18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Myślał, że jest cwany

RobDeMay • 2022-12-10, 12:29
Rymanowski zgaszony jak pet


Savage01

2022-12-10, 17:16
HenrykS. napisał/a:

Normalni ludzie wiedzą tylko tyle, że radio zet to antypolskie rusko-niemieckie lewackie gówno, ale ty taki obcykany i znasz każdego ich redaktorka. Szacun.




Zawierasz w tym teze jakobys Ty byl normalny, a śmiem w to wątpić.

St...........sz

2022-12-10, 17:40
tachicom666 napisał/a:

Pogadamy jak OP wyhoduje brodę i dorośnie. Walić konfederackich ruskociągów!
Zazwyczaj krypto to są p*zdy wspierające ruską konfe typie



Niech zgadnę… Twoim jedynym opiniotwórczym źródłem informacji jest TVP zgadza się? :->

JackCola

2022-12-10, 18:17
Mentzen to rodak Pinokia i Kalksteina. to przystawka partii brunetów!!!

Makulata

2022-12-10, 19:25
JackCola napisał/a:

Mentzen to rodak Pinokia i Kalksteina. to przystawka partii brunetów!!!



Widzę, że żydowska propagadna tutaj też jest mocno uprawiana.

panar3

2022-12-10, 20:17
HenrykS. napisał/a:

Normalni ludzie wiedzą tylko tyle, że radio zet to antypolskie rusko-niemieckie lewackie gówno, ale ty taki obcykany i znasz każdego ich redaktorka. Szacun.



Czytaj Radio Żyd!

muaddib

2022-12-10, 20:27
Karmazon napisał/a:

Akurat Mentzen wypowiada się bardzo mądrze i rzeczowo pewnie dlatego że oprócz wkroczenia w politykę jest przede wszystkim przedsiębiorcą i to piekielnie inteligentnym. Ale co jakieś cepy uznające PiSdę i POpłuczyny za jedyne opcje polityczne mogą o tym wiedzieć. Tusk z Kaczorem piją sobie wspólnie 40 letnią whisky śmiejąc się z waszych wylewów który z nich gorszy.



Mentzen inteligentny?!?!? A czym objawia się jego "inteligencja" , podpisaniem konfederacji Gietrwałckiej, antysemityzmie ?
Może jakiś przykład ?

nudzimisiexd

2022-12-10, 21:21
Sadolki dalej się spuszczaja nad mentzenem nawet gdy tak obrzydliwie kompromituje się chociażby ma kanale sportowym :lol:

Mentzen to karierowicz, manipulator i kłamca. Jest takim samym ch*jem jak reszta polityków z ta różnica ze Tusk to co najwyżej zdejmie krzyż ze szkół a mentzen zafunduje wam piekło gospodarcze.

Nawet nie wchodźcie ze mna w dyskusje jeśli będziecie używać argumentum ad paruweczki. Na dowolnej uczelni ekonomicznej smieja się z mentzena i spółki

Kidl3r

2022-12-10, 21:29
Pytanie sugestywne to nie pytanie.

Pizdus

2022-12-10, 22:20
nudzimisiexd napisał/a:

Sadolki dalej się spuszczaja nad mentzenem nawet gdy tak obrzydliwie kompromituje się chociażby ma kanale sportowym
Mentzen to karierowicz, manipulator i kłamca. Jest takim samym ch*jem jak reszta polityków z ta różnica ze Tusk to co najwyżej zdejmie krzyż ze szkół a mentzen zafunduje wam piekło gospodarcze.
Nawet nie wchodźcie ze mna w dyskusje jeśli będziecie używać argumentum ad paruweczki. Na dowolnej uczelni ekonomicznej smieja się z mentzena i spółki



A ja tutaj się posmieje z ciebie pisiorze zafajdany

Pogrom

2022-12-10, 23:27
RobDeMay napisał/a:

Tu jeszcze nawet chyba lepszy przykład:



Od razu chciałem to wrzucić. Polski klasyk i ten wywiad wieje ustawką zerżniętą z tegoż właśnie. Konfederacja to gorsza odmiana PISu do tego ciągnąca ruskiego druta i od jakiegoś czas mocno pracuje na swoim wizerunkiem, bo to ukryć.. Wszędzie wciskają Mentzena, bo się doskonale sprawdza, jako zasłona dymna ze swoją elokwencją, wiedzą itd. Szacun dla chłopa za ogar, ale Konfidentracja, to nie jeden medialny celebryta. Szowinizm, rasizm i homofobia.

dżonyłojlker

2022-12-10, 23:32
Pogrom napisał/a:

Szowinizm, rasizm i homofobia.



Przekonałeś mnie, będę na nich głosować.

Smokw

2022-12-11, 00:53
p*zdus napisał/a:

A ja tutaj się posmieje z ciebie pisiorze zafajdany



przecież on z PO. czytać nie umiesz?

maxdila0

2022-12-11, 09:37
Wierzcie lub nie ale dzięki bezpłatnym poradą podatkowym Metzena z YT w zeszłym roku (ryczałt do 2ml€) zaoszczędziłem ładną górkę pieniędzy...