18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na budowie

Ru...........tQ • 2013-06-06, 11:25
Czyli jak Polacy radzą sobie w pracy. 8-)

garota

2013-06-06, 14:51
@ gierq

Owszem, ale tylko wtedy jak schodziłem z Twojej starej.

demo15

2013-06-06, 16:54
zdrowie na budowie
po szklanie i na rusztowanie :D

DeSalvo

2013-06-06, 17:13
to są polscy fachowcy ! najlepsi !

danziel94

2013-06-06, 18:39
ocwpzw napisał/a:

Widać, że się panowie nigdzie nie spieszą. W tym czasie to powinni ze trzy taczki rozładować metodą wiadro-linka.


Szkoda, że nie dziesięć.

piterrulez

2013-06-06, 20:20
kreatywność, kreatywnością ale efektywność mizerna... wiaderko, bloczek budowlany i linka w tym przypadku byłyby może mniej efektowne ale na pewno bardziej efektywne.

Zitox3

2016-08-19, 23:14
Witam. Rozpoznałem się na nagraniu. Proszę o usunięcie nagrania z moją osoba. W przeciwnym wypadku będę w przyszłości dobiegał swych praw.

Witam. Ponownie proszę o usunięcie tego filmu, gdyż ten młody człowiek który stoi na dole i "podaje'' łopatą to ja. Z tego co pamiętam byłem wtedy nieletnią osobą a więc potrzebna w tym czasie była zgoda opiekunów prawnych na nagrywanie i rozpowszechnianie której nie udzielili. Ten film obiegł internet ,w którym wykorzystywany jest bez mojej zgody mój wizerunek oraz moja praca nie rzadko do celów zarobkowych oraz także niezarobkowych, na oba które nie wyraziłem zgody. Proszę ponownie o usunięcie nagrania, w przeciwnym razie w miarę swoich możliwości będę dochodził swych praw przed sądem.