18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na wódkę i dragi nie brakuje w biały dzień odwagi

Halman • 2012-06-01, 11:54
Permanentna bezczelność złodziei kolejowych na stacji

[/center]

Piromanx

2012-06-01, 16:17
wj***ć takim raz, drugi to się oduczą psie pomioty kraść :)

bloodwar

2012-06-01, 16:43
mechanik13 napisał/a:

Ja pie**ole przyj***liście się do nich jak gwoździe do Deski. Przecież nie opie**alają was tylko prywaciarzy Którzy i tak mają napchane portfele pieniędzmi więc im bez różnicy czy tracą 100 kilo towaru na kilkanaście ton więc nie wiem po ch*j taki nerw na typków co innego jak by okradali staruszki z torebek albo ze złota (choć nie wiadomo). Zresztą i tak wiadome że prawie każdy by miał okazje i czas to by zapie**alał z worem żeby zarobić pieniądze.



No tak, a prywaciarz to niby komu cenę podniesie żeby odbić sobie straty, księżniczce na ziarnku grochu?

Marian Pudzianowski

2012-06-01, 16:47
mechanik13 napisał/a:

Ja pie**ole przyj***liście się do nich jak gwoździe do Deski. Przecież nie opie**alają was tylko prywaciarzy Którzy i tak mają napchane portfele pieniędzmi więc im bez różnicy czy tracą 100 kilo towaru na kilkanaście ton więc nie wiem po ch*j taki nerw na typków co innego jak by okradali staruszki z torebek albo ze złota (choć nie wiadomo). Zresztą i tak wiadome że prawie każdy by miał okazje i czas to by zapie**alał z worem żeby zarobić pieniądze.


Po tej historyjce chyba już wiem, skąd czerpiesz środki na opłacenie Internetu.

Dalione

2012-06-01, 17:05
Szkoda że przez tych cyganów co węgiel i złom kradną, nie można w spokoju bez sokistów sobie takiej "ciuchci" potagować.

Ranger

2012-06-01, 17:08
Cytat:

nie znam się na broni (tylko kojarzę berette i colta) ale pokazał mi magazynek i prawdziwa amunicja tam była



Jak się nie znasz na broni to skąd wiesz, że to była prawdziwa amunicja ? SOK nie jest formacją uzbrojoną (poza ich tzw. ''oddziałami specjalnymi'' ) i strażnicy mają ze sobą tylko RMG(ręczny miotacz gazu) albo paralizatory. A gazówki to mogą wyglądać i jak minigun, i tak są ch*ja warte.

mechanik13

2012-06-01, 17:12
Upx3 Internet mam za darmo z miasta wiec nie muszę za niego płacić a co do podnoszenia cen to i tak mam na to wyj***ne bo stać mnie na to na co potrzebuje i nic do szczęścia mi nie potrzeba Peace :D

sergeantlipton

2012-06-01, 17:25
luq91 napisał/a:

Tacy są bezkarni bo policja jest zbyt zajęta dawaniem mandatów za picie piwa na ławce w parku.



Cytując klasyka 'Jesteś głupi jak kozy w nosie'.

Frozen2

2012-06-01, 17:34
a nagrywajacy nie ma ciekawszych zajec niz nagrywanie ludzi ktorzy chca zdobyc pieniadze na browara. boze polska to kraj w ktorym jeden pragnie tego aby drugi mial gorzej lub nie mial lepiej

Włodziu

2012-06-01, 17:34
sergeantlipton, hm.. obraża Twój zawód ?

Leothyr

2012-06-01, 17:38
Dobra, macie ustawowe prawo do ujęcia przestępców złapanych na gorącym uczynku, możecie użyć siły żeby ich obezwładnić i wezwać Policję.
Albo po prostu, k***a, zadzwonić na Policję...

Ale nie, lepiej nagrać i płakać w internecie...

Jackyll

2012-06-01, 17:49
Radzą sobie chłopaki i nie wybierają się do paki:)

slawekfmx

2012-06-01, 17:51
co wy myślicie że jak oni by nie kradli to lepszy by był stan pkp.. haha sokisci bardziej biegają za dzieciakami co kamienie na torach układają. u mnie taki złodziej osiedlowy syn policjanta też bezczelny jak wyprowadzał motor z garażu sąsiada to powiedział dobry wieczór jego lokatorom ;p czasem takim mam ochotę takim cwe*om łapy poupie**alać

savetrees

2012-06-01, 17:57
@Forzen2
Ty skończony debilu... Kogo obchodzi na co kradną. Kradzież to kradzież nie ważne czy polityk opie**ala grube miliony czy łebki kradną śruby na kolei. Złodziei zawsze trzeba napie**alać bo jak za kradzież nie ma kary to to dopiero rodzi patologie.

greggy_

2012-06-01, 18:07
możę kradną żeby miec czym w piecu zapalić zimą bo nie mają za co

Ti...........ch

2012-06-01, 18:20
mechanik13 napisał/a:

Upx3 Internet mam za darmo z miasta wiec nie muszę za niego płacić a co do podnoszenia cen to i tak mam na to wyj***ne bo stać mnie na to na co potrzebuje i nic do szczęścia mi nie potrzeba Peace :D




Czyli nastepny szmaciarz który ciągnie za darmo od miasta i w dodatku starzy na niego caly czas łożą