18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na siłowni

CrazyEdek • 2020-12-16, 09:45
Pełna asekuracja.


arkoski

2020-12-16, 23:34
Ale ze niby ile tam jest? Jak dla mnie to nawet setki nie ma. Mogli się przed nie wazelinować

rosoman50

2020-12-17, 01:08
KrystekKrystek napisał/a:

Małpi chwyt i mamy efekty.



Gdzie ty tam k***a widzisz małpi chwyt?

polakwrocek

2020-12-17, 01:29
Kolejny z małpim chwytem.
Tak rączka boli bardziej jak trzymasz normalnie... ale przynajmniej masz kontrolę nad sztangą -.-

czlowieknoz

2020-12-17, 05:38
CzerstWybut napisał/a:

Gość co mu podawał nie jest nic winny. Debil co wyciskał sie zesral i puścił sztange



Chłopie co Ty gadasz, to aż głowa boli. Stałeś kiedyś za kimś i asekurowałeś, mam Ci nagrać jak wyciąga się sztangę i podaje? Chłop po prostu delikatnie wyciągnął sztangę, i od razu mu ja puścił, i jakbyś wiedział to wyciągając sztangę samemu jest stałe napięcie i czujesz to czy sztanga już dobrze leży. A tutaj chłop pomógł mu z samym wyciągnięciem i od tak sobie puścił, nagle chłop co miał to wycisnąć nie miał momentu aby układ nerwowy załapał, że jest już 140kg nad nim.

KrystekKrystek napisał/a:

Małpi chwyt i mamy efekty.



Nauczyłeś się jednego tekstu bo kilka razy widziałeś jak sztanga komuś spadła i akurat tam był małpi chwyt i teraz chciałeś zabłysnąć ale nie wyszło... I dalej będziesz żyć w niewiedzy co to faktycznie jest małpi chwyt

Adae napisał/a:

120 zalozone na gryf dla kobiet, czyli 135 kg na sucha klate pompowanego lamusa. Pamiętam, jak jeden lamus otoczony kolegami z obozu ZCHP widząc jak ćwiczę stwierdził, że przykozaczy i ściemnił, że wyciska 180kg na 3 razy. Zobaczyłem, jak koledzy podnoszą za niego 120kg i zacząłem brechtać.
Gościa uderzyło ego, dołożył talerzy i powiedział, żebym to ja za nim stanął. Odmówiłem, ale po namowach stwierdziłem, że to zajebista okazja do ośmieszenia lamusów i ustalenia dominacji na nowej pakerni. Stanąłem za gościem, pomagałem mu opuścić ciężar gdzieś do 10cm nad nim, po czym puściłem i jeb gościu pogiął się jak aluminiowy szpadel, koledzy podbiegli i pomogli mi to z niego ściągnąć.
Później wszyscy się krzywo na mnie patrzyli, ale na całej sali czuć było ich strach przed prawdziwym samcem (w sensie kupe w gaciach tego lamusa).



Jak nauczysz się liczyć to wróć, jest po 60KG na stronę + sztanga 20KG. No chyba, że według Ciebie 20KG to nic nie waży... I jaka sztanga dla kobiet. Normalna siłownia 220 cm sztanga, jedyne co jest charakterystyczne to, to, że jest węższa i taką lepiej robi się martwy aniżeli wyciska, ale wyciskać też można.

Skąd Wy się ludzie bierzecie, zawsze jak jest jakiś film z siłowni na sadisticu to tylko wychodzi jakie nerdy tu siedzą, serio zero ogaru w temacie ale komentarz i tak napiszę. A co do samego ciężaru, to nikt nie wie czy by to wycisnął bo nie miał szansy, a uwierzcie mi nikt normalny nie robi przeskoków po 20KG albo i więcej jak robi swój 1RM. I to co tutaj się wydarzyło jest tylko i wyłącznie winą "asekuranta", jeszcze w życiu nie widziałem, żeby przy fazie ekscentrycznej (do której nawet nie doszło) sztanga spadła, jest to w zasadzie nie możliwe. Problem zawsze pojawia się przy samym wyciśnięciu, i jeżeli ciężar jest dla układu nerwowego nieznany, to wtedy zaczynają pływać łokcie i nadgarstki, ale też nie zawsze.

Adae

2021-01-09, 01:46
czlowieknoz napisał/a:

Jak nauczysz się liczyć to wróć, jest po 60KG na stronę + sztanga 20KG. No chyba, że według Ciebie 20KG to nic nie waży... I jaka sztanga dla kobiet. Normalna siłownia 220 cm sztanga, jedyne co jest charakterystyczne to, to, że jest węższa i taką lepiej robi się martwy aniżeli wyciska, ale wyciskać też można.


Jestes pewny, ze to ja mam problemy z matematyka baranie? Gdyby to byla sztanga 20kg, to byloby 140kg, a nie 135 tak jak napisalem, ale to jest kobieca sztanga olimpijska wazaca 15kg, ktora dosyc latwo dzbanie rozpoznac, wlasnie po tym, ze ma wezszy gryf przy tej samej dlugosci.

140kg to wciaz ciezary dla lamusow wyciskane przez kobiety i dzieci.

Tak samo, placku, wystarczylo napisac przy opuszczaniu, zamiast probowac zablysnac, i jestes znowu w glupim bledzie, bo przy kontrolowanym opuszczaniu szansa na wypadek jest taka sama lub wieksza, a to dlatego, ze opuszczamy w kierunku pepka.