18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Myjnia na stacji paliw

~Angel • 2019-12-21, 23:12
Na święta musi być czyste auto


Gyryby

2019-12-22, 19:57
Moje miasto takie piękne :mrgreen: a obok dosłownie 20m jest myjnia hehe

mazga50

2019-12-22, 21:53
TranzystorWyklęty napisał/a:

Chłopie, k***a. Jaki torf z gliną? O tej porze roku dziwisz się, że samochód masz upie**olony? Przecież po opadach deszczu, albo śniegu, zmieszanych z kurzem i błotem nawożonym na kołach przez samochody, nie ma szans przejechania 100km czystym samochodem. I to nie wina naszych dróg, tylko wszędzie tak jest.



No właśnie nie bardzo. Często w nocy jadę DK92 w okolicach Wrześni i tam w stronę Słupcy zamiast solą lub piaskiem, sypią piachem z gliną przy przymrozkach. Tam prawie nie ma bocznych dróg gruntowych, wszędzie asfaltowe, to skąd ten syf na jezdni? Kurz, błoto? Latem i jesienią kurzy się bardziej i są prowadzone prace polowe, a drogi nie są tak uj***ne jak po jednym, dwóch takich "posypaniach" zimą. Piasek płukany jest droższy od zwykłego piasku gliniastego, lub raczej gliny piaszczystej. Te dwa ostatnie występują wszędzie, wystarczy zgarnąć wierzchnią warstwę darni i... masz już czym sypać. Tu jest problem.
Piasek płukany idzie do żyda albo na budowę prezesa zarządu dróg, a sypią tym, co znajdą na miejscu. Dlatego auta wyglądają jak by wróciły z rajdu błotnego.

wodzubb

2019-12-22, 23:17
Zielona Góra. Stacja BP pod McDonald's.

Hrabia Drapula

2019-12-23, 01:00
kiedyś widziałem jak złotówa podjechał na myjnie samoobsługową i mył swoją szczotką maczając w kałuży, bo na postoju jak myją polewając wodą z butelki to kilka razy widziałem

ans83[Ż]

2019-12-23, 15:01
Parafrazując klasykę: nie śmieje się w cyrku ten co na stacji pracował.. Znajomek pracował kiedyś na "Bliskiej" i opowiadał, że przynajmniej raz w nocy wpadał jakiś cierpa zatankować za 10 (żeby na gaz mógł się przełączyć) i umyć samochód w "wiaderku" :roll:

Gadozer

2019-12-23, 21:36
To w Zielonej Gòrze takie cebulaki? :mrgreen:

mikolab1891

2019-12-24, 05:59
Wczoraj u siebie w małym miasteczku taką k***a akcję live oglądałem, dobrze, że tylko po hot-doga byłem a nie stałem za nimi np bo bym przelał zwerbalizowany nastrój mój k***a świąteczny na miłych państwa...