18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Musztra - czyli wojskowi napinacze

Re...........ms • 2012-06-12, 15:51
Krótki film przedstawiający jak się robi wodę z mózgu.
To jest video z jednego z liceów w UŁESA...

Generalnie na YT można znaleźć tego pełno.. zjawisko występuje pod nazwą "Drill Sergeant"

krótka wersja:



a tu pełna inspekcja.. czyli zamiatają wszystkich po kolei :)



Marines:


takija

2012-06-13, 17:58
To jest jakiś konkurs?

da...........za

2012-06-13, 22:30
Taki pedagog, przydałby się w gimnazjum.

Ra...........or

2012-06-14, 20:49
To jest wojsko? k***a, ile oni mają lat, 16?

ja...........91

2012-06-14, 20:56
Jakim idiota trzeba byc zeby dac sie tak ponizac i ginac dla kilku panow w garniakach ktorym ilosc 0 na koncie sie nie zgadza.

Wojsko jest dla frajerow.

mietnet

2012-06-14, 21:15
Misia Jogi im tylko brakuje do tych czapeczek.

chinchil

2012-06-14, 21:37
@ up james91

a ty co k***a obciągasz luntkowi i podobnym ?? Gdyby było nadal wojsko nie było by metroseksualnych i innych dziwolągów facet to ma być facet a nie pipa

A tak w ogóle ktoś wyżej napisał jak można sie tak poniżać, oni sami się zgłosili do takiej a nie innej szkoły więc się na to godzą, a Ci co pisali i będą pisać że by temu trepowi przyj***li to przeszli samych siebie bo prawda taka że on poskładałby każdego z was, jednego za drugim ale niema to jak kozaczyć przed monitorem, a gdy przyjdzie wyjść na miasto to ukradkiem po cichutku

!Timon

2012-06-14, 21:46
@james91
Wojsko dla frajerów? Tylko dzięki wojsku istnieje taki kraj jak Polska.
Niby ludzie w supermarketach masowo nie kradną, a jednak usuń ochroniarzy i zobaczysz co potrafią bezkarni ludzie. Tak samo byłoby z naszymi sąsiadami.

I jeszcze jedno - ja się zgłosiłem do WL na ochotnika m.in. po to, że jakby wojna wybuchła [tak wiem, na pudelku piszą, że to nie możliwe] to nie dać się zabić. Na pierwszych dniach szkolenia przekonałem się ile błędów na polu walki wynika z instynktownych zachowań człowieka. Nie byłeś przeszkolony, to sorry ale wtedy TY jesteś mięsem armatnim.

RmX

2012-06-14, 22:00
Ale po ch*j te darcie japy? Nie można po ludzku? Śmiesznie się tego słucha i te ruchy łysego jakby rapował...

Piorek

2012-06-14, 22:38
Jak nic bym oblał całe gacie, gdyby taki cymbał odpie**alał naprzeciwko mojego znajomego jakieś electro boogie, w międzyczasie wykonując gesty tasowania się na przemian raz lewą raz prawą ręką (pierwszy filmik 0:50), powtarzając się jak jakiś niepełnosprytny umysłowo człowiek.

Ode mnie szacunek dla ziomeczków stojących obok, że zachowali zimną krew. Zaś dla tych, którzy wykonywali komendy szacunek za pozwolenie plucia sobie w twarz i robienie z siebie debila (ja osobiście bym się wypisał po kilku dniach) :)

Ale cóż... może spełniają swoje marzenia.

rozyk

2012-06-14, 22:43
w polskim wojsku jest zajebiscie w stanach sraja na swoich zolnierzy i niszcza im psyche.

solteck

2012-06-14, 23:01
gdzie był Hartman ?

Adyrian

2012-06-15, 00:10
Kuźwa , jak czytam te wasze komentarze ,że się zaciął i ,że to pranie mózgu to mnie krew zalewa . Kilku tu tylko mądrze napisało - żołnierz to broń , ma być niezawodny .Facet będzie darł się 3 minuty "ayeayesir! "ale gdy zajdzie potrzeba nie zatnie się bo robił to 3 tysiące razy wcześniej - nie zawiedzie siebie, swoich kumpli , wyżej ustawionego rangą dowódcy , nie zawiedzie ojczyzny . Myślicie ,że w wojsku polskim będziecie mieć lżej ? Przyjdziecie , dostaniecie spluwę , jakaś laska poda wam piwko i przesiedzicie ten cały czas na leżaczku na poligonie ? Nie chcę sobie nawet wyobrażać co przechodzą Ci ludzie ale mają być posłuszni , wierni i niezawodni .

Bulbi3232eg

2012-06-15, 02:44
Wszyscy podobni do postaci z Postal'a 2 :D

tomet1994

2012-06-15, 09:23
Wiec kto jest za wojną ???

Ja...........ro

2012-06-15, 20:43
RmX napisał/a:

Ale po ch*j te darcie japy? Nie można po ludzku? Śmiesznie się tego słucha i te ruchy łysego jakby rapował...



Nie tylko po to, co napisał Ci już kolega, ale też po to, że jakby jednak znalazł się taki typek na froncie, to żeby w trakcie huków, strzałów, sypiącego się gruzu, całego gnoju i smierci w koło, na widok kolegi któremu mina upie**oliła nogę, innemu rozj***li flaki bagnetem - nie zaciął się, tylko bez zastanowienia, bez patrzenia się tępo w szoku wykonywał swoje zadanie. Aby na polecenie starszego stopniem "zapie**alaj teraz z granatem w łapie i wysadź się w tamtym okopie!!!" zołnierz wziął granat w łapę i pobiegł w ten okop, a nie pytał - po co? Czy stał jak debil, bo może mu się wydawac to nielogiczne, czy głupie.

W wojsku się wrzeszczy, bo wojna cicha i przyjemna nie jest a żołnierz ma zrobić, co mu się powie.