18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na nartach za samochodem

tr...........ke • 2013-04-02, 16:29
"Mrożącą krew w żyłach zabawę urządziło sobie w nocy trzech młodych wiekiem mieszkańców Sieradza.

Gdy zaczął sypać gęsty śnieg, jeden z nich ubrał się w strój narciarski i podczepiony na lince do fiata bravo, którym kierował jego kolega, szusował na nartach po... ulicach.


Wyczyny narciarza, który zaliczył m.in. widowiskową wywrotkę i o mały włos nie rozbił się o nadjeżdżający z naprzeciwka samochód, filmował trzeci uczestnik „zabawy”. Mężczyźni przez dłuższy czas jeździli po sieradzkim rynku i dochodzących do niego uliczkach.

Gdy wjechali na rondo im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, ich wyczyny dzięki zainstalowanej tam kamerze monitoringu miejskiego, zauważył na ekranie monitora oficer dyżurny miejscowej policji. Asp. Paweł Chojnowski z Komendy Powiatowej Policji w Sieradz opowiada, choć policjant ma długi staż pracy, nie mógł uwierzyć, że to dzieje się naprawdę.

Patrol, który dyżurny wysłał na miejsce, dopadł amatorów narciarstwa już w zatoczce autobusowej na ul. Sienkiewicza. Jeden z mężczyzn, w butach narciarskich, chował narty do bagażnika. Uczestnicy tego mrożącego krew w żyłach kuligu nie ukrywali, że chcieli się zabawić. Kierowca fiata i narciarz zostali ukarani mandatami. Na kierowcę nałożono też 5 punktów karnych."
http://expressilustrowany.pl/na-nartach-za-samochodem-po-miescie-dostali-mandat-i-punkty-karne-film,artykul.html?material_id=515ae1109a22dd8d4e000000




BongMan

2013-04-02, 17:20
@up
Też mi się to rzuciło w oczy. Zastanawiam się dlaczego tak to rondo nazwali... Dlatego, że Kaczyński był wybitnym prezydentem w dziejach Polski i dokonał czegoś niezwykłego, czy może z innego powodu?

gracii

2013-04-02, 17:26
k***a pobawić się już nie można, do czego to doszło.

Cabajo

2013-04-02, 18:22
Heh, to byłem ja :D

Loaloa

2013-04-02, 18:28
Ja pie**olę, ale obciach - rondo prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Co ci mieszkańcy Sieradza takiego zrobili, że spotkała ch taka kara?

kr...........et

2013-04-02, 20:37
Bez kasku idiota .... a gdyby miał kolizję z innym narciarzem ?

je...........es

2013-04-02, 22:51
Przecież mógł kogoś zabić!

urielpp

2013-04-03, 00:40
Piwo leci bo to moje miasto :D a co do tego co wcześniej pisaliście o rondzie. Miało być imienia Urszuli Ledóchowskiej, ale tuż przed nadaniem imienia był Smoleńsk no to sypnęli Kaczyńskiego. Całe miasto się śmieje z tego i uważa to za głupotę, no ale niestety co się stało to się nie odstanie...

tamsadrzwi

2013-04-03, 00:43
Wita Sieradzanin. Nazwa ronda tak ch*jowa jak sam Sieradz. Pozdrawiam

migdalowaa

2013-04-03, 11:55
kazdy Sieradzanin się nad tym zastanawia, no ale ktoś nazwę wybrac musiał, że debilną, to już inna sprawa.


co do chłopaków, fajna zabawa, przynajmniej nie siedzą na dupie w domu przed kompem. :) ))

mis_przekliniak69

2013-04-05, 13:54
Łoszzzzzz. Sieradz ma widzę niezłą liczbę użytkowników sadola. Nazwa ronda to chyba inicjatywa lokalnego polityka samorządowego (2 miejsce w ostatnich wyborach prezydenckich). Jak ktoś chociaż raz słyszał jak ten szanowny pan się wypowiada, to wie o co cho.

Na osłodę inna "reprezentantka" naszego miasta, z której tutaj kiedyś ludzie toczyli bekę jak przeprowadzała wywiad w jakimś klubie.

http://www.studio-play.ch/product,pl,scarlett,360,39.html

:)

w6667812

2013-04-05, 16:25
zimne piwo dla chłopaków. ciepłe piwo dla policjantów, ktorzy w tym smutnym jak p*zda kraju, jeszcze bardziej uprzykrzaja zycie.

KAMA_PL

2013-04-05, 16:32
Świry. :-D Ale ten podkład na początku to MC Grzesio jak h*j.

Yazid1

2013-04-05, 16:34
Sieradz Pozdrawia :)