18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na oczach familii dokonanie egzekucji

fantastico • 2018-07-13, 10:26
Dziecko już ojca mieć nie będzie bo doznał on zastrzelenia przez zabójce odbierającego mu życie strzelaniem z pistoletu prosto w głowę. A wszystko to na ich oczach i będą o tym myśleć do końca, że czemu tata czegoś doznał.


aaaaaaaaaaaaaa

2018-07-13, 10:42
A żona dzieciaka wzięła na ręce i odeszła na bok dzwonić do kochanka "kochanie jestem już wolna" :mrgreen:

dashadow

2018-07-13, 11:58
z niczego to się nie wzięło. ciekawe co odj***ł.

r061071

2018-07-13, 12:34
tylko debil wystawia się na strzal

ptwardowski2

2018-07-13, 12:42
Przykro mi jak oglądam tego typu sceny. Jakby miał żonę, którą kocham i dziecko to sprzedałbym wszystko co mam i uciekł z tego chorego kraju. Niewiele brakuje aby jakiś hamburgerowy koncern założył biznes w dzikim kraju. Zakłady bukmacherskie, obstawiaj który z twoich sąsiadów pierwszy wyhuśta kitę.

szy965

2018-07-13, 12:55
lubię opisy tego ch*ja fantastico

ptwardowski2

2018-07-13, 12:58
Upie**olonyStół napisał/a:

up

po ile masz żonę?



haha roześmiałem się. To było naprawdę zabawne. Nie mam żony. A od przyszłego tygodnia chyba będę singlem.

100Burned

2018-07-13, 14:16
ptwardowski2 napisał/a:

A od przyszłego tygodnia chyba będę singlem.



Egzekucja zmywarki w przyszłym tygodniu? Dlaczego akurat w przyszłym tygodniu?

~Angel

2018-07-13, 14:28
ptwardowski2 napisał/a:



haha roześmiałem się. To było naprawdę zabawne. Nie mam żony. A od przyszłego tygodnia chyba będę singlem.



100Burned napisał/a:

Egzekucja zmywarki w przyszłym tygodniu? Dlaczego akurat w przyszłym tygodniu?



Pewnie jego chłopak na kolonie jedzie :krejzi:

100Burned

2018-07-13, 15:49
Angel napisał/a:


Pewnie jego chłopak na kolonie jedzie :krejzi:



Przywiezie nowe doświadczenia nabyte u księdza :amused:

nectovelius

2018-07-13, 16:02
Upie**olonyStół napisał/a:

up

po ile masz żonę?



Aż dziw, że jeszcze nikt nie napisał po ile dziecko, tylko o żonę pytali :P

Clarx

2018-07-13, 22:52
ja bym przynajmniej próbował walczyć ale łatwo mówić oglądając tylko video.
Na pewno jednak bym się nie kładła na ziemi na rozkaz.

Trochę godności

krajsik

2018-07-13, 23:58
Zero poszanowania dla człowieka. Ja mieszkam na zadupiu Częstochowa i wszyscy w moim mieście wiedzą, że faceta czyt. (frajera, konfidenta, pałę, k***ę itp. itd...) przy kobiecie i rodzinie się nie rusza. Facet ładnie się zachował, żeby rodziny nie narażać odszedł na bok ale chyba wiedział za co na to sobie zasłużył.

NafazowanyKoleś

2018-07-14, 00:04
krajsik napisał/a:

Zero poszanowania dla człowieka. Ja mieszkam na zadupiu Częstochowa i wszyscy w moim mieście wiedzą, że faceta czyt. (frajera, konfidenta, pałę, k***ę itp. itd...) przy kobiecie i rodzinie się nie rusza. Facet ładnie się zachował, żeby rodziny nie narażać odszedł na bok ale chyba wiedział za co na to sobie zasłużył.



Oooo k***ysyny z was wierzące gangstery za pięć zeta z zasadami i do tego z częstochowej! Widoczne na filmie porachunki to nie są jakieś wasze plebejskie sprawy z lokalnej komendy kto podpie**olił za dwa giety czy kto napisał chwdp na ścianie. To nie jest klepanie się po pośladku a ekstremalnie po ryju "przy lasce". To jest egzekucja, zauważyłeś czy ci trzeba rozrysować? W takim życiu nie ma zasad.

Idź mentalny gimbusie posłuchać hiphopu :idzwch*j: