18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Na bombę.

de_Sade • 2019-05-15, 22:30
Czyżby powrót choroby wściekłych krów???


Bedejot

2019-05-15, 22:50
chyba śwagra w ubojni rozpoznałem

jbone

2019-05-15, 22:57
blaszana podłoga jest pod prądem,za nią jest basen z gorącym olejem-zwierzę ma się zanurzyć całe by później łatwiej je było oskórować-ciężko się zdejmuje skórę z wołowiny-zabiłem kilka tysięcy takich sztuk w Prudniku .później odpuściłem bo za mało płacili.

de_Sade

2019-05-15, 23:01
jbone napisał/a:

blaszana podłoga jest pod prądem,za nią jest basen z gorącym olejem-zwierzę ma się zanurzyć całe by później łatwiej je było oskórować-ciężko się zdejmuje skórę z wołowiny-zabiłem kilka tysięcy takich sztuk w Prudniku .później odpuściłem bo za mało płacili.


No dzięki. Zdjąłeś mi kamień z serca, że to takie sadystyczne. To już chyba mi nie wrzucą tego w suchary :) Piwo dla Ciebie


nelbox

2019-05-15, 23:06
@jbone
Ty jaja sobie robisz? Przecież ta krowa była żywa. W Polsce takie coś nie jest dozwolone.

zaqaz

2019-05-15, 23:16
nelbox napisał/a:

@jbone
Ty jaja sobie robisz? Przecież ta krowa była żywa. W Polsce takie coś nie jest dozwolone.



Co Ty, nie wiesz, jedna ubojnia dla Inspekcji Weterynaryjnej, druga do pracy... nie takie rzeczy się u nas potrafi odpierdzielić na sztukę.

lm65

2019-05-15, 23:22
@jbone czy wyspowiadałeś się z tych wszystkich morderstw ? no i co na to ksiądz? ;)

Br...........ę

2019-05-15, 23:26
dla tych co nie wiedzą na co paczają
one się myją w wodzie aby nie mieć chorób codziennie tak robią

zwykła woda i zmywa gówno itp jak w myjni

aaaaaaaaaaaaaa

2019-05-15, 23:47
To jest rytualna ubojnia w Indiach....
Te krowy skaczą w gówno, jak slumdog...

Al...........is

2019-05-16, 00:52
jbone napisał/a:

blaszana podłoga jest pod prądem,za nią jest basen z gorącym olejem-zwierzę ma się zanurzyć całe by później łatwiej je było oskórować-ciężko się zdejmuje skórę z wołowiny-zabiłem kilka tysięcy takich sztuk w Prudniku .później odpuściłem bo za mało płacili.



Ty pie**olony morderco! Powinieneś zdychać w pierdlu!

skin88

2019-05-16, 08:23
k***a, przecież widać, że to zwykła woda :roll:

Smokw

2019-05-16, 08:27
nelbox napisał/a:

@jbone
Ty jaja sobie robisz? Przecież ta krowa była żywa. W Polsce takie coś nie jest dozwolone.



W jakim świecie Ty żyjesz? W Polsce inspektorki sanitarne biegają po sklepach i salonach kosmetycznych. Sam byłem świadkiem jak przez dwa tygodnie zajmowali się tym że linia kafelek w ubikacji była o 20 centymetrów za nisko, a zakład nie miał nic do czynienia ze "spożywką".

janlew

2019-05-16, 09:11
Jak tak robią wściekłe krowy, najwyższy czas na Cyrk Wściekłych Krów

skywalker75

2019-05-16, 09:51
jbone napisał/a:

blaszana podłoga jest pod prądem,za nią jest basen z gorącym olejem-zwierzę ma się zanurzyć całe by później łatwiej je było oskórować-ciężko się zdejmuje skórę z wołowiny-zabiłem kilka tysięcy takich sztuk w Prudniku .później odpuściłem bo za mało płacili.



łykacie to jak pelikany ;)

de_Sade

2019-05-16, 09:58
skywalker75 napisał/a:

łykacie to jak pelikany



Nie! Ale z takim wyjaśnieniem zdecydowanie lepiej się to ogląda :amused: