18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mustang pod latarnią

~Velture • 2023-02-10, 14:49
Ciągnie jak ćmę do światła :amused:


Leatherface

2023-02-11, 08:54
AbsolutnyBrakKarku napisał/a:

A dlaczego pony? ten starszy miał 4.0 V8 i to faktycznie taczka była ale nowsze już dobrze jeżdżą. 2.3 turbo to oczywiście śmiech na sali mieć w Mustangu 4 cylindry, ale jest V8 5.0 to kucyk?



Podobno ostatni rasowy muscle car to dodge challenger.

Sam bym wolał takiego mustanga v8 niż te wszystkie europejskie gówna z eco boostem bez charakteru, albo hipisowskie elektryki...

Marcmich

2023-02-11, 11:45
Gdzie to? Znam kogoś kto ma takiego... ;)

dżonyłojlker

2023-02-11, 11:57
Marcmich napisał/a:

Gdzie to? Znam kogoś kto ma takiego...



Łódź, czerwony/bordowy mustang mk5 cabrio.

AbsolutnyBrakKarku

2023-02-11, 13:50
HenrykS. napisał/a:

Przecież to hamerykanie wymyślili takie nazewnictwo, muscle to większe auta typu challenger.
Pony car – nazwa odnosząca się do amerykańskich samochodów sportowych. Pierwszym pojazdem tego typu był Ford Mustang. Samochód określany jako pony car cech*je się kompaktowym nadwoziem o wyróżniającej się stylistyce podkreślającej sportowe zacięcie i stosunkowo mocnym silnikiem.
4.0 to chyba V6 było, V8 zaczynały się od 4.6
Te nowsze 2.3 może i śmiech, za to najlepiej się prowadzi z tym silnikiem.



Racja oczywiście te starsze Mustangi maiły 4.0 V6 i coś koło 200 kuca tylko. Fajnie to brzmi oczywiście ale nie jedzie pastuch TDI to lekko wyr*cha. Jeździłem kilkoma tak z doskoku.

jkllll485

2023-02-11, 15:42
Powinni cię wybatorzyć jak sukę za tą gównianą muzykę

pankruk

2023-02-11, 18:24
AbsolutnyBrakKarku napisał/a:

A dlaczego pony? ten starszy miał 4.0 V8 i to faktycznie taczka była ale nowsze już dobrze jeżdżą. 2.3 turbo to oczywiście śmiech na sali mieć w Mustangu 4 cylindry, ale jest V8 5.0 to kucyk?



Czy ja wiem czy 2.3 turbo taki śmiech? W serii ponad 300 koni, spalanie znacznie mniejsze niż V8 i bez problemu można wykrzesać okolice 400 KM.

Ramiell

2023-02-11, 19:20
,,Trochę przypał bo każdy zna to auto,, Ktoś tu lubi słuchać rapu gnojków.

mp_toujane

2023-02-12, 02:24
Kriuk napisał/a:

erwony/bordowy mustang mk5



Nie chodzi o to, że to zły silnik, ale nie k***a do Mustanga XD

AbsolutnyBrakKarku

2023-02-12, 13:17
Kriuk napisał/a:

Czy ja wiem czy 2.3 turbo taki śmiech? W serii ponad 300 koni, spalanie znacznie mniejsze niż V8 i bez problemu można wykrzesać okolice 400 KM.



To porażka miałem to kupić, 4 cylindry w Mustangu. No sorry to nawet nie brzmi, jechać trochę jedzie ale żeby przynajmniej V6 było. Spalanie tak, połowa V8 ale jak tym przygazujesz żadnej dupie majtki z dupy nie spadną. Inna sprawa, że taki mały wysilony silnik szybko się kończy.

~Velture

2023-02-12, 15:59
AbsolutnyBrakKarku napisał/a:

To porażka miałem to kupić, 4 cylindry w Mustangu. No sorry to nawet nie brzmi, jechać trochę jedzie ale żeby przynajmniej V6 było. Spalanie tak, połowa V8 ale jak tym przygazujesz żadnej dupie majtki z dupy nie spadną. Inna sprawa, że taki mały wysilony silnik szybko się kończy.



Oraz chodzi o zachowanie namiastki historii i tradycji aby jakieś V było pod maską mustanga.