18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na spacerze

1.Michal • 2017-07-31, 15:56
Baba nie ogarnia psa


weltmajster

2017-07-31, 20:27
Tępe k***y to powinny nie z psem, tylko z prawnym opiekunem na spacer chodzić. Bezmózgie ameby. A pchlarz do uśpienia.

Sz...........jk

2017-07-31, 20:55
Powiem tak, czasami lubię sobie pobiegać czy pojeździć rowerem. W zdecydowanej większości takich wypraw sportowych spotykam kogoś kto idzie ze swoim psem na długiej smyczy i bez kagańca. Czasami trafi się pies w ogóle spuszczony ze smyczy i robiący co mu się żywnie podoba. Takie psy zazwyczaj rzucają się na biegacza/rowerzystę i nawoływania właścicieli gówno dają, już wielokrotnie miałem sp***olony humor na treningu przez takie akcje. Jestem za zakazem wyprowadzania psów bez smyczy i kagańca, dodatkowo smycz powinna być krótka. k***a, niech ludzie zaczną bardziej cenić cudze zdrowie niż to, że ich pies chce się wysrać i pobiegać w miejscu publicznym.

Dszeffko

2017-07-31, 20:56
Do uśpienia całe towarzystwo, które nie potrafi naj***ć psu ani tej tępej suce.
Poza kamerzystą - ktoś musiał trzymać kamerę.

wszystkozajete1234

2017-07-31, 21:00
Gaz pieprzowy. Rozwiązuje problem agresywnych psów i ich właścicieli. Legalnie można używać jeśli pies atakuje. (Zabronione jest tylko atakowanie psa po użyciu na nim tegoż o to środka).

my...........69

2017-07-31, 21:20
kiedy Wy zrozumiecie że powyżejdwóch linijek nikt nie czyta
filozofy jebaane

Halman

2017-07-31, 21:24
myszkamiki69 napisał/a:

kiedy Wy zrozumiecie że powyżejdwóch linijek nikt nie czyta
filozofy jebaane


więc na ch*j się produkujesz?

Loaloa

2017-07-31, 21:35
Naprawdę w Rosji nikt noe miał pod ręką toporka, żeby sierściuchowi kręgosłup przetrącić?

Oponka

2017-07-31, 22:00
naprawdę myślicie, że to był jej pies? a nie pies wnusia? sebixo-dreso-wnusia, który był tak zaj***ny, że babcia postanowiła mu zrobić przysługę i wyprowadzić to k***ie na czterechnogach? babcia w szoku - nie wiedziała, jak ma się zachować - mogę to zrozumieć. w szoku ludzie robią różne niewytłumaczalne rzeczy. goście od kamerowania (dwóch ich było?), czemu nie wkroczyli od razu? mogę zrozumieć, że bali się agresywnego sk***ysyna, który mógł ich nieźle poranić. czyj był jamnik? tego się nie dowiemy. ale jedno jest pewne: wnusio jest do wydrylowania i odstrzału. :kawa: a babci szkoda, bo cała wina spada na nią.

dr.goebbels

2017-07-31, 22:04
że nikt nie wyjął z auta jakiegoś klucza do kół albo podnośnika i nie przetrącił agresorkowi kręgosłupa, no o siekierce nie wspominając- by się idiotka ze ścierwem na smyczy bujała

V.A.L.A.K

2017-07-31, 22:09
Autobusy zabijają całe rodziny, po dzieciakach jeżdżą ciężarówki, a wy tu przeżywacie, bo jakieś bydle zagryzło małego leniwego sk***iela, j***ny nawet za krzty instynktu samozachowawczego nie miał, żeby próbować sp***alać.


ivers

2017-07-31, 22:47
ale bym jej zaj***ła kopa w dupe

T0B1

2017-07-31, 22:55
Gilera1231 napisał/a:

To wina właściciela w odpowiendniach rękach ten pies nawet smyczy by nie pociągnął. Babka sił nie ma aby psa utrzymać to po ciul wychodzi. Mój owczarek nie toleruje innych psów ale ja wystarczy że powiem spokój głośniejszym tonem pies kuli uszy do tyłu i idzie dalej.


Bullshit, mój znajomy miał kilka amstafów. Specem od trenowania psów nie był, ale jeden był spokojny i jak się go pociągnęło mocniej za smycz to nagle się uspokajał. Drugi z kolei... był poj***ny, delikatnie mówiąc. Pozostałe różnie, ale chłopak mi wielokrotnie powtarzał, że pewności czy któremuś nagle nie odwali i będzie nie do opanowania nie miał nigdy.
Szwejk napisał/a:

Powiem tak, czasami lubię sobie pobiegać czy pojeździć rowerem. W zdecydowanej większości takich wypraw sportowych spotykam kogoś kto idzie ze swoim psem na długiej smyczy i bez kagańca. Czasami trafi się pies w ogóle spuszczony ze smyczy i robiący co mu się żywnie podoba. Takie psy zazwyczaj rzucają się na biegacza/rowerzystę i nawoływania właścicieli gówno dają, już wielokrotnie miałem sp***olony humor na treningu przez takie akcje. Jestem za zakazem wyprowadzania psów bez smyczy i kagańca, dodatkowo smycz powinna być krótka. k***a, niech ludzie zaczną bardziej cenić cudze zdrowie niż to, że ich pies chce się wysrać i pobiegać w miejscu publicznym.


"No przecież mój bobik taki spokojny, on tylko tak szczeka bo Pan obcy"

pawlik26

2017-07-31, 23:53
jakos nie dziwi mnie to ze jest to n-ty filmik jak pitbul, amstaf lub tym podobny pies zagryza jakies zwierze-na te psy powinny byc wydawane pozwolenia a w takiej sytuacji to noz i tego wsiura agresywnego po nerach i poderznac jak swinie.

Majesty

2017-08-01, 00:29
Posiadanie zwierzęcia jakiekolwiek to odpowiedzialność ta debilka nawet na chomika nie zasługuje.

jar3k

2017-08-01, 00:51
Palce w oczy się wbija.
k***a, ja mam labradora, który muchy nie chce zjeść, jakby jakiś pies go zaatakował to sam bym musiał przeciwnika gryźć :P