18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na wódkę i dragi nie brakuje w biały dzień odwagi

Halman • 2012-06-01, 11:54
Permanentna bezczelność złodziei kolejowych na stacji

[/center]

makabrax

2012-06-01, 18:34
Była jakiś czas temu sytuacja gdzie koleś kątówką spalinową kradł jakieś metalowe elementy "na kolei" złapali go podczas procederu dali kopa w dupę, a kątówkę mu zabrali. Po paru godzinach koleś przyszedł z policją że go okradli z jego sprzętu...

pakicito

2012-06-01, 19:10
o co wam chodzi? biorą przykład z rządu, najlepszy autorytet

Ciem

2012-06-01, 19:54
Cytat:

Tacy są bezkarni bo policja jest zbyt zajęta dawaniem mandatów za picie piwa na ławce w parku



Nie prawda!! Bo w tym czasie policja składa zamówienie na węgiel od nich :)

poopek

2012-06-01, 23:21
JSA = Jaworzno szczakowa, pracuje no kolei i widziałem lepsze sceny w mysłowicach, siemianowicach śląskich .itd nie ma sie czym podniecać

al...........10

2012-06-01, 23:23
Nie wiem co ma budżet PKP do węgla, który tylko transportuje. I tak swoje zarobią, a w ogóle to nawet nie wiadomo czy to PKP, spółek przewozowych jest więcej. Inna sprawa, że węgiel waży się przed wyjazdem i po dotarciu na miejsce, bo po drodze sporo wody z niego odparowuje.
Podejrzewam, że to co oni tam zdążą podj***ć na postoju nie robi wielkiej różnicy. Oczywiście to nie znaczy, że małym sk***ielkom nie należy się amputacja lepkich kończyn.

John Deere

2012-06-01, 23:44
Czym sie tak podniecacie ? Przecież tylko złom zrzucają z wagonów. U nas też tak było tylko że przy wjeździe na hołde pociąg sie przepinał z przodu do tyłu a oni zrzucali złom, raz jeden spadł i go przejechał wagon śmierć na miejscu. Ile osób u nas chodzi na hołdy złomu tam jest od groma.

53...........25

2012-06-02, 11:36
Jaka k***a mądra już wie, że to narkomani pewnie jakby mieli pracę to by nie musieli tego robić mam nadzieje, że ta k***ę spotka to samo.

miał być sadistic a jest cenzura? co za j***ne pedalstwo i żydostwo ch*j nie sadistic zmieńcie sobie nazwę na pederaści.

Dzikiwaz

2012-06-04, 15:55
luq91 napisał/a:

Tacy są bezkarni bo policja jest zbyt zajęta dawaniem mandatów za picie piwa na ławce w parku.



Tacy jak Ty też, bo akurat zarzucasz teraz policji nie wypełnianie obowiązków, a tory są pod "opieką" SOK.