18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Myśliwy vs aktywista

Flodzia • 2022-10-29, 15:46
UK
Zwolennik polowania ma już dość aktywistów blokujących odstrzał lisów.


jkllll485

2022-10-29, 16:00
Radzę Wam przyciszcie dźwięk

PabloSkills

2022-10-29, 16:12
Teraz będzie aktywnie blokować łóżko w szpitalu

Gandalf

2022-10-29, 16:37
PabloSkills napisał/a:

Teraz będzie aktywnie blokować łóżko w szpitalu



Nie będzie leków zażywać bo przecież na zwierzętach testowane

:->

dogip

2022-10-29, 16:41
Chodzi się poboczem, a nie środkiem drogi!

JanJankowski

2022-10-29, 17:15
Spieszył się bo lisy by sp***oliły z lasu

lysymisio6969

2022-10-29, 17:25
i jedno i drugie do odstrzału

ewentualnie na strzelnicę i niech robią za dzika lub zająca w przebiegu

dOpieca

2022-10-29, 17:30
I dobrze , z buciorami w czyjes zycie sie wpie**alaja a i tak nic nie zmieniaja. Tylko wk***ic wszystkich do okola umieja.

McQurwa

2022-10-29, 17:37
a jednak upolował, zamiast lisa to k***iszona

Puczysta

2022-10-29, 17:41
Cwaniaczek dobrze kombinuje. Większość zajmie się potrąconą koleżanką, opadły natychmiast morale w grupie. Dobre. Jeszcze niech jednego postrzelą i będzie pakiet. :D

Tuco

2022-10-29, 17:59
Przypuszczam, że w tym trafieniu doszło do otwartego złamania z przerwaniem tętnicy udowej. Może się mylę, ale jestem pewien, że w takim przypadku jedyna reakcja, którą tu widać (i'm callin an ambulance) nie wróżyłaby dobrych rokowań tej ekozjebce. Z resztą, ogół ludzi nie pyta czy ktoś potrafi prawidłowo udzielić pomocy i mam to gdzieś, póki sam jej nie potrzebuję. Każdy sam może sobie zatamować krwawienie w kulasach, o ile nie ma połamanych rączek i po prostu to rozumie.

Jakoś mi ich nie szkoda. A tacy ynteligentna i moralna była...

Juzwa

2022-10-29, 18:04
Najpierw się rozrzuca szczepionki przeciw wściekliźnie dla lisów (która to choroba dziesiątkowała populację lisów i utrzymywała jako taką równowagę), a potem się strzela do nich. Lisy akurat mam w dupie, czyli dokładnie tam gdzie mam również ich obrońców, ale to jest lekko poj***na polityka.

vortexture

2022-10-29, 18:07
Tuco napisał/a:

Przypuszczam, że w tym trafieniu doszło do otwartego złamania z przerwaniem tętnicy udowej. Może się mylę, ale jestem pewien, że w takim przypadku jedyna reakcja, którą tu widać (i'm callin an ambulance) nie wróżyłaby dobrych rokowań tej ekozjebce.



Tak sobie możesz przypuszczać. Z resztą podstawową rzeczą o jakiej należy pamiętać przy udzielaniu pierwszej pomocy (poza oczywiście własnym bezpieczeństwem) jest właśnie wezwanie pomocy w postaci pogotowia ratunkowego czy innych służb


Jacek86s

2022-10-29, 18:07
Tuco napisał/a:

Przypuszczam, że w tym trafieniu doszło do otwartego złamania z przerwaniem tętnicy udowej. Może się mylę, ale jestem pewien, że w takim przypadku jedyna reakcja, którą tu widać (i'm callin an ambulance) nie wróżyłaby dobrych rokowań tej ekozjebce. Z resztą, ogół ludzi nie pyta czy ktoś potrafi prawidłowo udzielić pomocy i mam to gdzieś, póki sam jej nie potrzebuję. Każdy sam może sobie zatamować krwawienie w kulasach, o ile nie ma połamanych rączek i po prostu to rozumie.
Jakoś mi ich nie szkoda. A tacy ynteligentna i moralna była...



Kolega widać humanista.