18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Murzyńska piosenkarka

Anal_Intruder_69 • 2024-01-08, 19:54
Koncert w murzynowie.

Stado orangutanów próbuje publicznie obmacywać lochę z wielkim dupskiem na koncercie... k***a, ani to ładne, małpy k***a bezwstydne, organizator ma w piździe co się tam dzieje (wziął kasę/banany i sp***olił). Ale zwierzyniec. I potem pyk na ponton i do Szwecji.

A ta "piosenka...? "Te tete te te tetetete", jak jakieś niedorozwinięte warzywo z downem. Ani to melodii, ani rytmu. Ja pie**olę.

silwerbalk

2024-01-08, 19:57
Animal planet czy murzyni mają teraz sezon ruiii i samica szuka najlepszego partnera w grupie samców i nawołuje

Kutazz

2024-01-08, 20:00
Dupa tłusta jak panierka w KFC, oni to lubią

outline

2024-01-08, 20:28
k***a, obdrzydliwe

Geraldinio

2024-01-08, 20:43
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Koncert w murzynowie.
Stado orangutanów próbuje publicznie obmacywać lochę z wielkim dupskiem na koncercie... k***a, ani to ładne, małpy k***a bezwstydne, organizator ma w piździe co się tam dzieje (wziął kasę/banany i sp***olił). Ale zwierzyniec. I potem pyk na ponton i do Szwecji.
A ta "piosenka...? "Te tete te te tetetete", jak jakieś niedorozwinięte warzywo z downem. Ani to melodii, ani rytmu. Ja pie**olę.




ch*j Cię obchodzą ich gusta? lubią to, ich sprawa, zawsze to lepsze niż szlachtowanie się na ulicy czy pakowanie w pontony i do Europy.

SlimShady

2024-01-08, 21:03
Geraldinio napisał/a:

ch*j Cię obchodzą ich gusta? lubią to, ich sprawa, zawsze to lepsze niż szlachtowanie się na ulicy czy pakowanie w pontony i do Europy.



Ooo pierwszy lewak się odezwał, witamy pana tolerancyjnego na wszystkie pojebaństwa plemienia bambo.

kris1978

2024-01-08, 21:22
Przypomina połączenie świnii z orangutanem

Geraldinio

2024-01-08, 21:27
SlimShady napisał/a:

Ooo pierwszy lewak się odezwał, witamy pana tolerancyjnego na wszystkie pojebaństwa plemienia bambo.



Dla Ciebie prawdziwa normalność to słuchanie Martyniuka i napalanie się wyłącznie na chude Karyny, bo każde odstępstwo to pojebaństwo, a krytykujący są lewakami? :D

psotny_fiutek

2024-01-08, 21:32
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Stado orangutanów próbuje publicznie obmacywać lochę z wielkim dupskiem na koncercie... k***a, ani to ładne, małpy k***a bezwstydne, organizator ma w piździe co się tam dzieje (wziął kasę/banany i sp***olił). Ale zwierzyniec. I potem pyk na ponton i do Szwecji.

A ta "piosenka...? "Te tete te te tetetete", jak jakieś niedorozwinięte warzywo z downem. Ani to melodii, ani rytmu. Ja pie**olę.



Opis tak wyśmienity że nic nie musze dodawać.

Pij !Na mój koszt !


turor

2024-01-08, 21:36
Geraldinio napisał/a:

Dla Ciebie prawdziwa normalność to słuchanie Martyniuka i napalanie się wyłącznie na chude Karyny, bo każde odstępstwo to pojebaństwo, a krytykujący są lewakami?



Skończ lewaku.

guliusz

2024-01-08, 22:26
Czy to nie ta piosenkarka r*channa ?

sothis

2024-01-08, 22:39
To ja się odniesę do ciśnięcia po bydełku z nagrania. Bywałem na różnych spędach. Naj***na młodzież to naj***na młodzież. Kto nie był ten nie czuje klimatu, nie wie o co chodzi i jak się wypowiada to na podstawie mniemwnologii. Wszystko ma swój czas i miejsce, prostackie spędy bydła też.

Nie wiem jak na discopolowych festivalach, tam nie bywałem, ale stawiam że wcale nie lepiej.

saves

2024-01-08, 23:15
Dałem piwo za nutę. Wpada w ucho. TETETETETETET XD, k***a