18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Murzyni we Francji napadają na Policję. Są mało tolerancyjni

Patriotyczny • 2014-02-07, 21:11
Politycznie poprawne media oraz organizacje ''antyrasistowskie'' zawsze starają się milczeć kiedy jakiś Żyd, Cygan lub Murzyn robi coś złego białemu. Za to kiedy sytuacja jest odwrotna, to sprawa jest niesłychanie nagłaśniana i bardzo często naciągana i wyolbrzymiana. Marksizm kulturowy (polityczna poprawność) zupełnie tak samo jak za Adolfa Hitlera z tym, że w odwrotną stronę posiada nowe uprzywilejowane grupy społeczne, a są nimi: Geje, Murzyni, Kolorowi, Żydzi, Transwestyci itp. Polityczna poprawność to nowa forma lewackiego faszyzmu.
[ Komentarz dodany przez: Angel: 2014-02-10, 10:57 ]
P0J3B napisał/a:

"Ten film wideo nie jest dostępny w twoim kraju" ;/
wrzuci ktos na sewer sadola?




tranzystor

2014-02-09, 22:01
Zdrowy blond MILF w grupie tajniaków.

EdmundKemper

2014-02-09, 22:09
erhard napisał/a:

@EdmundKemper
Gharotief, Laola czy jakoś tak, cały czas musi zmieniać :P



Loaloa chyba był :D Ale to jakiś inny ziomek chyba. No i pozostał jeszcze DUST DEVIL :D

SethAngel

2014-02-09, 22:19
KrispyKreme napisał/a:

podmienić policjantów na amerykańskich a sytuacja trochę inaczej by się potoczyła...



Wcale nie trzeba robić podmianki. Trochę czasu wizytowałem we Francji i u nich coś takiego jest normą. Najpierw wysyła się samych "biurokratów" a potem w razie konieczności CRS (Compagnies Républicaines de Sécurité) - z nimi nie ma już dyskusji. Najlepiej siedzieć cicho i nie rzucać się w oczy. A mogę się założyć że następna wizyta odbędzie się z ich udziałem.

Deego

2014-02-10, 00:18
A mogli odjebac...

Loaloa

2014-02-10, 00:35
Cytat:

Byc pomiatanym we własnym kraju.Mam nadzieje ze tego ie dożyję..



...napisał mieszkaniec Polski.

tomkararek

2014-02-10, 05:41
czemu on sobieee strzelnicyy niez zrobil tocc odstrzalecc zwierzeta mozna

S4ndal

2014-02-10, 09:04
Widze, ze gimbaza na nowo odkrywa internet. Bo film jest satry jak swiat.

I po pierwsze to nie wina czarncyh ( nie nie bronie ich tutaj) ale wina rzadu i nieudolnej polityki socjalnej i imigracyjnej.
Ci tutaj to juz franzuci 3-4 pokolenia. Socjal dostawali na tyle atrakcyjny , ze nie oplacalo im sie uczyc i pracowac. Wiec calymi dniami siedzieli z kumplami.

Taka sama sytuacja jest na wyspach, cale rodziny nie pracuja i korzystaja z dodatkow pomocy socjalnej. Jadac raz autobusem slyszalem jak 2 irlandczykow o kulach rozmawialo jak zachowywac sie na komisji lekarskiej, zeby ci uwierzyli , ze oni naprawde maja problemy z nogami i nie moga pracowac.

Prawde mowiac moglbym taki sam filmik nakrecic o bialych irlandczykach, czy anglikach bez problemu , ale jestem leniwy wiec mam to w p*zdzie.

Wogole to moglbym nakrecic podobny filmik o polakach za granica. Jest tu pelno gosci z problemem alkoholowym co kradna, handluja narkotykami czy uprawiaja sutenerstwo.
Znam tez pare osob, ktore nauczyly sie jak wykorzystywac system pomocy socjalnej i nie pracujac korzsytaja z wielu przyjemnosci zycia, na ktore np. mnie nie stac.


Wiem, ze nie wpsiuje sie w gimbusiarna mode na rasizm, ale mam na to wyj***ne ^^.


P0J3B

2014-02-10, 10:44
"Ten film wideo nie jest dostępny w twoim kraju" ;/
wrzuci ktos na sewer sadola?

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2014-02-10, 10:57 ]
wrzucone

Schabik

2014-02-10, 17:04
Oczywiście zamiast nazwać po imieniu "niggers" to "youth" żeby było poprawnie politycznie... Swoją droga policjanci powinni ich zastrzelić albo skuć, bo to z gazem i rzucanie kamieniami to była napaść na policjantów na służbie.