18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na szybkiego

SocialMedia • 2022-05-15, 01:20
Szybka kradzież narzędzi


Ogórek

2022-05-15, 02:28
Co tu się odj***ło !!!

PsikutaBezS

2022-05-15, 03:09
Co na to zwolennicy powszechnego dostępu do broni?

baronturbina

2022-05-15, 03:10
Trzeba mieć oczy i uszy szeroko otwarte. Cyganie i inne złodziejskie brudasy, czają się na każdym rogu.

silwerbalk

2022-05-15, 04:00
I kto k***a kradnie ..... :roll: i k***a ludzie mi mówią że jestem uprzedzony taak jestem

35i

2022-05-15, 06:15
baronturbina napisał/a:

Trzeba mieć oczy i uszy szeroko otwarte. Cyganie i inne złodziejskie brudasy, czają się na każdym rogu.



W Polsce najłatwiej o suchoklatesa w dresiku i czapce z wygiętym daszkiem, ewentualnie może dojść kołczan prawilności. Ze wspólnikami porozumiewa się dialektem podlaskim lub po upaińsku.

donkapusta

2022-05-15, 06:56
Niestety to konsekwencje odstąpienia od naturalnego środowiska plantacji i ograniczonego dostępu do bicza.

Tetrix

2022-05-15, 07:30
silwerbalk napisał/a:

I kto k***a kradnie ..... i k***a ludzie mi mówią że jestem uprzedzony taak jestem



No aż 2x Ci piwo dałem. Ja też myślałem, że jestem tolerancyjny az spotkałem te inne rasy... :catfacepalm:




baronturbina

2022-05-15, 09:06
35i napisał/a:

W Polsce najłatwiej o suchoklatesa w dresiku i czapce z wygiętym daszkiem, ewentualnie może dojść kołczan prawilności. Ze wspólnikami porozumiewa się dialektem podlaskim lub po upaińsku.


Właśnie tak myślałem. Na panie dresiki mówią w jakiejś znajomej niecywilizowanego gwarze. A tu rozwiewają moje wątpliwości. Jeszcze trzeba dodać ze maja koszulki P1944 i rycerzy ze skrzydełkami. Pracują w grupach na „hurrrrea”. Typowa wschodnia taktyka.

BambiPMT

2022-05-15, 09:08
35i napisał/a:

W Polsce najłatwiej o suchoklatesa w dresiku i czapce z wygiętym daszkiem, ewentualnie może dojść kołczan prawilności. Ze wspólnikami porozumiewa się dialektem podlaskim lub po upaińsku.



No nie wiem. Mnie nie okradli dawnooooooooo.

Zarejestruj

2022-05-15, 10:06
baronturbina napisał/a:

Właśnie tak myślałem. Na panie dresiki mówią w jakiejś znajomej niecywilizowanego gwarze. A tu rozwiewają moje wątpliwości. Jeszcze trzeba dodać ze maja koszulki P1944 i rycerzy ze skrzydełkami. Pracują w grupach na „hurrrrea”. Typowa wschodnia taktyka.



chyba ktoś tu wypie**ol dostał od nacjonalisty na tęczowym marszu

:lol:

BassaBoss

2022-05-15, 10:54
Nie trzeba było k***a pultac :lol:

baronturbina

2022-05-15, 13:23
Zarejestruj napisał/a:

chyba ktoś tu wypie**ol dostał od nacjonalisty na tęczowym marszu


Chłopczyku ty za to bez problemów marsz przeszedłeś. Nie bądź śmieszny. Pedały i pato p*zdy zakładające symbole powstania to słaby temat. Orzełek na plecach a w dloni romperek. Za dobrych czasów milicja i ŻW by im te koszulki do dupy wsadzili.

skywalker75

2022-05-15, 15:48
baronturbina napisał/a:

Chłopczyku ty za to bez problemów marsz przeszedłeś. Nie bądź śmieszny. Pedały i pato p*zdy zakładające symbole powstania to słaby temat. Orzełek na plecach a w dloni romperek. Za dobrych czasów milicja i ŻW by im te koszulki do dupy wsadzili.



to mówisz,że czasy kiedy była milicja i żw były dobre ?