18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Myślenie Amerykanów

job_twaju_mać • 2012-09-11, 20:50
Kolejny przykład na to, że Amerykanie uważają się za pępek świata.

Zrzuć bombę atomową na Hiroszimę -> zabij ponad 80000 tys. niewinnych ludzi -> uważaj to za sukces, udany "spektakl" przedstawiający potęgę państwa.

Rozpie**ol 2 wieże w centrum Nowego Yorku -> zabij przy tym prawie 3 tys. ludzi -> słuchaj co roku 11 września, że to największa tragedia w historii tego kraju i ogólnie jacy to oni poszkodowani :emo:

El Dorado to ja raczej nie odkryłem.

I bonus:

Simon2020

2012-09-12, 14:46
Autor chyba nie rozumie o co chodziło w zamachu na WTC ..

USA była i jest można powiedzieć Dowódcą całej naszej planety .. najpotężniejsza armia , najnowsza technologia czy największy rynek finansowy itd. i nie do pomyślenia było że ktoś może ich zaatakować .
WTC jak wiele razy mówili amerykanie jest ich chlubą i wizytówką .. 2 największe wieże świata siedziby kilkuset firm .. po prostu Światowe Centrum Handlu .
W momencie gdy wieże zostały zaatakowane a później zburzone w umyśle ludzkim mógł zapanować strach .
"Czy teraz cokolwiek jest bezpieczne ? Skoro można zaatakować potęgę świata w ich najcenniejszą rzecz to gdzie można czuć się bezpiecznie ?"
O to zapewne chodziło muzułmanom ..
Aby każdy człowiek wiedział że nigdzie nie jest bezpiecznie .

Hiroszima to skutek wojny więc tego chyba nie trzeba komentować ..

Novik

2012-09-12, 15:25
zapraszam do oglądnięcia filmu dok. 11 września niewygodne fakty

job_twaju_mać

2012-09-12, 17:24
Simon2020 napisał/a:

Autor chyba nie rozumie o co chodziło w zamachu na WTC ..

USA była i jest można powiedzieć Dowódcą całej naszej planety .. najpotężniejsza armia , najnowsza technologia czy największy rynek finansowy itd. i nie do pomyślenia było że ktoś może ich zaatakować .
WTC jak wiele razy mówili amerykanie jest ich chlubą i wizytówką .. 2 największe wieże świata siedziby kilkuset firm .. po prostu Światowe Centrum Handlu .
W momencie gdy wieże zostały zaatakowane a później zburzone w umyśle ludzkim mógł zapanować strach .
"Czy teraz cokolwiek jest bezpieczne ? Skoro można zaatakować potęgę świata w ich najcenniejszą rzecz to gdzie można czuć się bezpiecznie ?"
O to zapewne chodziło muzułmanom ..
Aby każdy człowiek wiedział że nigdzie nie jest bezpiecznie .

Hiroszima to skutek wojny więc tego chyba nie trzeba komentować ..



Nie zrozumiałeś sensu tego postu jak połowa osób, które się tu udzieliły. Nigdy nikt nie ukaże USA od złej strony. Są najbardziej pokrzywdzeni, chociaż to oni sieją chaos i terror na bliskim wschodzie (co jest tak oczywiste, że nie wiem po co o tym piszę). Oczywiście moje pie**olenie to tylko krzyk z dna Rowu Mariańskiego, ale ogólnie lubię od czasu do czasu poczytać hejtowanie absurdalnych spraw.

zo...........ek

2012-09-12, 18:53
@czumulunga

Powiedz a komu to przeszkadza?

Dojechali nas Niemcy ? USA dało radę (2 razy)
Komuniści mieli możliwosc rozjechać reszte świata? USA dało radę ( nie bezpośrenio)
Japończycy mieli swoje 5 min i rozłożyli wsch Azję i Oceanię? USA się zajęło
Europę przejmują Mulismy tylko USA (i Izrael) się nie pie**olą.

Oczywiście są hipokrytami, myślą że są najwspanialsi, czerpią z tego duże korzyści, używają kontrowersyjnych metod i spisków ale oni są najlepszym co nas mogło spotkać ( jako supermocarctwo) ale jesli wam żle poczekajcie parę lat jak Chiny upomną się o swoje albo Arabowie ciekawe kto wtedy będzie tym złym :roll: .

job_twaju_mać

2012-09-12, 19:11
zoomeek napisał/a:

@czumulunga

Powiedz a komu to przeszkadza?

Dojechali nas Niemcy ? USA dało radę (2 razy)
Komuniści mieli możliwosc rozjechać reszte świata? USA dało radę ( nie bezpośrenio)
Japończycy mieli swoje 5 min i rozłożyli wsch Azję i Oceanię? USA się zajęło
Europę przejmują Mulismy tylko USA (i Izrael) się nie pie**olą.

Oczywiście są hipokrytami, myślą że są najwspanialsi, czerpią z tego duże korzyści, używają kontrowersyjnych metod i spisków ale oni są najlepszym co nas mogło spotkać ( jako supermocarctwo) ale jesli wam żle poczekajcie parę lat jak Chiny upomną się o swoje albo Arabowie ciekawe kto wtedy będzie tym złym :roll: .



"Cudze chwalicie, swego nie znacie". Nawet w obliczu klęski dawaliśmy wycisk. Dywizjon 303, Monte Cassino, rozszyfrowanie enigmy (my to zrobiliśmy, nie amerykanie, miało to na pewno ogromne znaczenie) i można wymieniać to bez końca. Pomyśl co byłoby jakbyśmy dysponowali taką armią jak USA. I bym zapomniał. Policz sobie ile razy my uratowaliśmy Europę od brudasów ze wschodu.

zo...........ek

2012-09-12, 23:00
Hola! Źle mnie zrozumiałeś polskich dokonań niemam zamiaru umniejszać. Staram się być patriotą więc historia i dokonania Polaków nie są mi obce. Chodziło mi o globalny porządek i to że gdyby nie Stany Zj. byli byśmy w dupie po wydarzeniach XXw. Owszem mamy się czym pochwalić i można dużo wymieniać ale sami byśmy nic nie zdziałali dlatego denerwuje mnie takie psioczenie ciekawe co teraz byście mówili gdyby Niemcy i Japończycy lub Komuniści zajęli miejsce USA. Do doskonałosći im bardzo daleko ale powiniśmy się cieszyć, że przynajmniej w teori są naszymi sojusznikami.

lapps

2012-09-16, 19:20
@zoomeek
kiedys gdzies widzialem jakis filmik(moze nawet tutaj) gdzie bylo o tym jak amerykanski rzad czy tam korporacje(w sumie jedno i to samo) zaoszczedzili mnostwo pieniedzy na jakims przekrecie i wszystkie te pieniadze wsadzili przez i g farben w finansowanie dzialan hitlera.
na szybko tyle znalazlem na ten temat:
http://infonurt3.com/index.php?option=com_content&view=article&id=2686:wall-street-i-dojcie-do-wadzy-hitlera&catid=44:sensacje&Itemid=53

@simon2020
ta a przy okazji amerykanie mieli pretekst zeby ograniczyc wolnosci obywatelskie i zwiekszyc infiltrowanie spoleczenstwa. i nikt nie mial nic przeciwko, ze traci prawa, bo przeciez chodzi o bezpieczenstwo