18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

uho82

2014-12-18, 15:42
jak zwykle pierwsze, niemrawe, schorowane, stare pierdziele

markop4321

2014-12-18, 15:47

~Beny

2014-12-18, 15:58
Ja pie**ole, wstyd po prostu. Co jest z tymi ludzmi? Torebki, jakieś klapki, kubki, teraz karp... Rozumiem za komuny, kiedy nic nie było, ale teraz? k***a mać.
I tak jak napisał @uho, mohery siły nie mają, ale jak trza na ryneczek jechać i autobus podjeżdża, to 3s do setki, żeby czasem miejsca im ktos nie zajął.

kwasix

2014-12-18, 15:59
Możecie się z tego śmiać ale to są emeryci Ich do tego zmusza bieda..Poczekajcie parę latek a będziecie w pierwszym rzędzie w walce o karpia..

pikpok

2014-12-18, 16:02
Moherowe berety w akcji :amused:

markop4321

2014-12-18, 16:05
Gdzieś widziałem śnięte kapie po 7 zł. Mohery mało co nie nurkowały w tej wannie żeby kupić.

Dragonov

2014-12-18, 16:17
Ale co kraj taki piękny? A na zachodzie to ludzie nie stoją jak dzicz, bo rzucili coś taniej na jakiś tam Black Friday czy coś innego?

mateusos

2014-12-18, 16:23
A ta ma koniec przyszla i jeb cena po 50 :D

drfu

2014-12-18, 16:24
To wyznawcy ojca Tadeusza, im wszystko się należy jako pierwszym bo przelew był na toruńskie radio.

remi1982

2014-12-18, 16:30
kwasix napisał/a:

Możecie się z tego śmiać ale to są emeryci Ich do tego zmusza bieda..Poczekajcie parę latek a będziecie w pierwszym rzędzie w walce o karpia..



pie**olisz bzdury. To nie bieda czyni z tych ludzi promocyjne zombi a reklama w tv i gazetka w skrzynce na listy.
Sam mam babcie, która mimo sędziwego wieku chodzi po sklepach i sprawdza gdzie jej taniej wyjdzie. Ale nie rzuca się na gówno w supermarketach, bo powiedzieli w tv, że promocja.
Ci ludzie to nędzarze. A jak wiadomo, nędza to stan umysłu.

~Velture

2014-12-18, 16:51
benykuleczka84 napisał/a:

Ja pie**ole, wstyd po prostu. Co jest z tymi ludzmi? Torebki, jakieś klapki, kubki, teraz karp... Rozumiem za komuny, kiedy nic nie było, ale teraz? k***a mać.
I tak jak napisał @uho, mohery siły nie mają, ale jak trza na ryneczek jechać i autobus podjeżdża, to 3s do setki, żeby czasem miejsca im ktos nie zajął.


Cytat:

pie**olisz bzdury. To nie bieda czyni z tych ludzi promocyjne zombi a reklama w tv i gazetka w skrzynce na listy.
Sam mam babcie, która mimo sędziwego wieku chodzi po sklepach i sprawdza gdzie jej taniej wyjdzie. Ale nie rzuca się na gówno w supermarketach, bo powiedzieli w tv, że promocja.
Ci ludzie to nędzarze. A jak wiadomo, nędza to stan umysłu.


k***a mać. Wy j***ne ch*je umysłowe.
Lecą jak bydło aby tanio kupić bo ich nie stać na nic prawie. To są ludzie co mają do wyboru kupić sobie leki albo zapłacić opłaty (czynsz, gaz, prąd, wodę) a potem mieć 200-300zł miesięcznie na jedzenie.

Się jebnijcie w kolano poj***ne ch*je bo na głowę to już za późno.

Wy myślicie ,że w Polsce żyje się tak jak wam tusk i Kopaczowa powiedzą razem z biedroniem? JEBNIJCIE SIĘ.

To bieda zmusza ludzi do takiego zachowania. Bo ich nie stać i jak mogą oszczędzić to się rzucają.
Nie chodzi mi o te czarne piątki i inne wyprzedaże elektroniki tylko o rzeczy spożywcze.

Sam mam własny sklep spożywczy. Taki średni supermarket. I widzę ,że wiele osób (emerytów) potrafi się zniechęcić do sklepu bo jajko w sklepie 8km dalej jest 2 grosze tańsze albo bo chleb krojony kosztuje tam 5gr mniej.
Tak to k***a w tej j***nej Polsce wygląda. Biedni, starzy ludzie liczą każdy j***ny grosz.

Życzę każdemu z was zjebów co się śmieją z takiego filmu abyście na starość nie musieli wybierać czy kupić karpia 1zł taniej albo schab 2zł taniej czy leki na wasze choroby.


Pozdrawiam.

Bożek

2014-12-18, 17:07
Dla kilku złotych oszczędności wyzbyć się godności i rozumu człowieka, jak tak można?

ke...........71

2014-12-18, 17:08
karpie maja lepsze branie niz niejeden sadol