18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na południu, lud zwany Bułgarami...

~DMT • 2017-12-23, 19:10
Przyjmuje imigrantów, z otwartymi... teleskopami... :ciasteczkowy:


remi1982

2017-12-24, 00:15
Hose88 napisał/a:



Polak, to nasz rodak, krajan, ziomek, prawie rodzina (jakby zj***na nie była), który wyjechał zarabiać na własny byt i/lub rodziny, a ciapak, to odrzut. Uciekł z własnego kraju nie przed strachem, głodem, niesprawiedliwością i terrorem, a dla zysku, bumelanctwa i gwałtu. Nie życzę sobie JA i pewnie paru innych tu, abyś wrzucał mnie do jednego wora z karaluchami i hołotą, mówiąc, że to to samo. Za kogo Ty się uważasz i jakie geny z pustyni nosisz, to Twoja sprawa, ale lać ich wszędzie, gdzie przypełzli po mordach i patrzeć czy równo puchnie, a potem wywózka do siebie i niech budują zamki z piasku i doją wielbłądy.

Głupie, lewackie pie**olenie "że to to samo". Jakoś nie słyszałem by któryś z rodaków wpie**olił się TIRem w jarmark Bożonarodzeniowy, pluł seriami z KaeMu do ludzi w środku dnia w centrum stolicy mody czy urządził sobie wielki burdel w sylwestra, gdzie za dz**ki robiły Bogu ducha winne kobiety i dziewczynki.



O ty tepy ch*ju. Mam głupia c**o prawicowe poglądy, wiec nie wyjeżdzaj z lewakami. Jesteś ograniczonym umysłowo ciulem który zamyka sie w pewnych ramach pojmowania. Nie dziwie sie lewakom, że mają nas za debili skoro ludzie twego pokroju sie wypowiadają. Sprawa sprzed bodajże roku lub dwóch - polski kierowca tira ustawiał nutke w tel i zaj***ł kilku ludzi, bo sie zagapił. Jest ok? Bo polak? k***a, z Polski wyjeżdza patola która nie potrafi ogarnąc dupy w swoim kraju. Wyjeżdza taka patola i udaje patriotów, machają flagami, pie**olą o miłości do kraju. Ale funciaki jakoś lepiej im smakują aniżeli złotówki. Pseudo patrioci, k***y na kase łase.

hutsch

2017-12-24, 01:12
@up Pojmujesz różnicę pomiędzy wypadkiem, a atakiem terrorystycznym, tępy ch*ju?

remi1982

2017-12-24, 01:47
hutsch napisał/a:

@up Pojmujesz różnicę pomiędzy wypadkiem, a atakiem terrorystycznym, tępy ch*ju?



Tak tepy ch*ju. A teraz sie zastanów nad tym, jak ch*jku postrzegają nas inni i dlaczego w taki a nie inny sposób. Co jest tego powodem. Dlaczego na zachodzie jestesmy śmieciami?! Uwielbiam czytac komentarze takiej nedzy umysłowej jak Ty.

romozomo

2017-12-24, 10:00
Poziom "dyskusji" powyższych "polaków - patriotów" jest powalający.

Hose88

2017-12-24, 10:10
remi1982 napisał/a:



O ty tepy ch*ju. Mam głupia c**o prawicowe poglądy, wiec nie wyjeżdzaj z lewakami. Jesteś ograniczonym umysłowo ciulem który zamyka sie w pewnych ramach pojmowania. Nie dziwie sie lewakom, że mają nas za debili skoro ludzie twego pokroju sie wypowiadają. Sprawa sprzed bodajże roku lub dwóch - polski kierowca tira ustawiał nutke w tel i zaj***ł kilku ludzi, bo sie zagapił. Jest ok? Bo polak? k***a, z Polski wyjeżdza patola która nie potrafi ogarnąc dupy w swoim kraju. Wyjeżdza taka patola i udaje patriotów, machają flagami, pie**olą o miłości do kraju. Ale funciaki jakoś lepiej im smakują aniżeli złotówki. Pseudo patrioci, k***y na kase łase.



Z tępego ch*ja powstałeś, a z głupiej c**y wyszedłeś, dęty parasolu. Jak Ci brak argumentów, to stul pysk i siedź cicho w tej norze zwanej przez Ciebie dumnie barłogiem. Do dyskusji i wymiany poglądów jesteś za krótki w uszach dla mnie.

remi1982

2017-12-24, 10:54
Hose88 napisał/a:



Z tępego ch*ja powstałeś, a z głupiej c**y wyszedłeś, dęty parasolu. Jak Ci brak argumentów, to stul pysk i siedź cicho w tej norze zwanej przez Ciebie dumnie barłogiem. Do dyskusji i wymiany poglądów jesteś za krótki w uszach dla mnie.



Łódź k***a... Wylegarnia kurew i patoli wszelakiej :homer:

Villeman

2017-12-24, 11:23
@Hose88
Tępy ch*j z ciebie, patusiu. Szkoda strzępić ryja na takich jak ty. Pociesza mnie myśl, że taki patologiczny gnój jak ty kiedyś wymrze i umrze w zapomnieniu, a twoje nasienie będzie trochę bardziej otwarte na świat. Jeszcze współidioci jak @hutsch, @b0r000 wtórują takiej nędzy umysłowej i poklepują się po plecach ku*asami. Zacofane p*zdy.

Hi...........po

2017-12-24, 11:28
Up
Dawałem piwa po koleji normalnie się wk***iłem,niezla pasta obszczymurki.

ellsworth

2017-12-24, 16:05
Hose88 napisał/a:



Polak, to nasz rodak, krajan, ziomek, prawie rodzina (jakby zj***na nie była), który wyjechał zarabiać na własny byt i/lub rodziny, a ciapak, to odrzut. Uciekł z własnego kraju nie przed strachem, głodem, niesprawiedliwością i terrorem, a dla zysku, bumelanctwa i gwałtu. Nie życzę sobie JA i pewnie paru innych tu, abyś wrzucał mnie do jednego wora z karaluchami i hołotą, mówiąc, że to to samo. Za kogo Ty się uważasz i jakie geny z pustyni nosisz, to Twoja sprawa, ale lać ich wszędzie, gdzie przypełzli po mordach i patrzeć czy równo puchnie, a potem wywózka do siebie i niech budują zamki z piasku i doją wielbłądy.

Głupie, lewackie pie**olenie "że to to samo". Jakoś nie słyszałem by któryś z rodaków wpie**olił się TIRem w jarmark Bożonarodzeniowy, pluł seriami z KaeMu do ludzi w środku dnia w centrum stolicy mody czy urządził sobie wielki burdel w sylwestra, gdzie za dz**ki robiły Bogu ducha winne kobiety i dziewczynki.


A ch*ja kogo obchodzi czy wyjeżdżasz w ucieczce przed Teletubisiami czy czymkolwiek innym. Jeżeli jedziesz do kraju gdzie cię nie chcą to NICZYM nie różnisz się od takich ciapaków.

TB303

2017-12-24, 17:31
@Hose88
Łap piwo, za rozpętanie wspaniałej gówno-burzy :amused:
Mimo, że jesteś dla mnie hipokrytą i godną pogardy k***ą, której życzę okrutnej śmierci!

Or...........k

2017-12-24, 20:08
@Hose88


Aleś im powiedział. Łap piwka!


:brawo:

Hose88

2017-12-24, 23:39
TB303 napisał/a:

@Hose88
Łap piwo, za rozpętanie wspaniałej gówno-burzy :amused:
Mimo, że jesteś dla mnie hipokrytą i godną pogardy k***ą, której życzę okrutnej śmierci!



Też Cię kocham tępy lewaku i Tobie również Wesołych Świąt :amused:

RedIsGood

2017-12-28, 20:24
Hose88 napisał/a:



Polak, to nasz rodak, krajan, ziomek, prawie rodzina (jakby zj***na nie była),

. Jakoś nie słyszałem by któryś z rodaków wpie**olił się TIRem w jarmark Bożonarodzeniowy, pluł seriami z KaeMu do ludzi w środku dnia w centrum stolicy mody czy urządził sobie wielki burdel w sylwestra, gdzie za dz**ki robiły Bogu ducha winne kobiety i dziewczynki.



Mało dzieciaczku słyszałeś.
Tobie k***a dopiero w tym roku na święta podarowali internet czy jak? ;)








Pankracy_Młot

2017-12-31, 00:31
@pedał88 hitler był cwe*em a naziści to pedały elo k***o. Takie szmaty z hakenkreutzem mnie wk***iają tak samo jak terroryści. Wypełznij ze swojej kloaki ze swastyką na ubraniu to tak w p*zdę dostaniesz ,że stracisz dziewictwo analne z butem człowieka.