18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na zachodzie bez zmian

pazuzu • 2018-03-08, 09:05
Dziś przeczytałem w necie takie to news:

"Precedensowy wyrok. Grzywna za seksizm w przestrzeni publicznej w Belgii"


Trzy tysiące euro grzywny - taką karę wymierzył belgijski sąd mężczyźnie za publiczne wygłaszanie seksistowskich uwag - poinformowały tamtejsze media. Tym samym po raz pierwszy zastosowano przyjęte w 2014 roku prawo przeciw werbalnemu molestowaniu
W 2016 roku mężczyzna został zatrzymany przez patrol za naruszenie przepisów drogowych. Jego reakcja była szczególnie obraźliwa wobec funkcjonariuszki i wiązała się z jej płcią. Zatrzymany radził policjantce m.in. by znalazła sobie odpowiednią dla kobiety pracę, np. w banku."

Niedługo będzie strach powiedzieć kobiecie że ładnie wygląda bo Cie oskarży o gwałt :facepalm:

Thesherk

2018-03-08, 13:30
@Velture
Wyp*zdów pod Wrocławiem?
Jelcz czy Trzebnica? :-D

hellbwoi

2018-03-08, 13:44
pazuzu napisał/a:


Niedługo będzie strach powiedzieć kobiecie że ładnie wygląda bo Cie oskarży o gwałt :facepalm:




God Bless America - polecam fajna komedia, koleś stracił pracę bo pożyczył sekretarce książki i ta oskarżyła go o molestowanie. Później jest tylko lepiej.


kamuha

2018-03-08, 18:58
pazuzu napisał/a:


"Precedensowy wyrok. Grzywna za seksizm w przestrzeni publicznej w Belgii"

Trzy tysiące euro grzywny - taką karę wymierzył belgijski sąd mężczyźnie za publiczne wygłaszanie seksistowskich uwag -


jak by pokazał jej kolbę bez wchodzenia w dyskusję to dostałby maksymalnie 300 euro za ekshibicjonizm.

edek.bajzel

2018-03-08, 19:50
w Polsce działa, lub na pewno za PO działało prawo wstecz,
więc my wszyscy, którzy piszemy kobiety do kuchni
poniesiemy za to konsekwencje
k***a no nie, zupa za słona idę wpie**olić mojej babie

Lizodup

2018-03-09, 12:46
zwywarki do kuchni!!!!

Maślak

2018-03-09, 17:44
@hellbwoi
Nawet nie wiesz ile tego filmu szukałem, dzięki!

hellbwoi

2018-03-09, 21:47
Maślak napisał/a:

@hellbwoi
Nawet nie wiesz ile tego filmu szukałem, dzięki!



nie ma za co

sumka

2018-03-11, 01:10
Velture napisał/a:


Ludzie się zrobili tak niesamowicie delikatni i wrażliwi na wszystko, że głowa mała.
Wszyscy wrażliwi jak pie**olone 5 letnie dziewczynki.



Zawiodę Cię ale to niestety nie wszyscy zrobili się wrażliwi tylko sporo dzieci twojego pokroju przez między innymi braki intelektualne i internet stali się mega chamscy bo otaczają się tylko innymi "geniuszami" i wydaje im się że takie zachowanie jest normalne i to co kiedyś było nie do pomyślenia choćby jak żart o j***niu wśród kobiet uważane jest przez co niektórych za normalne. No i teraz jest problem bo głębokie przeświadczenie że tego typu chamstwo jest normalne i to że zazwyczaj są to p*zdeczki internetowe które się zapomniały że nagle nie są anonimowi powoduje że nie możesz kulturalnie wstać i wyj***ć mu w ryj bo pierwszy poleci do sądu więc co niektórzy w swojej bezradności idą do sądu lub na skargę takie czasy.

Tyreuspl

2018-03-14, 15:35
poligon6 napisał/a:

Dlatego lepiej zatrudniac Ukrainki, niz jakies niedoj***ne Polki-cwaniaczki. Przyłazi do roboty 8:20 wyłazi 15:40 w miedzyczasie 3 przerwy na fajke, przerwa obiadowa, oblukanie fejsa, allegro. a klient wk***iony czeka drugi dzień na prosta odpowiedx na maila. Goścówa wyj***na zatrudniona Ukrainka, zapie**ala jak mały samochodzik przez agencje pracy, klienci zadowoleni.



Dokładnie, mało tego, większość jeszcze na czworaka pod biurko wejdzie, bez majtek przyjdzie. :-P :-P :-P