18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muzułmańska poranna modlitwa w zamożnej szwedzkiej dzielnicy

~_Yarko_ • 2019-08-05, 14:39
Postanowili wzbogacić kulturowo mieszkańców, zapewniając im możliwość cieszenia się muzułmańską pieśnią modlitewną.
Nie wszyscy byli zadowoleni, ale policja pozwoliła kontynuować.
Film posiada angielskie napisy.


WooQash

2019-08-05, 14:43
Ciekawe czy jakby do nich taki wóz z pieśniami katolickimi czy jakimikolwiek innymi przyjechał to też by tak wytrzymali...

Xaka

2019-08-05, 14:59
Oby to dziadostwo do naszego kraju nie przypełzło

r061071

2019-08-05, 15:01
czy aby chcą zrobić z tych bogoli szejków?

up wez nie pie**ol bo są w kazdym miescie kebaby ,chyba ze ślepy k***a jesteś?

dmnunited

2019-08-05, 15:09
czy to nie jest przypadkiem prank Szwedów dla Szwedów? bo wydaje mi się, że to ironiczna akcja mająca pokazać, że państwo Szwedzkie jest w fazie totalnego rozkładu, ponieważ ani policja nie może za bardzo nic zrobić, tym bardziej, gdyby rzeczywiście szli obok tego samochodu muzułmanie, ani zwykli obywatele.

woytasw

2019-08-05, 15:24
Piękna pieść mówiąca o miłości i pokoju.
Nie wiem dlaczego akurat Szwedom przeszkadza

Budrys2000

2019-08-05, 15:38
Niemcy i Szwecja to obecnie chyba największa porażka Europy.
Francji nie ma, więc nie liczę.

tomasz220289

2019-08-05, 15:50
hahaha smiesza mnie wpisy osob ktorzy smieja sie z panstw takich jak Szwecja itp

was za to mieszaja z ukraincami, i nic z tym nie robicie,
a przyjdzie teraz czas na realizacje zydowskich roszczen, to sie dopiero obudzicie z reka w nocniku. bedziecie obywatelami 3 kategorii we wlasnym panstawie.

wspomnicie kiedys moje slowa.

St...........on

2019-08-05, 15:55
@up dlatego wyj***łem na stałe z Polski. Chcą się gryźć miedzy sobą, niech się gryzą, az sie pozagryzaja, a karakan będzie sie cieszył bo zciagnie więcej mośków i ukrów i zrobi z PL zydowską kolonię.

~_Yarko_

2019-08-05, 16:11
@up
@up
Dlatego takim jak Wam, powinno się odbierać prawo wyborcze.

pi...........ie

2019-08-05, 16:19
Szczerze współczuję zwykłym, szarym ludziom w Szwecji. Obawiam się, że nie mieli nic do powiedzenia w kwestii sprowadzenia do siebie tych umysłowych sp***olin...

mlekozklasa

2019-08-05, 16:21
Akcja zacna, ale pragnę zauważyć , że w Katolibanie też napie**alają od 6 rano dzwonami i drą japę przez głośniki jakby nie mogli się w ciszy modlić w swoich murach. Kij ma dwa końce. Ani jeden ani drugi mi się nie podoba!

tomasz220289

2019-08-05, 16:22
Yarko, od lat o tym mowie, dzialalem ile moglem, uswiadamialem ludzi, kazdy rodzina, znajomi, maja to w dupie. z ukrami robie to co nalezy ( nie daje im sie czuc jak usiebie, nie wpuszczam tam gdzie pracuje , umilam im pobyt ile sie da, taka postawe powinien miec kazdy Polak,

to samo zydowskie roszcenia, latami o tym mowilem, to sie ze mnie smiano, teraz juz tym co sie smiali, do smiechu nie jest, mowie glosowac na konfederacje, to idioci sie smieja, a jako jedyna partia sprzeciwia sie zydowskim roszczeniom,

ja za biernosc narodu nie chce placic, soryy, kase mam, stac mnie na wiele, a na pewno na opuszczenie tego kraju w kazdej chwili,i nie jak wiekszosc by za granica zarabiac, tylko po to by tutaj w przyszlosci nikt mnie nie okradal

vatherland

2019-08-05, 16:52
_Yarko_ napisał/a:

@up
@up
Dlatego takim jak Wam, powinno się odbierać prawo wyborcze.



I tak z tego nie umieją korzystać, ważne że zmywak ogarniają :mrgreen:

aaaaaaaaaaaaaa

2019-08-05, 17:16
Jak napisał dmnunited.
To Szwedzi chcą pokazać innym Szwedom, na co Szwedzi się zgodzili głosując na lewactwo...
U nas ukry też się panoszą a władza ma to w dupie. Polska istnieje tylko teoretycznie, szkoda, że tak późno do mnie to dotarło...