18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Musztra - czyli wojskowi napinacze

Re...........ms • 2012-06-12, 15:51
Krótki film przedstawiający jak się robi wodę z mózgu.
To jest video z jednego z liceów w UŁESA...

Generalnie na YT można znaleźć tego pełno.. zjawisko występuje pod nazwą "Drill Sergeant"

krótka wersja:



a tu pełna inspekcja.. czyli zamiatają wszystkich po kolei :)



Marines:


_R...........s_

2012-06-12, 15:59
No co, zwykłe mięso armatnie. Szkolą ich by nie myśleli i posłusznie wykonywali polecenia. Po ch*j im myślący żołnierze, którzy mogli by dojść do wniosku, że ich życie jest więcej warte niż ropa i sp***olili by z pola bitwy.
Swoją drogą zajebiście śmiesznie to wygląda. Podobnie wygląda pierwsze 20 minut Full metal jacket, śmieszniejsze to niż większość dzisiejszych komedii.

jeloo

2012-06-12, 16:07
Ale z drugiej strony dzisiejszym niektórym "mężczyznom" przydałoby się takie doświadczenie.


ProVVe

2012-06-12, 16:35
k***a ale czemu biora baby... Jak taka zaczyna krzyczec to, az sie noz w kieszeni otwiera i piacha zaciska zeby ja poslac do kuchni...

pakicito

2012-06-12, 16:48
@up
dobre masz nastawienie do kobiet

oeming

2012-06-12, 16:55
Przynajmniej są dobrze wyszkoleni, u nas jakby wybuchła wojna to nie miałby nawet kto dowodzić bo dowództwo zalane w trupa...

endriu5517

2012-06-12, 18:20
na pierwszym filmiku myślałem, że mi się łącze zacięło, a to się ten koleś zaciął :)

sz...........an

2012-06-12, 19:07
"Krótki film przedstawiający jak się robi wodę z mózgu.
To jest video z jednego z liceów w UŁESA...

Generalnie na YT można znaleźć tego pełno.. zjawisko występuje pod nazwą "Drill Sergeant"" i już wiem, że mam do czynienia z biednym dzieckiem które hejtuje wojsko bo uważa to za zło, taki internetowy luntek ;) jak ja żałuję, że nie ma już ZSW by chodziło mniej takich jak Ty

muszą drzeć mordę bo jak ktoś już to kiedys dobrze powiedział w serialu "kawaleria powietrzna" (jest na YT) Trzeba ogarnąć tą hołotę która przyszła do wojska, trudno żeby klepał ich po dupci i całował po stópkach, widzisz taką armie? bo ja nie

A dla was to bardzo śmieszne się wydaje zapewne a każdy z takich hehehetmanów tutaj wypowiadających się srałby po gaciach gdyby był na miejscu tych żołnierzy.

Leothyr

2012-06-12, 19:07
No i dobrze k***a, mają napie**alać i być nieugięci

sz...........an

2012-06-12, 19:08
Zawsze najwięcej do powiedzenia mają tacy jak kudlaty1125 bo przecież "on wiedzioł, on był, on mioł on wie" czemu tak to wygląda a nie inaczej

lie

2012-06-12, 20:12
aj jaj :evil:

_R...........s_

2012-06-12, 20:23
@szer.Lucjan
A nie jest tak? Przecież żołnierz to broń, a broń nie może samodzielnie podejmować decyzji. Broń ma dzielnie wykonywać polecenia i nie zacinać się. Dlatego na wszelkich tego typu szkoleniach łamie się, a potem ponownie składa do kupy ludzi, w taki sposób by spełniali wymagania. Fakt faktem, wielu osobom przydało by się szkolenie, ludziom typu luntek i jemu podobnym. Ale nie tyle by zrobić im pranie mózgu, lecz by trochę zmężniał i stwardniał a nie był stale bardziej zniewieściały niż dzisiejsze kobiety. Nie znaczy to jednak że każdy potrzebuje jakiegoś trepa nad głową który będzie się dziwnie darł, a prosty żołnierzyk bez zająknięcia będzie musiał wykonywać polecenia. O ile w wojsku to się przydaje, jak już pisałem, żołnierz ma być bronią, ma myśleć tylko o tym jak wykonać zadanie, nic ponad to. Jednak cywil to nie wojsko. Tutaj trzeba umieć coś ponad wykonywaniem rozkazów bez zająknięcia.
Dziś wojsko to już nie to samo co kiedyś. Dziś bardziej to przypomina grupę płatnych najemników. Za co walczą dziś żołnierze? Do iraku przecież pojechali dla kasy. Oczywiście ci z chameryki przeszli już takie pranie mózgu, że pewnie wierzą w to całe pie**olenie o wolności i demokracji jakie zawieźli Irakowi.

Re...........ms

2012-06-12, 20:25
i już wiem, że mam do czynienia z biednym dzieckiem które hejtuje wojsko bo uważa to za zło, taki internetowy luntek ;) jak ja żałuję, że nie ma już ZSW by chodziło mniej takich jak Ty

muszą drzeć mordę bo jak ktoś już to kiedys dobrze powiedział w serialu "kawaleria powietrzna" (jest na YT) Trzeba ogarnąć tą hołotę która przyszła do wojska, trudno żeby klepał ich po dupci i całował po stópkach, widzisz taką armie? bo ja nie

A dla was to bardzo śmieszne się wydaje zapewne a każdy z takich hehehetmanów tutaj wypowiadających się srałby po gaciach gdyby był na miejscu tych żołnierzy.[/quote]


Po pierwsze primo prócz ciebie chyba nikt tu nie sra ogniem.
Po drugie primo nigdy nic nie miałem przeciwko armii, wręcz przeciwnie jeżdżę na różne zjazdy/szkolenia i prawdopodobnie więcej widziałem w życiu niż ty...
Po trzecie primo jestem prawie pewien, że masz ok 18-20 lat nagrałeś się w BF3, CODa ewentualnie polatałeś z ASG lub farbą i jarasz się jaka to wojna jest zajebista.
Po czwarte primo zbyt wielu moich znajomych brało udział w różnych konfliktach i mimo ciężkich historii, które od nich usłyszałem w dalszym ciągu nie mam nic przeciwko armii, policji, straży granicznej... no ewentualnie to wyj***łbym straż miejską :D
więc zamknij japę, jak ci się coś nie podoba to właź pod biurko i zamknij się w sobie i nie nakręcaj żaru bo ktoś wyraził inną opinię niż ty... zresztą ja nie wyraziłem żadnej opinii tylko stwierdziłem fakt.. bo to jest robienie wody z mózgu, bo żołnierz ma być w stanie wykonywać rozkazy w każdych warunkach nawet jak napie**alają pociski z każdej strony i fruwają flaki i przede wszystkich ma nie myśleć czy to ma sens tylko ma robić.

Naucz się czytać ze zrozumieniem i nie sraj żarem.

wielki mi k***a znawca tematu

Black271

2012-06-13, 08:41
ProVVe napisał/a:

k***a ale czemu biora baby... Jak taka zaczyna krzyczec to, az sie noz w kieszeni otwiera i piacha zaciska zeby ja poslac do kuchni...



A może one należą do bojowego korpusu kucharskiego właśnie i mają mega kuchnię do oblatania, do tego musztra się im przyda! :D

McMenel

2012-06-13, 14:09
pie**olnąłbym tym karabinem mu w tą wygoloną łepetynę i powiedział iż nadmierne wydzieranie się powoduje ból głowy. Całe szczęście że posiadałem na tyle dużo między uszami aby ściemniać tym idiotom z WKU.