18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na przejściu

~_Yarko_ • 2023-05-12, 12:13
Piesza weszła przed ciężarówkę zamiast przez pasy.


MalcolmX

2023-05-12, 13:35
Zakręciła się jak fryga!
Jak w piosence o Marianie:
" Leży Marian leży i wije się w bólach.
Jutro chcesz na spacer, no to już o kulach."

Suczka_Stefana

2023-05-12, 13:40
Dlatego nie rusza się dopóki wszyscy piesi nie opuszczą przejścia, bo zawsze może ktoś jeszcze wbiec. A ten duży, co ch...a z góry widzi to już w ogóle dał plamę. W sumie to nawet dosłownie ;-)

psotna_cipka

2023-05-12, 13:57
Aż mnie kiszki skręciło na widok tego.

SkoPio1

2023-05-12, 13:58
"Piesza weszła przed ciężarówkę zamiast przez pasy."

Nie. Weszła na pasy, ale ciężarówka miała ją gdzieś...


...pod kołem.

jasypan

2023-05-12, 14:08
Suczka_Stefana napisał/a:

Dlatego nie rusza się dopóki wszyscy piesi nie opuszczą przejścia, bo zawsze może ktoś jeszcze wbiec. A ten duży, co ch...a z góry widzi to już w ogóle dał plamę. W sumie to nawet dosłownie



Dlatego w takich sytuacjach nie ważne że masz pierwszeństwo, dopóki nie złapiesz kontaktu wzrokowego z kierowcą, nie przechodzisz. Zapamiętaj sobie to Suczko, a nie skończysz jak ta tępa p*zda z nagrania.

~REsadER

2023-05-12, 14:32
był krab teraz krecik ;-)


pomimo zmiany środka transportu to rezultat ten sam

Suczka_Stefana

2023-05-12, 14:39
jasypan napisał/a:

Dlatego w takich sytuacjach nie ważne że masz pierwszeństwo, dopóki nie złapiesz kontaktu wzrokowego z kierowcą, nie przechodzisz. Zapamiętaj sobie to Suczko, a nie skończysz jak ta tępa p*zda z nagrania.



Kolego wypowiedziałam się jako kierowca. Zapamiętaj to sobie a nie skończysz w ciupie jak ten z ciężarówki

:-P

Lubie_w_dupe

2023-05-12, 14:52
Ej, ona chciałą sie z kimś napie**alac że tak rączkami macha?

jasypan

2023-05-12, 15:02
Suczka_Stefana napisał/a:

Kolego wypowiedziałam się jako kierowca. Zapamiętaj to sobie a nie skończysz w ciupie jak ten z ciężarówki



Skoro masz ograniczone pole widzenia, to skąd masz wiedzieć czy wszyscy zeszli z pasów? Prawdopodobnie nie widział jej w ogóle. Zapamiętaj to sobie i nie wsiadaj nigdy za kierownicę dużych pojazdów.

mrdick

2023-05-12, 15:06
Jak masełkiem po chlebie

Suczka_Stefana

2023-05-12, 17:17
jasypan napisał/a:

Skoro masz ograniczone pole widzenia, to skąd masz wiedzieć czy wszyscy zeszli z pasów? Prawdopodobnie nie widział jej w ogóle. Zapamiętaj to sobie i nie wsiadaj nigdy za kierownicę dużych pojazdów.



Znasz zasadę "nie widzę - nie jadę"? Rozkminiaj sobie zresztą jak chcesz, bo widzę, że tu u podstaw jest problem.

royal86

2023-05-12, 19:56
Czy tylko ja zauważyłem, że ta osoba nie była na przejściu tylko weszła na nie idąc na skos zza ciężarówki bezpośrednio przed nią? Kierowca nie miał szans jej zobaczyć

Anal_Intruder_69

2023-05-12, 20:52
Dlaczego to ma tak mało piw!? Chyba stare pokolenie Sadoli się wykrusza pomału na rzecz kwejkowiczów, wykopowiczów i gimbazy :-(

Wielka szkoda, bo materiał w sam raz na ten portal.

jasypan

2023-05-12, 21:56
Suczka_Stefana napisał/a:

Znasz zasadę "nie widzę - nie jadę"? Rozkminiaj sobie zresztą jak chcesz, bo widzę, że tu u podstaw jest problem.



To ile byś stała na tym przejściu będąc na jego miejscu? Skoro w każdej chwili ktoś może wejść a Ty go nie zauważysz.