18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na szybkiego

SocialMedia • 2022-05-15, 01:20
Szybka kradzież narzędzi


35i

2022-05-15, 16:27
baronturbina napisał/a:

Chłopczyku ty za to bez problemów marsz przeszedłeś. Nie bądź śmieszny. Pedały i pato p*zdy zakładające symbole powstania to słaby temat. Orzełek na plecach a w dloni romperek. Za dobrych czasów milicja i ŻW by im te koszulki do dupy wsadzili.



Najbardziej mnie śmieszą dziary "pamiętamy". Jedyne co taki Seba może pamiętać to to, że go stary po pijaku zapiął. Ewentualnie, że mu się Karyna z całym osiedlem puściła.

Juzwa

2022-05-15, 17:32
marcino_zly napisał/a:

Czarne gówna



To chyba nie czarni, bo po ch*j im jakieś narzędzia? Przecież nie do pracy.

baronturbina

2022-05-15, 17:59
skywalker75 napisał/a:

to mówisz,że czasy kiedy była milicja i żw były dobre ?


ŻW jest fotek pory. Było jedno dobre. Żaden szmaciarz, menel czy rybak nie nosił Polskich Symboli Narodowych! A teraz Kazik naj***ny pod sklepem w kurtce wz96 z flagą. Sam mam mu ochotę zaj***ć i zedrzeć flagę!

zipi

2022-05-15, 19:30
35i napisał/a:

W Polsce najłatwiej o suchoklatesa w dresiku i czapce z wygiętym daszkiem, ewentualnie może dojść kołczan prawilności. Ze wspólnikami porozumiewa się dialektem podlaskim lub po upaińsku.



Najśmieśniejsze w takich lewakach jak ty jest to, ze wy bronicie tego gówna czarnego , mowiąć ze u nas TEZ TAK JEST a dresy to co ?! ale gdzie ten typek napisał zeby nie zawieźć takiego dresika na komende i spałować go aż zostanie po nim warzywo ? no gdzie ? bo ja wlasnie chciałbym zeby kazdy smiec ludzki który kradnie konczył w taki sposob czy to czarny czy biały, A TY byś kazdemu czy to czarnemu czy białemu po takim czymś dał "upomnienie" jesteś zjebem i jak Ci ktoś zajebie całe oszczednosci życia to zatańcze na twoim pogrzebie hipokryto.

lukaszjb

2022-05-16, 09:35
baronturbina napisał/a:

Chłopczyku ty za to bez problemów marsz przeszedłeś. Nie bądź śmieszny. Pedały i pato p*zdy zakładające symbole powstania to słaby temat. Orzełek na plecach a w dloni romperek. Za dobrych czasów milicja i ŻW by im te koszulki do dupy wsadzili.



Tatus w milicji byl? Czy dziadek w wojsku ludowym, czyzby resortowe dziecko? Ojj bidulek, tfu

35i

2022-05-16, 17:16
zipi napisał/a:

Najśmieśniejsze w takich lewakach jak ty jest to, ze wy bronicie tego gówna czarnego , mowiąć ze u nas TEZ TAK JEST a dresy to co ?! ale gdzie ten typek napisał zeby nie zawieźć takiego dresika na komende i spałować go aż zostanie po nim warzywo ? no gdzie ? bo ja wlasnie chciałbym zeby kazdy smiec ludzki który kradnie konczył w taki sposob czy to czarny czy biały, A TY byś kazdemu czy to czarnemu czy białemu po takim czymś dał "upomnienie" jesteś zjebem i jak Ci ktoś zajebie całe oszczednosci życia to zatańcze na twoim pogrzebie hipokryto.



Albo jesteś debilem, albo nawalony. Nie widzę innego wytłumaczenia na twój wpis, który ma się nijak do mojego. Nazywając rzeczy po imieniu, coś ci się popie**oliło.

Krz1343

2022-05-16, 21:58
Mialby ogrodzenie na 2m i tuje na 4m to by nie widzieli co ma, jego wina

baronturbina

2022-05-18, 19:04
lukaszjb napisał/a:

Tatus w milicji byl? Czy dziadek w wojsku ludowym, czyzby resortowe dziecko? Ojj bidulek, tfu


Jesteś zbyt niedor*chany żeby ci odpowiadać. Idź lepiej lekcje na jutro odrabiać.