18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na przejściu

~_Yarko_ • 2023-05-12, 12:13
Piesza weszła przed ciężarówkę zamiast przez pasy.


Bul_od_bytu

2023-05-13, 05:45
Jest to jakiś sposób na nudę w korku :D

baxter

2023-05-13, 10:23
Suczka_Stefana napisał/a:

Znasz zasadę "nie widzę - nie jadę"? Rozkminiaj sobie zresztą jak chcesz, bo widzę, że tu u podstaw jest problem.



To będziesz tam stać baranie, czy wysiądziesz i będziesz sprawdzać czy nikogo nie ma, a gdy wysiądziesz i zaczniesz ruszać, ktoś się nagle zjawi? Rozpie**ala mnie takie pie**olenie, kierowcy zawsze winni. Ps. Nie widzę, nie jadę bardziej tyczy się głównie włączania się do ruchu itp. a nie sytuacji gdzie tępa dzida wskakuje ci wprost pod koła i nie ma szans, choćbyś się zesrał jej zobaczyć, diluj z tym.

:roll:

Suczka_Stefana napisał/a:

Znasz zasadę "nie widzę - nie jadę"? Rozkminiaj sobie zresztą jak chcesz, bo widzę, że tu u podstaw jest problem.



To będziesz tam stać baranie, czy wysiądziesz i będziesz sprawdzać czy nikogo nie ma, a gdy wysiądziesz i zaczniesz ruszać, ktoś się nagle zjawi? Rozpie**ala mnie takie pie**olenie, kierowcy zawsze winni. Ps. Nie widzę, nie jadę bardziej tyczy się głównie włączania się do ruchu itp. a nie sytuacji gdzie tępa dzida wskakuje ci wprost pod koła i nie ma szans, choćbyś się zesrał jej zobaczyć, diluj z tym.

:roll:

Suczka_Stefana napisał/a:

Znasz zasadę "nie widzę - nie jadę"? Rozkminiaj sobie zresztą jak chcesz, bo widzę, że tu u podstaw jest problem.



To będziesz tam stać baranie, czy wysiądziesz i będziesz sprawdzać czy nikogo nie ma, a gdy wysiądziesz i zaczniesz ruszać, ktoś się nagle zjawi? Rozpie**ala mnie takie pie**olenie, kierowcy zawsze winni. Ps. Nie widzę, nie jadę bardziej tyczy się głównie włączania się do ruchu itp. a nie sytuacji gdzie tępa dzida wskakuje ci wprost pod koła i nie ma szans, choćbyś się zesrał jej zobaczyć, diluj z tym.

:roll:

ellsworth

2023-05-13, 21:43
jasypan napisał/a:

To ile byś stała na tym przejściu będąc na jego miejscu? Skoro w każdej chwili ktoś może wejść a Ty go nie zauważysz.



Ja pie**olę, aż tak niedomyślny jesteś?!? Takim samochodem zatrzumuj się po prostu wcześniej, a nie 10 cm od pasów!