu drogi w pobliżu skrzyżowania.

Jeden z yobów uderza go w wizjer swojego hełmu, a drugi kopie go ze skutera.

Jest zawiązany na asfalcie i wielokrotnie kopnięty i ostemplowany, gdy krzyczy z bólu.


aaaaaaaaaaaaaa

2018-09-15, 21:28
k***a!!! Ale czemu nikt do nich nie strzela???

Wełzew

2018-09-15, 21:39
Velterinio miał k***a coś z tym robić a ja miałem pierwszy rzucić kamień podpisywać się pod tematem to jest droga w jedną stronę a Polska nasz kraj który wali nas w dupe zostanie przez nas uchroniona.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-09-15, 21:49
Czy można na portalu wprowadzić analfabetyczny filtr??

longlong7

2018-09-15, 23:01
macie co chcecie

zielak300

2018-09-16, 00:43
A ja tam sie ciesze jak zachod ma zle, to oznacza dobre czasy dla Polski.

Głosuję na PIS. Głosuję za dobrobytem i bezpiecznymi ulicami.

Clarx

2018-09-16, 01:04
@Hranipex Ty sie lepiej ciesz, że to oni nie strzelają. Bo taki grubasek na skuterze nie obroniłby się nawet z gnatem, a bandyta nie zawacha sie uzyc broni. I dlatego popularyzacja broni to glupi pomysl z którego Ameryka najchetniej sie by wycofała ale jest za późno. Austalii się udało i się cieszą.

Cancerski

2018-09-16, 03:23
Dobry opis w translejcie, fantastiko ucz siem.

Quorthon

2018-09-16, 03:36
kopią po głowie, ale przynajmniej ma kask.

Maraza7.1

2018-09-16, 07:08
Pewnie ich wk***iał.

DarthMoon

2018-09-16, 09:12
Ciekawe ile jeszcze lat minie jak UK uzna ciapatych za problem. Typ z filmu nie ma broni bo ingland dalej udaje, że nie ma zagrożenia.

El_Mucho_Ding_Dong

2018-09-16, 10:08
Dostać po piździe od ciapaków we własnym kraju, podwójny przegryw.

kamillo16

2018-09-16, 10:34
Najlepsza była by w takiej sytuacji amunicja sub-soniic i tłumik żeby stada nie przepłoszyć :D

skampel

2018-09-16, 11:15
Zawsze zastanawia mnie gównoburza wszystkich tutaj po publikacji takiego materiału,gdzie jest policja itp itd.A ja się ciesze z takiego rozwoju sytuacji.Dla mnie to jest chichot historii za 39 rok. Dużo zjeździłem tego niby cywilizowanego zachodniego rejonu europy,i nigdzie nie czułem się tak poniżany i dyskryminowany jak tam.Dla czego w Czechach,czy na Słowacji,Węgrzech,Chorwacji,Rumunii,Słowenii itp traktują nasz na równi z nimi?Może i za nami nie przepadają (choćby Czesi i Słowacy) ale nie poczułem się tam nigdy gorszy od nich. Niech ci emigranci rozmontują w końcu ten eurokołchoz,a Polska zostanie suwerennym krajem,pracującym na swoje pkb.

bocian99

2018-09-16, 11:24
3 magazynki ostrzedawsze w tył głowy zawsze pomaga