18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muzułmanie

Mi...........13 • 2012-11-17, 10:26
Nie rozumiem czemu muzułmanie tak śmierdzą? Przecież co chwila biorą prysznic skoro noszą ręcznik na głowie.

ul...........rt

2012-11-17, 11:46
Bo kozy r*chają...

Bridgwater88

2012-11-17, 17:50
Co jak co Sadysci ale tu niestety przegrywamy pod wzgledem higieny w Muzulmanami ;) haters gonna hate ale i tak mam Wasze opinie w dupie ja Was tylko uswiadamiam ;)

necrosodomizer

2012-11-18, 12:48
Zastanawia mnie bardzo dlaczego rasistowskie żarty dotyczą arabów, czarnych i żydów? Dlaczego pomijamy żółtych i indian? Przecież wcale nie są lepsi.

człowiek_zły

2012-11-18, 12:59
Bo żółci są jak maszyny do pracy i wcale nie twierdzą, że są ludźmi. Zapie**alają na swoją miskę ryżu i nie protestują. I jeszcze starają się asymilować. Dlatego nikt nie ma do nich pretensji. Wiadomo co robią czarni i ciapaci (w tym żydzi bo to odmiana ciapatych) - lenią się i jeszcze chcą wszystkiego za darmo. Z nieludzi żółci zasługują na mniejszą nienawiść bo są prawie darmowa siłą roboczą i można ich wykorzystać.

contowsky

2012-11-18, 13:02
@Bridgwater88 to że się nie myjesz, to nie znaczy, że inni od tego stronią

Atreyu

2012-11-18, 13:21
Fail ludzi którzy Muzułmanów widzieli tylko na tutejszych wrzutach lub w barze z kebabami.
Islam zakłada dość duży poziom higieny sam w sobie.
Jest coś takiego jak ablucja. 3...2...1...google.pl start.
Ogólnie myją się [nie jest to prysznic, ale z tego co czuć w lecie w autobusach więcej niż robi typowy polak] przed każdą modlitwą, a modlą się o ile pamiętam 5 razy dziennie. ;)

Shatter

2012-11-18, 14:27
A dlaczego pomijacie najbardziej sk***iały, pazerny, brudny i pełen hipokryzji rodzaj insekta czyli polaczków?

dealwithit

2012-11-18, 14:40
delta nilu właśnie wyschła...

ul...........rt

2012-11-18, 14:42
Shatter napisał/a:

A dlaczego pomijacie najbardziej sk***iały, pazerny, brudny i pełen hipokryzji rodzaj insekta czyli polaczków?



No fakt j***ny insekcie,ale sam o sobie wspomniałeś więc nie ma juz po co

Atreyu

2012-11-18, 15:11
mataertest napisał/a:

bo ich j***n* mahomecik się nie kąpał i im tez zakazał, a że to są z**by to go słuchają


No chyba nie, bo im właśnie kazał. Jak ja lubię te ślepe wyzwiska bez znajomości historii i kultury. :lol:

Bard_Zerald

2012-11-18, 16:59
@up
No właśnie.
Oni myją się z 5 razy dziennie, tutaj akurat im trudno coś zarzucić :D

@Shatter
Sam debilu jesteś jednym z nich.
Nie ma to jak najeżdżać na swój własny naród. Lepiej jedź do brudasów ( :D Już taka nazwa się przyjęła więc nie zmieniajmy jej) i tam sobie z nimi żyj.

Jak ja nie cierpie debili, którzy cały naród obrażają, skąd pochodzi tylu wielkich ludzi, kraj który ma bogatą historię itd itd.
Ale dla niego liczy się stereotyp polaczka.

To ci powiem, że właśnie w tym całym stereotypie jest taka cecha jak twoja - obrażanie własnego narodu, wstydzenie się pochodzenia i bycie wulgarnym, polaczku.

Shatter

2012-11-18, 19:44
Do robaków tam u góry chciałbym powiedzieć że polakiem nie jestem.
"Jak ja nie cierpie debili, którzy cały naród obrażają, skąd pochodzi tylu wielkich ludzi, kraj który ma bogatą historię itd itd."
Każdy kraj ma bogatą historię.Ta cebulandia nie jest niczym szczególnym.

Moby_Dick

2012-11-18, 20:35
że typ ma ręcznik na łbie nie znaczy że się myje. Każdy murzyn ma mydło i co każdy sie myje? Oni się po nie tylko schylają. w każdej kulturze te samej rzeczy mają różne zastosowania.