18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Myjnia na stacji paliw

~Angel • 2019-12-21, 23:12
Na święta musi być czyste auto


cesarz1982

2019-12-22, 02:07
Kto ma linka do ich Facebookow??
Tam też jest ciekawie podejrzewam :lol:

Plastykpl

2019-12-22, 02:32
U nas to samo przed świętami bedzie jak na myjniach kolejki sie pojawią.

mazga50

2019-12-22, 02:40
Nie popieram, ale też im się trochę nie dziwię. Dziadek pucował pewnie autko od tygodnia, ale przejechali się po naszych "pięknych" drogach, gdzie zamiast piaskiem płukanym posypuje się drogi piachem z gliną, albo torfem.. Efekt jest taki, że auto jest równo uj***ne po antenkę na dachu, kolejki do myjni bo "święta", a obiad u rodziny stygnie.

Ja się tylko zapytam, kto na to pozwala? Deszcz zmieszany z takim torfem czy gliną, to przepis na wypadki i kolizje. Co na to zarządy dróg?

willoo

2019-12-22, 03:16
ja pie**ole, zaj***ło cebulą aż tu... Tak samo widzę takich j***nych januszy biznesu na myjniach samoobsługowych... pie**olony wrzuci zeta i ch*j że mu już ze szczotki nic nie cieknie - on i tak opie**oli całą furę tym co na niej zostało - następnie za kolejne 1 zł spłucze - jak nie styknie to j***ć to - z wiatrem zwieje

Tr...........ty

2019-12-22, 03:27
mazga50 napisał/a:

Nie popieram, ale też im się trochę nie dziwię. Dziadek pucował pewnie autko od tygodnia, ale przejechali się po naszych "pięknych" drogach, gdzie zamiast piaskiem płukanym posypuje się drogi piachem z gliną, albo torfem.. Efekt jest taki, że auto jest równo uj***ne po antenkę na dachu, kolejki do myjni bo "święta", a obiad u rodziny stygnie.

Ja się tylko zapytam, kto na to pozwala? Deszcz zmieszany z takim torfem czy gliną, to przepis na wypadki i kolizje. Co na to zarządy dróg?



Chłopie, k***a. Jaki torf z gliną? O tej porze roku dziwisz się, że samochód masz upie**olony? Przecież po opadach deszczu, albo śniegu, zmieszanych z kurzem i błotem nawożonym na kołach przez samochody, nie ma szans przejechania 100km czystym samochodem. I to nie wina naszych dróg, tylko wszędzie tak jest.

jednoręki-ujeżdżacz

2019-12-22, 06:27
Kumpel pracował na „cpn-ie” i mówił, że to norma opie**alanie myjką cały samochód. Ale te rysy jak potem zobaczą, to się zdziwią.

tarcer123

2019-12-22, 08:20
Warto tez pomyslec ze myjac auto albo kupujac przy kasie hot doga inni czekaj w kolejce zeby zatankowac. Jak chcesz sie wysrac albo wypic kawke odjedz od dystrybutora, zaplac za paliwo i potem sie krec jak gowno w przerebli. Czy tak ciezko pomyslec o drugiej osobie?

A w tej sytuacjj dziwie sie ze nie zareagowala obsluga. Te myjki sluza tylko do szybkiego oczyszczania szyb. A nie zeby janusze myli tam cale swoje cacka.

Shotterr

2019-12-22, 09:10
jednoręki-ujeżdżacz napisał/a:

Kumpel pracował na „cpn-ie” i mówił, że to norma opie**alanie myjką cały samochód. Ale te rysy jak potem zobaczą, to się zdziwią.



Pracowałem na stacji i gówno to jest a nie standard. Raz, dwa razy w roku się takie cebule trafią.

niemamskarpet.

2019-12-22, 09:16

Jaki jest największy szczyt buractwa ?
..........umyć całe auto myjką do szyb na stacji benzynowej :)

Bloblas

2019-12-22, 10:11
Zaj***ło cebulą na kilometr

tarcer123

2019-12-22, 12:23
A potem ktos chce umyc szyby i cale.porysane od piasku. Powinni obydwoje dostac kopa.

23456789

2019-12-22, 12:32
Tacy powinni być policzeni za dodatkową usługę myjnia +200zł to by się możne nauczyli do czego to służy.

htp

2019-12-22, 14:59
Shotterr napisał/a:

Pracowałem na stacji i gówno to jest a nie standard. Raz, dwa razy w roku się takie cebule trafią.



Może na CPN jeździ inny typ klientów.

Byku35

2019-12-22, 15:33
sensualna napisał/a:

serio?dla ciebie stacja benzynowa to myjnia? pomijając że to nie do tego służy



zakupy też zrobisz i zjesz coś na ciepło