18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Foodman

2015-09-10, 20:52
Jednak wydaje mi się że specjalnie to zrobił. 8-D

Kisuarf

2015-09-10, 21:52
Nic śmiesznego. Ja niedawno jadąc do roboty (jechaliśmy w 3os) nagle usłyszałem "Co Ty k***a robisz?!" jak otworzyłem oczy byłem już połową auta na drugim na pasie, szczęście w nieszczęściu nic nie jechało. Wystarczy wczesny godzina i dłuższa trasa i można mieć przej***ne. Przez tydzień miałem stresa żeby jechać samemu autem. Senność za kółkiem jest 3x gorsza niż jazda na kacu.

Górnik_Roku

2015-09-10, 23:46
To już niewidomym prawo jazdy dają?

pve11

2015-09-10, 23:52
Przysnął, otwiera oczy i w panice kręci w lewo.

Black Snake

2015-09-10, 23:55
@frausik, w podobnej sytuacji tak mi ciśnienie skoczyło, że nie było mowy o zaśnięciu. Do tego jeszcze fajka [p której sranie pocisnęło i reszta drogi już spokojnie pokonana.

Umpalalumpa

2015-09-11, 00:27
Koniec końców nie wyszedł na tym źle, bo znalazł się na sadisticu

Jesse.Pinkman

2015-09-11, 01:47
frausik napisał/a:

Wystarczy wczesny godzina i dłuższa trasa i można mieć przej***ne. Przez tydzień miałem stresa żeby jechać samemu autem. Senność za kółkiem jest 3x gorsza niż jazda na kacu.



Święta racja. Piwko dla ciebie od kierowcy zawodowego i z fartem ziomeczku!

Insaner

2015-09-11, 07:48
frausik napisał/a:

Nic śmiesznego. Ja niedawno jadąc do roboty (jechaliśmy w 3os) nagle usłyszałem "Co Ty k***a robisz?!" jak otworzyłem oczy byłem już połową auta na drugim na pasie, szczęście w nieszczęściu nic nie jechało. Wystarczy wczesny godzina i dłuższa trasa i można mieć przej***ne. Przez tydzień miałem stresa żeby jechać samemu autem. Senność za kółkiem jest 3x gorsza niż jazda na kacu.



Dlatego do międzynarodowych podróży jest samolot, długich tras w kraju pociąg, KRÓTKICH międzymiejskich samochód, a do cyklicznych lub w obrębie miasta komunikacja miejska. Gdyby ludzie nie pchali się absolutnie wszędzie gdzie się da swoimi czterema kółkami, to nie byłoby połowy wypadków, a i przy okazji korków.

Dr...........le

2015-09-11, 07:56
@Blacka Snake- Idzie dojść do takiego momentu, że nie pomagają już ani papierosy, ani energy drinki, głośna muzyka, klima na full vel otwarte okno w pizgawicę, zapie**alanie na wariata dla podniesienia adrenaliny, postoje co godzinę i robienie pompek, przysiadów, przemywanie twarzy, głowy, karku i rąk itp.
Mój rekord to 28 godzin jazy non stop (Vito z przyczepą dwuosiową z Hiszpanii jechałem tylko z przerwami na wyszczanie się ew coś zjeść) jak stwierdziłem, że już nie wyrobię to na Autohofie tak jak zamknąłem auto i wyciągnąłem się na trawie tak zasnąłem jak zabity. Nawet robactwo co mnie oblazło nie mogło mnie obudzić, potem k***a wszystko swędziało.
A sen jest podstępny- nie musisz w h*j daleko jechać, parę nocek w pracy, nie wyspany lecisz w trasę wcześnie rano, słoneczko świeci w twarz, mrużysz oczy i h*j wie kiedy przysypiasz... ;/

wormgoro

2015-09-11, 08:14
To jumper z Batmana

vigura

2015-09-11, 10:10
ostatnio był koleś który zapmniał skręcić, moze ten sobie o tym właśnie przypomniał ?

Patolecki

2015-09-11, 13:48
przez ten wypadek kierowca zielonego autobusu doznał szoku i nie zauważył rowerzysty którego rozjechał na poprzedniej stronie, co też stres robi z ludźmi... :mrgreen:

K2M1L

2015-09-11, 16:58
Insaner napisał/a:



Dlatego do międzynarodowych podróży jest samolot, długich tras w kraju pociąg, KRÓTKICH międzymiejskich samochód, a do cyklicznych lub w obrębie miasta komunikacja miejska. Gdyby ludzie nie pchali się absolutnie wszędzie gdzie się da swoimi czterema kółkami, to nie byłoby połowy wypadków, a i przy okazji korków.



No jeszcze k***a niech pie**olną ustawę, że samochodami można jeździć tylko do 50 kilometrów, tylko w godzinach popołudniowych i z pasażerem, żeby w razie konieczności reagował. Człowieku, po to ma się samochód, żeby nim jeździć, nieważne czy 10km do Biedry, czy 1000km na wakacje. Połowy wypadków to by nie było, gdyby podczas egzaminu na prawko kat. B były psychotesty jak przy C i połowa imbecyli nie miałaby prawa dotykać kierownicy.