18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Muzułmanie czy zwierzęta?

phrontch • 2018-12-13, 21:32
Która grupa jest bardziej kulturalna oraz cywilizowana? Odpowiedź poniżej


jacek44

2018-12-13, 21:37
czas rozpętać gównoburze:

polacy też tak się zachowują :) i nie tylko polacy :)

intermag

2018-12-13, 21:40
Jakąś promocja w Lidlu na Śląsku?

zwierzak30

2018-12-13, 22:46
Loaloa napisał/a:

Skoro już o zwierzętach wspomniałeś...

https://www.sadistic.pl/walka-o-karpia-w-lidlu-vt333425.htm#3684460



Wiesz co ?? Ja to już się nawet nie wk***iam czytając twoje komentarze.
Jakie ty musisz mieć smutne życie wypisując takie banialuki? Żeby szukać atencji na jakimś żałosnej ( nie chciałbym kogokolwiek urazić) stronie internetowej.Gdzie spotykają się w wirtualu,absolutnie różni ludzie.Różne statuty społeczne,kulturalne.Przekrój IQ od ameby do naprawdę inteligentnych osób.
I jesteś i TY. Ewenement szukający poklasku,uwagi skupionej na nim.Choćby za cenę honoru.I publikowaniu absolutnie niezrozumiałych epitetów odnośnie .... no właśnie czego?
Jakie są tego powody ??

Ale moim skromnym zdaniem.Potrzebujesz pomocy.
A to smutne.Mama zawsze mi powtarzała.
- Nie wolno śmiać się ,lub dokuczać osobom upośledzonym.
Także,tego. .....

elwariatuncio

2018-12-13, 22:52
Czy tylko ja tam słyszę "kurrrrłaaaa", "kurłaaa"?

SirMajkel

2018-12-13, 23:42
czy to mężowie chytrych bab z Radomia?

spoons

2018-12-14, 08:45
zwierzak30 napisał/a:



Wiesz co ?? Ja to już się nawet nie wk***iam czytając twoje komentarze.
Jakie ty musisz mieć smutne życie wypisując takie banialuki? Żeby szukać atencji na jakimś żałosnej ( nie chciałbym kogokolwiek urazić) stronie internetowej.Gdzie spotykają się w wirtualu,absolutnie różni ludzie.Różne statuty społeczne,kulturalne.Przekrój IQ od ameby do naprawdę inteligentnych osób.
I jesteś i TY. Ewenement szukający poklasku,uwagi skupionej na nim.Choćby za cenę honoru.I publikowaniu absolutnie niezrozumiałych epitetów odnośnie .... no właśnie czego?
Jakie są tego powody ??


Ale moim skromnym zdaniem.Potrzebujesz pomocy.
A to smutne.Mama zawsze mi powtarzała.
- Nie wolno śmiać się ,lub dokuczać osobom upośledzonym.
Także,tego. .....



No ale tym razem trafił w sedno, więc zły moment wybrałeś na taki "pocisk" ;)

WeedLover

2018-12-14, 11:49
Zastanawia mnie - dlaczego ludzie, jakiejkolwiek grupy etnicznej, są w stanie tak się upodlić dla np. jabłka czy ciastka. Co jest nie tak z tymi jednostkami, że porzucają własną godność dla takiego poniżenia? Może pragną popularności w internecie?

Krak

2018-12-14, 11:51
phrontch napisał/a:

Która grupa jest bardziej kulturalna oraz cywilizowana?


Uwaga manipulant!!
Drugiej nacji zwolnił szybkość odtwarzania filmu.

Sl1pH33D

2018-12-14, 12:05
zwierzak30 napisał/a:



Wiesz co ?? Ja to już się nawet nie wk***iam czytając twoje komentarze.
Jakie ty musisz mieć smutne życie wypisując takie banialuki? Żeby szukać atencji na jakimś żałosnej ( nie chciałbym kogokolwiek urazić) stronie internetowej.Gdzie spotykają się w wirtualu,absolutnie różni ludzie.Różne statuty społeczne,kulturalne.Przekrój IQ od ameby do naprawdę inteligentnych osób.
I jesteś i TY. Ewenement szukający poklasku,uwagi skupionej na nim.Choćby za cenę honoru.I publikowaniu absolutnie niezrozumiałych epitetów odnośnie .... no właśnie czego?
Jakie są tego powody ??


Ale moim skromnym zdaniem.Potrzebujesz pomocy.
A to smutne.Mama zawsze mi powtarzała.
- Nie wolno śmiać się ,lub dokuczać osobom upośledzonym.
Także,tego. .....



Widać, że twoje przypie**olenie się do tego gościa powstało przez pryzmat jakiś wcześniejszych konfliktów (zapewne) na tutejszym forum... często w internetach spotykam takich gości jak ty i powiem ci, że tobie bliżej do tych upośledzonych... także tego. Chciałeś zabłysnąć, a obsrałeś sobie swój wizerunek, bo nie ma nic gorszego jak ktoś na siłę próbuje być fajny. Miał być błyskotliwy diss, a wyszło coś na ksztąłt autystycznego bełkotu.

"Żeby szukać atencji na jakimś żałosnej ( nie chciałbym kogokolwiek urazić) stronie internetowej"... "samozaoranie" lvl hard :)

Janussh

2018-12-14, 13:25
Widać, że małpki to nie nosacze, bo pełna kulturka :D

Rejti

2018-12-14, 14:05
@up Loaloa tylko czasem pie**olnie coś od rzeczy. Z reguły trafia w punkt, czym wywołuje piękny ból dupy sadolowych nosaczy :lol:

Roboturner

2018-12-14, 19:11
Jeden gość udany, wziął całą garść, ale i tak przez tak napierający tłum upuścił większość tych ciasteczek.

sch213

2018-12-14, 19:34
jakbym ogladal otwarcie nowej biedronki w Polsce