18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na oczach familii dokonanie egzekucji

fantastico • 2018-07-13, 10:26
Dziecko już ojca mieć nie będzie bo doznał on zastrzelenia przez zabójce odbierającego mu życie strzelaniem z pistoletu prosto w głowę. A wszystko to na ich oczach i będą o tym myśleć do końca, że czemu tata czegoś doznał.


SzalonySzynaDGW

2018-07-14, 08:05
Kolego fantastico, Jestem fanem sadola od naprawde dawien dawna, nigdy sie niezarejesteowalem bo nie lubie, nie subskrybuje ani nie lajkuje, nie mam fb ani innego gowna, taki jestem i ch*j. Ale k***a mac!!! te twoje opisy mnie doprowadzaja do k***icy macicy, nawet jest wzucisz jakis fajny filmik to niemoge go pozniej znalesc przez google bo doj***les taki kretynski opis, ze szok. W jakim jezyku ty k***a mowisz, skad k***a ta skladnia. Wez ziomek widze wkladasz ducha w sadola, wzucasz duzo filmikow itd ALE k***A OGARNIJ TE OPISY BO SA POj***nE A ZA SMIESZNE UWAZASZ JE TYLKO TY

killua

2018-07-14, 14:34
NafazowanyKoleś napisał/a:



Oooo k***ysyny z was wierzące gangstery za pięć zeta z zasadami i do tego z częstochowej! Widoczne na filmie porachunki to nie są jakieś wasze plebejskie sprawy z lokalnej komendy kto podpie**olił za dwa giety czy kto napisał chwdp na ścianie. To nie jest klepanie się po pośladku a ekstremalnie po ryju "przy lasce". To jest egzekucja, zauważyłeś czy ci trzeba rozrysować? W takim życiu nie ma zasad.

Idź mentalny gimbusie posłuchać hiphopu :idzwch*j:



no nie do końca nie ma zasad, zauważ że zabójca nie strzelił jak gość miał dziecko na rękach tylko pozwolił oddać dziecko babce przez co ryzykował bo zabijany mógł coś odj***ć.

Martsia1

2018-07-14, 15:11
Fantastico Twoje opisy są ciekawsze od Twoich filmów. Szanuje.