18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mustang pod latarnią

~Velture • 2023-02-10, 14:49
Ciągnie jak ćmę do światła :amused:


iggiamakim

2023-02-10, 15:27
Tak to jest jak się p*zdy z rowerów na auta przesiadają!!!

Leatherface

2023-02-10, 15:39
Raczej tak to jest ja się nie potrafi jezdzić samochodem stworzonym do jazdy prosto.

mariusz3pl

2023-02-10, 15:45
Leatherface napisał/a:

Raczej tak to jest ja się nie potrafi jezdzić samochodem stworzonym do jazdy prosto.



VI generacja podobno już na zakrętach jeździ. Ta na wideo to generacja V.
W takich warunkach pogodowych cisnąć Mustanga bokiem na skrzyżowaniu :shock: idiota.

Szkoda samochodu :-|

woytasw

2023-02-10, 17:00
Ale gówno w tle leci

AbdulWisiMiLacha

2023-02-10, 17:10
Pomyślał sobie ile dostanie zwrotu z podatku na kaszojady to sobie zaszalał i wypożyczył na dobę,ale zapomniał że 90 kuca w passacie na przód to nie +- 400 w hamerkańskim pedałowozie.

doopa

2023-02-10, 17:14
oglądać bez dźwięku, jak już

smc

2023-02-10, 19:55
Oglądać bez dźwięku i na wygaszonym ekranie... :-/

AbsolutnyBrakKarku

2023-02-10, 19:59
Już nie pie**olcie o tych muscle car, że do jazdy na prosto ciągle, że wolicie Golfa 1.6 diesel jak 5.0 benzyna bo to jak mówić że wolisz r*chać starą utyłą lochę jak dobre młode ostre piździsko. Dużo się poprawiło, i nie chce strzelać ale chyba nowe Corvetty to już ta sama technologia zawieszenia co w Ferrari. Pomijając że Chevrolet zrobił najmocniejsze wolnossące V8 w historii.

dżonyłojlker

2023-02-10, 20:11
AbsolutnyBrakKarku napisał/a:

Już nie pie**olcie o tych muscle car, że do jazdy na prosto ciągle, że wolicie Golfa 1.6 diesel jak 5.0 benzyna bo to jak mówić że wolisz r*chać starą utyłą lochę jak dobre młode ostre piździsko. Dużo się poprawiło, i nie chce strzelać ale chyba nowe Corvetty to już ta sama technologia zawieszenia co w Ferrari. Pomijając że Chevrolet zrobił najmocniejsze wolnossące V8 w historii.



Tak, tylko nie wiem dlaczego wspominasz o Corvette w kontekście muscle carów, w sumie to mustang też nie jest muscle, a pony.

AbsolutnyBrakKarku

2023-02-10, 20:35
HenrykS. napisał/a:

Tak, tylko nie wiem dlaczego wspominasz o Corvette w kontekście muscle carów, w sumie to mustang też nie jest muscle, a pony.



A dlaczego pony? ten starszy miał 4.0 V8 i to faktycznie taczka była ale nowsze już dobrze jeżdżą. 2.3 turbo to oczywiście śmiech na sali mieć w Mustangu 4 cylindry, ale jest V8 5.0 to kucyk?

dżonyłojlker

2023-02-10, 21:32
AbsolutnyBrakKarku napisał/a:

A dlaczego pony? ten starszy miał 4.0 V8 i to faktycznie taczka była ale nowsze już dobrze jeżdżą. 2.3 turbo to oczywiście śmiech na sali mieć w Mustangu 4 cylindry, ale jest V8 5.0 to kucyk?



Przecież to hamerykanie wymyślili takie nazewnictwo, muscle to większe auta typu challenger.
Pony car – nazwa odnosząca się do amerykańskich samochodów sportowych. Pierwszym pojazdem tego typu był Ford Mustang. Samochód określany jako pony car cech*je się kompaktowym nadwoziem o wyróżniającej się stylistyce podkreślającej sportowe zacięcie i stosunkowo mocnym silnikiem.
4.0 to chyba V6 było, V8 zaczynały się od 4.6
Te nowsze 2.3 może i śmiech, za to najlepiej się prowadzi z tym silnikiem.