18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Myślał, że jest cwany

RobDeMay • 2022-12-10, 12:29
Rymanowski zgaszony jak pet


dżonyłojlker

2022-12-10, 12:43
Love_is_Love napisał/a:

Won z tym pryszczatym kryptopedałkiem



Normalni ludzie wiedzą tylko tyle, że radio zet to antypolskie rusko-niemieckie lewackie gówno, ale ty taki obcykany i znasz każdego ich redaktorka. Szacun.

Neptun

2022-12-10, 12:44
Wypie**alać z polityką.
Napiszę tylko jedno: j3b@c' Pi5.

RobDeMay

2022-12-10, 12:53
Neptun napisał/a:

Wypie**alać z polityką.
Napiszę tylko jedno: j3b@c' Pi5.



Czyli sam sobie każesz wypie**alać. Bo napisałeś jebac pis xD a tu nie ma nic o polityce akurat...

dżonyłojlker

2022-12-10, 12:58
RobDeMay napisał/a:

Czyli sam sobie każesz wypie**alać. Bo napisałeś jebac pis xD a tu nie ma nic o polityce akurat...



Nie mógł się powstrzymać. I tak go dojadą za kolejne multitonto.

Neptun

2022-12-10, 12:58
RobDeMay napisał/a:

Czyli sam sobie każesz wypie**alać. Bo napisałeś jebac pis xD a tu nie ma nic o polityce akurat...



HenrykS. napisał/a:

radio zet to antypolskie rusko-niemieckie lewackie gówno


stefan szufla

2022-12-10, 13:01
Love_is_Love napisał/a:

Won z tym pryszczatym kryptopedałkiem



zazwyczaj krypto są Ci, którzy wyzywają innych od krypto

~Velture

2022-12-10, 13:19
To było pytanie? W sensie tego redaktora? Czy on cytował coś i pytał się czy ten się zgadza?
Tak bez kontekstu to w sumie ch*j wie ale rację ma tamten, że nie da się tak lub nie odpowiedziec na każde pytanie i to było wiadomo w podstawówce wczesnej na pytanie "Czy twoja stara wie, że jesteś pedałem?" Tak czy nie? Właśnie.

RobDeMay

2022-12-10, 13:24
VeIture napisał/a:

To było pytanie? W sensie tego redaktora? Czy on cytował coś i pytał się czy ten się zgadza?
Tak bez kontekstu to w sumie ch*j wie ale rację ma tamten, że nie da się tak lub nie odpowiedziec na każde pytanie i to było wiadomo w podstawówce wczesnej na pytanie "Czy twoja stara wie, że jesteś pedałem?" Tak czy nie? Właśnie.



Tu jeszcze nawet chyba lepszy przykład:


szakalowaty

2022-12-10, 13:56
To on te koty tak naprawdę? Wie ktoś coś? :shock:

tachicom666

2022-12-10, 14:00
Pogadamy jak OP wyhoduje brodę i dorośnie. Walić konfederackich ruskociągów!

stefan szufla napisał/a:

zazwyczaj krypto są Ci, którzy wyzywają innych od krypto



Zazwyczaj krypto to są p*zdy wspierające ruską konfe typie

ritu4l

2022-12-10, 15:19
Akurat Mentzen wypowiada się bardzo mądrze i rzeczowo pewnie dlatego że oprócz wkroczenia w politykę jest przede wszystkim przedsiębiorcą i to piekielnie inteligentnym. Ale co jakieś cepy uznające PiSdę i POpłuczyny za jedyne opcje polityczne mogą o tym wiedzieć. Tusk z Kaczorem piją sobie wspólnie 40 letnią whisky śmiejąc się z waszych wylewów który z nich gorszy.

BambiPMT

2022-12-10, 15:28
Neptun napisał/a:

Wypie**alać z polityką.
Napiszę tylko jedno: j3b@c' Pi5.



Jednopartyjny pedał. k***a rozpie**ala cię mnie z tym j***ć PiS. Piosenkę se k***a w metrze zaśpiewaj i idź spać wiedząc że spełniles obywatelski obowiązek. Pozniej zagłosuj na totalna opozycję i po prostu patrz jak Wisła zaczyna płynąć miod. Wybory w Polsce to jak wybór między kiłą a rzeżączką. j***ć PiS, j***ć po, j***ć każdego polityka k***a.

Perhydrol

2022-12-10, 16:01
Powinien powiedzieć " Nie jestem bogaty ale reszta się zgadza"