18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na południu, lud zwany Bułgarami...

~DMT • 2017-12-23, 19:10
Przyjmuje imigrantów, z otwartymi... teleskopami... :ciasteczkowy:


kr...........81

2017-12-23, 19:13
taka powinna być reakcja na widok kozojebcy

MgrMajster

2017-12-23, 19:15
To jest po prostu piękne, że obywatele wiedzą co robić i mogą to robić;]

mygyry

2017-12-23, 19:18
No to mają ubój rytualny :szydera:

saves

2017-12-23, 19:45
Nie rozumiem. Jak tak można??? Przecież to jest absurdalne!!! Jak na świecie ma być dobrze, skoro udało im się odejść o własnych siłach? :D

Halman

2017-12-23, 19:57
napis na restauracji:

PERSONA GRATA

ale chyba nie dla wszystkich tam :)

remi1982

2017-12-23, 20:00
Podwójne standardy? Dlaczego tak sie burzycie kiedy napie**alają Polaków w niemczech czy anglii, a tutaj cieszycie ryja? Przecież to to samo :D

Hose88

2017-12-23, 20:25
remi1982 napisał/a:

Podwójne standardy? Dlaczego tak sie burzycie kiedy napie**alają Polaków w niemczech czy anglii, a tutaj cieszycie ryja? Przecież to to samo :D



Polak, to nasz rodak, krajan, ziomek, prawie rodzina (jakby zj***na nie była), który wyjechał zarabiać na własny byt i/lub rodziny, a ciapak, to odrzut. Uciekł z własnego kraju nie przed strachem, głodem, niesprawiedliwością i terrorem, a dla zysku, bumelanctwa i gwałtu. Nie życzę sobie JA i pewnie paru innych tu, abyś wrzucał mnie do jednego wora z karaluchami i hołotą, mówiąc, że to to samo. Za kogo Ty się uważasz i jakie geny z pustyni nosisz, to Twoja sprawa, ale lać ich wszędzie, gdzie przypełzli po mordach i patrzeć czy równo puchnie, a potem wywózka do siebie i niech budują zamki z piasku i doją wielbłądy.

Głupie, lewackie pie**olenie "że to to samo". Jakoś nie słyszałem by któryś z rodaków wpie**olił się TIRem w jarmark Bożonarodzeniowy, pluł seriami z KaeMu do ludzi w środku dnia w centrum stolicy mody czy urządził sobie wielki burdel w sylwestra, gdzie za dz**ki robiły Bogu ducha winne kobiety i dziewczynki.

hellbwoi

2017-12-23, 20:49
@up oh panie white and proud a skąd wiesz, że to nie byli patryjoci z arki i cracovi.. ktorzy postanowili sie ponapie**alać.. tylko dlatego, że autor filmu napisał co chciał, może to wcale nie byli kozojebcy a turysci z polski... łykacie to wszystko lepiej niż pelikany

~DMT

2017-12-23, 20:58
hellbwoi, jestem tu od 8 lat, ani razu mi się nie zdarzyło ściemnianie co do materiałów, jakie wrzucałem (Oczywiście w źródle, mogło już to być przekręcone, ale zawsze starałem się te informację zweryfikować, ile w tym prawdy, bo jak by nie było, to najlepszą bronią jest dezinformacja...) Czasem naj***ny coś w komentarzu podkoloryzowałem, albo jebnąłem głupotę, ale nie odnosiło się to nigdy do rzeczy ważnych, więc sobie k***a wypraszam... :kawa:

Hose88

2017-12-23, 21:13
hellbwoi napisał/a:

@up oh panie white and proud a skąd wiesz, że to nie byli patryjoci z arki i cracovi.. ktorzy postanowili sie ponapie**alać.. tylko dlatego, że autor filmu napisał co chciał, może to wcale nie byli kozojebcy a turysci z polski... łykacie to wszystko lepiej niż pelikany



Żebyś, k***a, wiedział, że jestem DUMNY z bycia białym z dziada pradziada, DUMNY z bycia normalnym heteroseksualnym i DUMNY z bycia chrześcijaninem w tych dzikich i zj***nych czasach, a Ty, jak masz taką ochotę, to sobie siedź w worze z karaluchami i bądź zawstydzony, że masz jasną skórę. Nawet Ci czarną pastę do butów kupię, żebyś się nie wyróżniał z tłumu.

A co do źródeł, to kolega Ci już wyjaśnił i nie tylko on weryfikuje informacje, które czyta, bo niejednokrotnie dodawałem w komentarzach pod różnymi tematami dodatkowe info jakie udało mi się wygrzebać odnośnie danego tematu.

hellbwoi

2017-12-23, 21:35
@MaszAyahuaskę super, podaj razem z materiałem

@Hose88 cieszę sie, dlatego też dumnie gloryfikujesz wujka adiego... no tak on przecież pomógł oczyscić rasę.. chyba nie do końca "polską" ale ch*jtam, nie

a paste do butów zachowaj sobie jak się będziesz bawił kolegą

Hose88

2017-12-23, 22:02
hellbwoi napisał/a:

@Hose88 cieszę sie, dlatego też dumnie gloryfikujesz wujka adiego... no tak on przecież pomógł oczyscić rasę.. chyba nie do końca "polską" ale ch*jtam, nie

a paste do butów zachowaj sobie jak się będziesz bawił kolegą



No debil, k***a... :homer:

kamuha

2017-12-23, 23:52
hellbwoi napisał/a:



@Hose88 cieszę sie, dlatego też dumnie gloryfikujesz wujka adiego... no tak on przecież pomógł oczyscić rasę.. chyba nie do końca "polską"...



Cyt. "Debil nie wie że jest debil, a mądry to wie" autor Kazik.

b0r000

2017-12-23, 23:52
@Hose88
Nie denerwuj się to po prostu troll albo już stracona sprawa