18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Myśliwy vs aktywista

Flodzia • 2022-10-29, 15:46
UK
Zwolennik polowania ma już dość aktywistów blokujących odstrzał lisów.


silwerbalk

2022-10-29, 18:07
Juzwa napisał/a:

Najpierw się rozrzuca szczepionki przeciw wściekliźnie dla lisów (która to choroba dziesiątkowała populację lisów i utrzymywała jako taką równowagę), a potem się strzela do nich. Lisy akurat mam w dupie, czyli dokładnie tam gdzie mam również ich obrońców, ale to jest lekko poj***na polityka.



Ok lisy też są potrzebne bo zjadają szczury myszy itd i inne gówna na nóżkach ale jak jest ich za dużo to też jest źle a odstrzał kontrolowany ogranicza rozprzestrzenianie się tej j***nej wścieklizny która może dopaść potem jej puszka Kruczka czy pieska ....

:roll:

Szary_Jeleń

2022-10-29, 18:15

DRACUL87

2022-10-29, 19:24
Polowanie się udało

DzikiPjotrek89

2022-10-29, 20:26
Jak już takie rzeczy wstawiasz to podaj źródło. Równie dobrze mogła być to grażyna, co wkór...a janusza

raq

2022-10-29, 20:36
Juzwa napisał/a:

Najpierw się rozrzuca szczepionki przeciw wściekliźnie dla lisów (która to choroba dziesiątkowała populację lisów i utrzymywała jako taką równowagę), a potem się strzela do nich. Lisy akurat mam w dupie, czyli dokładnie tam gdzie mam również ich obrońców, ale to jest lekko poj***na polityka.



Kto w UK lisy szczepi, tam lasów jak na lekarstwo.

Yolanda

2022-10-29, 21:50
Popieram aktywistów... tych martwych oczywiście.

Xanax777

2022-10-29, 22:18
j***ć myśliwych i wszystkich zjebow ich popierających. Macie małe fiuty i wszystko bierze się z kompleksów.

zlaskipanskiejbozydarr

2022-10-29, 23:07
Xanax777 napisał/a:

j***ć myśliwych i wszystkich zjebow ich popierających. Macie małe fiuty i wszystko bierze się z kompleksów.



Zmienilbus zdanie gdybyś spróbował dobrze uwedzonej karkówki z dzika.

smc

2022-10-30, 00:17
Teraz widać, że myśliwym chodzi wyłącznie o zabijanie... :mrgreen:

danielxc717

2022-10-30, 08:58
Xanax777 napisał/a:

j***ć myśliwych i wszystkich zjebow ich popierających. Macie małe fiuty i wszystko bierze się z kompleksów.



Polędwica z Jelenia bądź tatar z sarny jest przepyszny. Gulasz z dzika, schab z dzika też przepyszny. Zjebem jest człowiek co by jeszcze świnie w dupe wlazł. Od tego te zwierzaki są żeby je zjadać. Ale jak p*zdy się boją zjeść jajko od kury albo napić się mleka to nie ma co komentować tylko takich podać procesowi eutanazji

wolfiaczek

2022-10-30, 10:10
No i piwko poleciało za slow motion :mrgreen:

El Caudillo

2022-10-30, 10:58
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Zmienilbus zdanie gdybyś spróbował dobrze uwedzonej karkówki z dzika.



Nie zmieni, bo przyjmuje tylko pęto surowe od kolegi :P

kulawiec

2022-10-31, 19:45
vortexture napisał/a:

Z resztą podstawową rzeczą o jakiej należy pamiętać przy udzielaniu pierwszej pomocy (poza oczywiście własnym bezpieczeństwem) jest właśnie wezwanie pomocy w postaci pogotowia ratunkowego czy innych służb



Brednie. Podstawową rzeczą o której należy pamiętać to wyjęcie telefonu i nagranie jak potrzebujący pomocy się wykrwawia.
Potem trzeba załamać ręce w rozpaczy i drzeć głośno ryja.

Tuco

2022-11-02, 03:19
vortexture napisał/a:

Tak sobie możesz przypuszczać. Z resztą podstawową rzeczą o jakiej należy pamiętać przy udzielaniu pierwszej pomocy (poza oczywiście własnym bezpieczeństwem) jest właśnie wezwanie pomocy w postaci pogotowia ratunkowego czy innych służb

Dlatego napisałem, że przypuszczam, a nie że twierdzę. Nie wiem z czym masz problem.

Jacek86s napisał/a:

Kolega widać humanista.

Po czym to wnioskujesz?