18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Murzyńska piosenkarka

Anal_Intruder_69 • 2024-01-08, 19:54
Koncert w murzynowie.

Stado orangutanów próbuje publicznie obmacywać lochę z wielkim dupskiem na koncercie... k***a, ani to ładne, małpy k***a bezwstydne, organizator ma w piździe co się tam dzieje (wziął kasę/banany i sp***olił). Ale zwierzyniec. I potem pyk na ponton i do Szwecji.

A ta "piosenka...? "Te tete te te tetetete", jak jakieś niedorozwinięte warzywo z downem. Ani to melodii, ani rytmu. Ja pie**olę.

TwójCzarnyPan

2024-01-08, 23:34
Cytat:

A ta "piosenka...? "Te tete te te tetetete", jak jakieś niedorozwinięte warzywo z downem.


Nie ma to jak nasze swojskie disco polo. Sztuka najwyższych lotów, klasa sama w sobie.

sothis napisał/a:

To ja się odniesę do ciśnięcia po bydełku z nagrania. Bywałem na różnych spędach. Naj***na młodzież to naj***na młodzież. Kto nie był ten nie czuje klimatu, nie wie o co chodzi i jak się wypowiada to na podstawie mniemwnologii. Wszystko ma swój czas i miejsce, prostackie spędy bydła też.
Nie wiem jak na discopolowych festivalach, tam nie bywałem, ale stawiam że wcale nie lepiej.


Za te słowa nazwą cię tutaj lewakiem. :lol:
Bo tu obowiązuje mentalność stada, o czarnych można mówić tylko źle, albo wcale. Kto ma zdrowy rozsądek i własne zdanie, ten lewak!

shoe5maker

2024-01-08, 23:34
To po co to gówno wrzucasz. Myślałem że ją zdejmą ze sceny i zrobią seks Orangutalny a tu nic.

metyoo

2024-01-08, 23:47
TwójCzarnyPan napisał/a:

Nie ma to jak nasze swojskie disco polo. Sztuka najwyższych lotów, klasa sama w sobie.
Za te słowa nazwą cię tutaj lewakiem.
Bo tu obowiązuje mentalność stada, o czarnych można mówić tylko źle, albo wcale. Kto ma zdrowy rozsądek i własne zdanie, ten lewak!



skończcie już płakać! jak chcecie sie poklepać po pleckach to umówcie się na jakiś pedalski gangbang, czy co tam macie w zwyczaju!

SlimShady

2024-01-08, 23:49
Geraldinio napisał/a:

Dla Ciebie prawdziwa normalność to słuchanie Martyniuka i napalanie się wyłącznie na chude Karyny, bo każde odstępstwo to pojebaństwo, a krytykujący są lewakami?



Nie słucham Martynka ani discopolo. Ale jakby na jego koncercie ludzie wąchali sobie dupy lub macali go po pindolu to też bym mówił, że to poj***ne.

Bul_od_bytu

2024-01-09, 04:47
Nie są wybredni jak widać. Dobra wiadomość dla naszych dziewczyn :D

Zpider

2024-01-09, 09:30
Co to do tuska nędzy robi na sadystyku?

Domwol3108

2024-01-09, 09:43
Jaki kraj taki sylwester w zakopanem

ibrahim

2024-01-09, 10:15
Dobry Bóg miał dobry plan. Umieścił to bydło na jednym kontynencie, oblanym dookoła wodą, żeby te karaluchu siedziały tam, gdzie ich miejsce i nie rozlazły się po świecie normalnych ludzi. Ale oczywiście zj***ne anglosaskie k***y musiały same ich przywlec do juesej, bo im się nie chciało zapie**alaqć w polu z rodzinami i zbierać bawełnę; gdyż oni - w ich mniemaniu - zostali stworzeni do "wyższych " celów. Więc byli godni zajmowac się jedynie chlaniem "łyski w salunie", dymaniem kurew w burdelach i przepie**alaniem wszystkiego w pokera z bandytami. No może jeszcze u niektórych dochodziło do ekstremalnego hobby, jak napadanie na banki i bycie rewolwerowcem. W ten oto sposób, całkiem niepostrzeżenie czarne karaluchy rozpleniły się prawie po całym świecie. A było k***a tak dobrze. Przy czym debilna teoria starego trypla darwina nie ma tu nic do rzeczy. Bo nawet jeśli przyjąć, że nasi przodkowie zeszli z drzew jakieś milion lat temu, to murzyny zeszły jakieś tydzień temu. Zastanawiałem się kiedyś jak doszło do tego , że w ogóle takie czarne debile są na świecie. Przeczytałem chyba wszystko na ten temat, wyobejrzałem też chyba wszystkie głupie filmiki na National Geografic i tym podobnych mózgojebach, dla ćwierćinteligentów. No i została tylko jedna możliwość. Było kiedyś trzech braci kosmitów (nie, nie chodzi o Lecha, Czecha i Rusa). Pierwszy kosmita przeleciał swoją partnerkę i tak powstał normalny, biały człowiek. Drugi kosmita, był lewckim sodomitą, więc przeleciał małpę. Tak powstali murzyni. Trzeci kosmita był ciapatym sodomitą, więc przeleciał kozę. Tak powstali skośnoocy i semici. Jak widzicie moja teoria jest obecnie najlepsza, bo jest najmojsza. Ma tylko malusieńką niedoróbkę. Otóż nie wiem, k***a, jak powstali eskimosi i indianie. Jakby ktoś z was miał chrapkę na nagrodę Jobla, to niech to uzupełni swoimi wynurzeniami intelektualnymi.

Szary_Jeleń

2024-01-09, 10:37
...aaa więc to jest ten sławny Twitch, teraz rozumiem.

Geraldinio

2024-01-09, 22:00
SlimShady napisał/a:

Nie słucham Martynka ani discopolo. Ale jakby na jego koncercie ludzie wąchali sobie dupy lub macali go po pindolu to też bym mówił, że to poj***ne.



Nie słuchasz disco polo? niemożliwe. Przecież wszyscy prawacy go słuchają, tak więc jesteś lewakiem, tylko o tym nawet nie wiesz. Jeśli do tego nie zgadzasz się z moim wcześniejszym zdaniem i wolisz jednak by do nas pontonami przypływali, niż się po swojemu bawili, to stoisz tuż za Biedroniem.
albo przed, jako lewak mam wyj***ne którą pozycję preferujesz.

Kaczaffi

2024-01-10, 11:51
SlimShady napisał/a:

Ooo pierwszy lewak się odezwał, witamy pana tolerancyjnego na wszystkie pojebaństwa plemienia bambo.



Lepszy lewak od pisowca. Pisowcy to pseudoprawicowcy, takie kryptolewary.

Kameleon92

2024-01-10, 12:34
Piwo za opis ,uśmiałem się.

juhc_nimda

2024-01-10, 13:58
SlimShady napisał/a:

Ooo pierwszy lewak się odezwał, witamy pana tolerancyjnego na wszystkie pojebaństwa plemienia bambo.



To chyba ty deklu jesteś lewakiem. Koleś napisał że " ch*j Cię obchodzą ich gusta? lubią to, ich sprawa, zawsze to lepsze niż szlachtowanie się na ulicy czy pakowanie w pontony i do Europy. a ty frendzlu wyjezdasz z lewakiem? To ty jets ęs lewakiem bo facet jest zdania że u siebie niech robią co chca bo lepsze to niż przypłybniecie do nas na pontonie i szlachtowanie ludzi. No ale skąd taka ameba umysłowa jak ty mogła to wiedzieć jak debiulu nie umiesz czytać. Zresztą nie tylko ty bo i grono innych ameb umysłowcyh które cie zaplusowały. Ha twu w twój głupi ryj. HA TFU!!!!!!

SlimShady

2024-01-10, 17:33
juhc_nimda napisał/a:

To chyba ty deklu jesteś lewakiem. Koleś napisał że " ch*j Cię obchodzą ich gusta? lubią to, ich sprawa, zawsze to lepsze niż szlachtowanie się na ulicy czy pakowanie w pontony i do Europy. a ty frendzlu wyjezdasz z lewakiem? To ty jets ęs lewakiem bo facet jest zdania że u siebie niech robią co chca bo lepsze to niż przypłybniecie do nas na pontonie i szlachtowanie ludzi. No ale skąd taka ameba umysłowa jak ty mogła to wiedzieć jak debiulu nie umiesz czytać. Zresztą nie tylko ty bo i grono innych ameb umysłowcyh które cie zaplusowały. Ha twu w twój głupi ryj. HA TFU!!!!!!



Chlooopie... Lecz się :lol:
Wypowiedź dotyczyła "ch*j Cię obchodzą ich gusta? lubią to, ich sprawa" - nie, nie jest to ich sprawa, biały powinien uczyć bambusów manier, a jeśli się nie umieją zachować inaczej od zwierząt to nie mają prawa przebywać z białymi czyli cywilizowanymi ludźmi. Nie mam na myśli tego że toleruje ich pakowanie się w pontony, wręcz przeciwnie. A lewak jest tolerancyjny na zezwierzęcenie, ja nie akceptuje tego nawet jak to robią gdzieś w Murzynowie. I czarne co mentalnie nie zeszło z drzewa należy nazywać po imieniu. I nie zapluj się biedaku, dziewczynki sześcioletnie są mniej emocjonalne jak ty p*zdeczko ;* :mrgreen: