18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muzułmańska poranna modlitwa w zamożnej szwedzkiej dzielnicy

~_Yarko_ • 2019-08-05, 14:39
Postanowili wzbogacić kulturowo mieszkańców, zapewniając im możliwość cieszenia się muzułmańską pieśnią modlitewną.
Nie wszyscy byli zadowoleni, ale policja pozwoliła kontynuować.
Film posiada angielskie napisy.


mygyry

2019-08-05, 17:35
dmnunited napisał/a:

czy to nie jest przypadkiem prank Szwedów dla Szwedów? bo wydaje mi się, że to ironiczna akcja mająca pokazać, że państwo Szwedzkie jest w fazie totalnego rozkładu, ponieważ ani policja nie może za bardzo nic zrobić, tym bardziej, gdyby rzeczywiście szli obok tego samochodu muzułmanie, ani zwykli obywatele.



https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/457897-szwedzi-ubiegaja-sie-o-azyl-w-polsce
chichot losu

Szymon86

2019-08-05, 18:41
Niczym nie różni się od niewolników religii w kolonii rzymu..

PhantomMask

2019-08-05, 18:47
A policjanty same ciapate :mrgreen:

Rejti

2019-08-05, 19:38
dmnunited napisał/a:

czy to nie jest przypadkiem prank Szwedów dla Szwedów? bo wydaje mi się, że to ironiczna akcja mająca pokazać, że państwo Szwedzkie jest w fazie totalnego rozkładu, ponieważ ani policja nie może za bardzo nic zrobić, tym bardziej, gdyby rzeczywiście szli obok tego samochodu muzułmanie, ani zwykli obywatele.



Ale kto ma protestować? Rząd tak chce, społeczeństwo to popiera, jest tylko te parę procent niezadowolonych... U nich środowiska konserwatywne są na takiej samej pozycji jak u nas pederaści- starają się robić jak najwięcej szumu, a i tak wszyscy mają ich w dupie :roll:

Szwedzi nie mają tak dramatycznych dziejów i są zupełnie ufni wobec tego co mówi rząd, media... Nie to co my, Polaki, przyuczani od małego że państwo to wróg.

Rozjebie

2019-08-05, 19:50
tomasz220289 napisał/a:


was za to mieszaja z ukraincami, i nic z tym nie robicie



Nie myl emigracji zarobkowej z emigracja brudasów. Ukraińcy nie przyjeżdżają do nas po socjal. Poza tym w powyższym filmie chodzi o multikulturalizm, a wiec mieszanie się kultur. Ukraińska kultura rożni się od naszej? Ukraina to przecież zlepek Polaków i Rosjan

mit2

2019-08-05, 20:21
Coordinator napisał/a:

Ukraińska kultura rożni się od naszej?


Polacy nie mają w zwyczaju w bestialski sposób zarzynać kobiet, dzieci i starców.


Coordinator napisał/a:

Ukraina to przecież zlepek Polaków i Rosjan


Ukraińcy to zlepek najgorszych cech Polaków i kacapów.

KlinikaAborcyjna

2019-08-05, 20:59
bardzo dobra akcja, fajnie byłoby zrobić ją w Polsce tym k***iom co przeszkadzają im dzwony kościelne
:ciasteczkowy: może wtedy doceniliby cywilizację w której żyją :kawa:

ellsworth

2019-08-05, 20:59
Katie napisał/a:

Ale kto ma protestować? Rząd tak chce, społeczeństwo to popiera, jest tylko te parę procent niezadowolonych... .


Oooo! Aż mi się przypomina poniższe. Ku przestrodze!

Kiedy naziści przyszli po komunistów, milczałem,
nie byłem komunistą.
Kiedy zamknęli socjaldemokratów, milczałem,
nie byłem socjaldemokratą.
Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem,
nie byłem związkowcem.
Kiedy przyszli po Żydów, milczałem,
nie byłem Żydem.
Kiedy przyszli po mnie, nie było już nikogo, kto mógłby zaprotestować.

Martin Niemöller

Ti...........ch

2019-08-05, 21:42
Coordinator napisał/a:

Nie myl emigracji zarobkowej z emigracja brudasów. Ukraińcy nie przyjeżdżają do nas po socjal. Poza tym w powyższym filmie chodzi o multikulturalizm, a wiec mieszanie się kultur. Ukraińska kultura rożni się od naszej? Ukraina to przecież zlepek Polaków i Rosjan




Po socjal może i nie, ale się już tu osiedlają na stałe - zakładają rodziny i płodzą gówniaki. Ostatnio coś było, że ZUS zaczyna wypłacać coraz więcej zasiłków macierzyńskich obcokrajowcom, jednocześnie mimo wzrostu ich zatrudnienia pobieranie innych świadczeń ZUSowskich jest na mniej wiecej stałym poziomie. Czy to źle czy dobrze? Nie mnie oceniać. Żaden Ukrainiec nie zmusza mnie do przeżegnywania się w drugą stronę 3 razy, ci z którymi pracuję wiedzą co sądze o historii polsko-ukrainskiej, skąd jestem i jakie jest moje zdanie na temat ich nacjonalistych debilnych żądań co do Przemyśla, i tyle. Jak jeden kaban z drugim podpadnie to go ścigam jak burą sukę, ale jak jakiś Ukrainiec jest w porządku w stosunku do mnie to ja jestem w stosunku do niego. Proste jak j***nie. Są w Polsce takimi samymi emgirantami jak Polacy co wyjechali do Holandii czy Wlk. Brytanii.

Whitey

2019-08-05, 22:42
A ten skąd się tam wziął ?


edmund

2019-08-06, 08:13
mlekozklasa napisał/a:

Akcja zacna, ale pragnę zauważyć , że w Katolibanie też napie**alają od 6 rano dzwonami i drą japę przez głośniki jakby nie mogli się w ciszy modlić w swoich murach. Kij ma dwa końce. Ani jeden ani drugi mi się nie podoba!



masz coś z mózgiem, bo widzę że tak

Wiewór

2019-08-06, 08:21
mit2 napisał/a:

Polacy nie mają w zwyczaju w bestialski sposób zarzynać kobiet, dzieci i starców.


Oj. Zalecam poczytać o "pogromie alfonsów" w 1905 r. i o Jedwabnem...

mit2

2019-08-06, 12:03
Wiewór napisał/a:

i o Jedwabnem...


Bez ekshumacji to równie dobrze można głosić, że w Jedwabnem mordowali kosmici z Marsa.

A że kaczor boi się żydków...

Wiewór

2019-08-06, 14:58
Dobrze, a pogrom alfonsów to jak wyjaśnisz? Nie było wtedy Niemców, którzy nakłaniali biednym Polaczkom mordować niewinnych ludzi.

Rozjebie

2019-08-06, 16:56
mit2 napisał/a:

Polacy nie mają w zwyczaju w bestialski sposób zarzynać kobiet, dzieci i starców.
Ukraińcy to zlepek najgorszych cech Polaków i kacapów.



Chodzi mi o to, ze póki Ukraińcy przyjeżdżają tu pracować i siedzą cicho to nie przeszkadzają mi w żaden sposób. Natomiast panoszące się brudasy żyjące z socjalu i napastujące europejskie kobiety za niezakrywanie twarzy przeszkadzają mi i to mocno.