18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na zachodzie bez zmian

pazuzu • 2018-03-08, 09:05
Dziś przeczytałem w necie takie to news:

"Precedensowy wyrok. Grzywna za seksizm w przestrzeni publicznej w Belgii"


Trzy tysiące euro grzywny - taką karę wymierzył belgijski sąd mężczyźnie za publiczne wygłaszanie seksistowskich uwag - poinformowały tamtejsze media. Tym samym po raz pierwszy zastosowano przyjęte w 2014 roku prawo przeciw werbalnemu molestowaniu
W 2016 roku mężczyzna został zatrzymany przez patrol za naruszenie przepisów drogowych. Jego reakcja była szczególnie obraźliwa wobec funkcjonariuszki i wiązała się z jej płcią. Zatrzymany radził policjantce m.in. by znalazła sobie odpowiednią dla kobiety pracę, np. w banku."

Niedługo będzie strach powiedzieć kobiecie że ładnie wygląda bo Cie oskarży o gwałt :facepalm:

Wiewór

2018-03-08, 09:23
Trochę to śmieszna karać za chamstwo i mało profesjonalne zachowanie policjantki, że się daje prymitywowi prowokować.

TT4

2018-03-08, 09:24
Powinien to inaczej rozegrać:



Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet :krejzi:

~Velture

2018-03-08, 09:29
Cytat:

Niedługo będzie strach powiedzieć kobiecie że ładnie wygląda bo Cie oskarży o gwałt


W stanach już tak się dzieje.
Jeśli w pracy skomentujesz w jakikolwiek sposób wygląd współpracownika (w praktyce tylko kobiety) to możesz zostać zwolniony dyscyplinarnie a kobieta może zgłosić to na policję i będziesz oskarżony o molestowanie seksualne.

Witamy w przyszłości.

Wiewór

2018-03-08, 09:35
A to myślicie, że w Polsce jest inaczej?
U mojej małżonki w robocie jeden z wysoko postawionych dyrektorów pozwolił sobie na żart o j***niu przy pracownikach.
Jedna z pracownic uprzejmie poinformowała dział HR, że poczuła się absolutnie poruszona tym sprośnym żartem. Płakała całą noc i dzień. Przez żart utraciła wolę do życia i poczucie własnej wartości.

HR rozj***ł się do Zarządu i gościu dostał następnego dnia wypowiedzenie z art. 52 paragraf 1 KP a do pokrzywdzonej dziewczynki przyjechała laska z HR, żeby ją przepraszać.

poligon6

2018-03-08, 09:38
Dlatego lepiej zatrudniac Ukrainki, niz jakies niedoj***ne Polki-cwaniaczki. Przyłazi do roboty 8:20 wyłazi 15:40 w miedzyczasie 3 przerwy na fajke, przerwa obiadowa, oblukanie fejsa, allegro. a klient wk***iony czeka drugi dzień na prosta odpowiedx na maila. Goścówa wyj***na zatrudniona Ukrainka, zapie**ala jak mały samochodzik przez agencje pracy, klienci zadowoleni.


pazuzu

2018-03-08, 09:43
poligon6 napisał/a:

Dlatego lepiej zatrudniac Ukrainki, niz jakies niedoj***ne Polki-cwaniaczki. Przyłazi do roboty 8:20 wyłazi 15:40 w miedzyczasie 3 przerwy na fajke, przerwa obiadowa, oblukanie fejsa, allegro. a klient wk***iony czeka drugi dzień na prosta odpowiedx na maila. Goścówa wyj***na zatrudniona Ukrainka, zapie**ala jak mały samochodzik przez agencje pracy, klienci zadowoleni.



Powiedział ten co cały dzień siedzi na Sadolu ;)

~Velture

2018-03-08, 09:43
Abraxus napisał/a:

A to myślicie, że w Polsce jest inaczej?
U mojej małżonki w robocie jeden z wysoko postawionych dyrektorów pozwolił sobie na żart o j***niu przy pracownikach.
Jedna z pracownic uprzejmie poinformowała dział HR, że poczuła się absolutnie poruszona tym sprośnym żartem. Płakała całą noc i dzień. Przez żart utraciła wolę do życia i poczucie własnej wartości.

HR rozj***ł się do Zarządu i gościu dostał następnego dnia wypowiedzenie z art. 52 paragraf 1 KP a do pokrzywdzonej dziewczynki przyjechała laska z HR, żeby ją przepraszać.


Ja pie**olę :homer:

Jeszcze 15 lat temu bym napisał, że pie**olisz farmazony ale w tych czasach wierzę w to całkowicie...

Ludzie się zrobili tak niesamowicie delikatni i wrażliwi na wszystko, że głowa mała.
Powiesz do laski "ładnie wyglądasz" i molestowanie seksualne. Powiesz komuś kto się do ciebie przypie**ala "sp***alaj bo ci jebnę" i groźby karalne. Szturchniesz kogoś na ulicy jak się pruje i naruszenie nietykalności. Uśmiechniesz się do jakiegoś dziecka co się na ciebie gapi (dotyczy tylko facetów) i już jesteś brany za pedofila. Dasz klapsa swojemu dzieciakowi aby go skarcić i k***a paragrafy, niebieskie karty albo i sierocińce (a chyba każdy z nas dostał chociaż raz ścierą w dupsko od matki jak odpie**olił).

No zaraz jak stanie się za blisko kogoś na ulicy to będzie naruszanie przestrzeni osobistej...

Wszyscy wrażliwi jak pie**olone 5 letnie dziewczynki.

Wiewór

2018-03-08, 09:46
Dokładnie tak. Wszyscy są strasznie delikatni. Każesz pracownikowi coś zrobić to idzie na skargę do Dyrekcji, że go mobbingujesz...

banerr

2018-03-08, 09:53
Po prostu świat się spedalił.

~Velture

2018-03-08, 09:56
Abraxus napisał/a:

Dokładnie tak. Wszyscy są strasznie delikatni. Każesz pracownikowi coś zrobić to idzie na skargę do Dyrekcji, że go mobbingujesz...


Podobnie jak te wszystkie choroby psychiczne o pierdyliardzie płci w usa co się dopie**ala do ciebie, że powiesz do tego czegoś per pan/pani a on się czuje j***nym k***a kaktusem czy inną motorówką i się pruje, że źle wymieniłeś jego chorobę psychiczną.

Nawet z lokalnego podwórka szybki przykład: miałem spinę z synem sąsiada (chłopak 20 lat). Nieważne o co. W każdym razie ten do mnie wyj***ł z tak pedalskim tekstem, że aż mnie zatkało. Powiedział coś typu "twoje słowa mnie bardzo uraziły i czuję się teraz smutny i chce mi się płakać. chodź wyjdź (za bramę) i porozmawiajmy o tym". No to wychodzę i co? ten zaczyna mi mówić jakie emocje przeżywa i zaczyna k***a płakać... Myślałem, że chce mi jebnąć a ten k***a płacze (20 letni typ), że j***ne słowa go zabolały.
No k***a mać...

nowynick

2018-03-08, 10:01
banerr napisał/a:

Po prostu świat się spedalił.



ehh k***a, bo tak to jest w świecie gdzie 3/4 ludzi pracuje przy kompie 8 godzin dziennie przy ciepłej kawusi. Jak na początku grudnia wziąłem się z ojcem za przebudowę takiej jednej maszyny na dworze, cięcie blachy, gniecenie, nitowanie, skręcanie przez jakieś 6 godzin to przemarzłem jak psie gówno, ale dawno nie czułem tak mocno, że żyję... Ludzie by się wzięli do uczciwej pracy a nie zabawy w korporacje to moment by wszystko wróciło do normy..

Velture napisał/a:


Podobnie jak te wszystkie choroby psychiczne o pierdyliardzie płci w usa co się dopie**ala do ciebie, że powiesz do tego czegoś per pan/pani a on się czuje j***nym k***a kaktusem czy inną motorówką i się pruje, że źle wymieniłeś jego chorobę psychiczną.

Nawet z lokalnego podwórka szybki przykład: miałem spinę z synem sąsiada (chłopak 20 lat). Nieważne o co. W każdym razie ten do mnie wyj***ł z tak pedalskim tekstem, że aż mnie zatkało. Powiedział coś typu "twoje słowa mnie bardzo uraziły i czuję się teraz smutny i chce mi się płakać. chodź wyjdź (za bramę) i porozmawiajmy o tym". No to wychodzę i co? ten zaczyna mi mówić jakie emocje przeżywa i zaczyna k***a płakać... Myślałem, że chce mi jebnąć a ten k***a płacze (20 letni typ), że j***ne słowa go zabolały.
No k***a mać...



i nie wyj***łeś mu? :shock: Wiem niby rodzice pedałka mogli by z pretensjami wrócić, ale jakbyś powiedział za co to prawdziwy ojciec wyj***łby mu raz jeszcze :D

poligon6

2018-03-08, 10:02
Cytat:

Powiedział ten co cały dzień siedzi na Sadolu



Tylko co to ma do rzeczy? Mogę sobie na to pozwolic, a raczej stac mnie na to co robie ze swoim czasem.

Velture napisał/a:

"twoje słowa mnie bardzo uraziły i czuję się teraz smutny i chce mi się płakać. chodź wyjdź (za bramę) i porozmawiajmy o tym". No to wychodzę i co? ten zaczyna mi mówić jakie emocje przeżywa i zaczyna k***a płakać... Myślałem, że chce mi jebnąć a ten k***a płacze (20 letni typ), że j***ne słowa go zabolały.
No k***a mać...



Ja pie**ole to gdzie ty mieszkasz! Uważaj jak sie po cos schylasz.

~Velture

2018-03-08, 10:52
poligon6 napisał/a:


Uważaj jak sie po cos schylasz.


No a najdziwniejsze, że on miał dziewczynę. :shock:
Chociaż jak ją poznałem to też poj***na po ch*ju. Z jakiegoś wyp*zdowa była pod Wrocławiem i narzekała jakie ceny w warszawie są ogromne bo u niej na wiosze to k***a taniej o 10 groszy...
No ale po wyglądzie widziałem, że w genach jej przodkowie lubili powietrze bo było za darmo.

poligon6

2018-03-08, 11:23
Velture napisał/a:

No a najdziwniejsze, że on miał dziewczynę.



To moze byc zmyłka, potem go odwiedzi na chirurgii gdzie będa mu szyli naderwany odbyt, bo i takie sytuacje sie zdatrzały. Mam nadzieje ze dzieci nie maja.