18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Murzyni we Francji napadają na Policję. Są mało tolerancyjni

Patriotyczny • 2014-02-07, 21:11
Politycznie poprawne media oraz organizacje ''antyrasistowskie'' zawsze starają się milczeć kiedy jakiś Żyd, Cygan lub Murzyn robi coś złego białemu. Za to kiedy sytuacja jest odwrotna, to sprawa jest niesłychanie nagłaśniana i bardzo często naciągana i wyolbrzymiana. Marksizm kulturowy (polityczna poprawność) zupełnie tak samo jak za Adolfa Hitlera z tym, że w odwrotną stronę posiada nowe uprzywilejowane grupy społeczne, a są nimi: Geje, Murzyni, Kolorowi, Żydzi, Transwestyci itp. Polityczna poprawność to nowa forma lewackiego faszyzmu.
[ Komentarz dodany przez: Angel: 2014-02-10, 10:57 ]
P0J3B napisał/a:

"Ten film wideo nie jest dostępny w twoim kraju" ;/
wrzuci ktos na sewer sadola?




Metyl30

2014-02-09, 20:02
juz to widzialem na sadisticu gdzies.

KurwaRomantyk

2014-02-09, 20:04
Ale nie rozumiem po co mieszać do tego gejów i transwestytów, co komu oni przeszkadzają?

kudi88

2014-02-09, 20:04
Powiem tak we Francji najlepiej żyją araby i murzyny,dodatki,mieszkania,przemyt haszu i koki z maroka i h*j wie skąd jeszcze daje im pole do popisu.. Byłem,widziałem,przebywałem na takich osiedlach i paliłem joye z nimi,wiem co mówię.U nich dilerzy 17letni mają cayene,lambo lub h*j wie co u nas?co najwyżej e36 1.8 =] taka sytuacja i nie są oni takimi kozakami w grupie mocni.. oddzielnie bujają się lecz skaczą jak typowe nygusy dobry hak i prosty typka nie ma ;)

Falsum

2014-02-09, 20:04
Kiedy widzę sytuacje, podobne do tych ukazanych w filmie...
a następnie czytam komentarz typu:
JesusChytrus napisał/a:

Lepszy lewicowy faszyzm niż prawactwo w łagodnej formie które z natury dąży do unicestwienia ludzi nie pasujących do kanonu idealnego człowieka



(pomimo przeczucia, że autor to rasowy troll)

Coraz bardziej popieram "żydo-komuno-masono-iluminato-NWO-Albert Pike" - koncepcję selektywnej depopulacji.

LxDead

2014-02-09, 20:11
Ja tam już ch*ja położyłem na ten j***ny zachód, równie dobrze jutro francja, szwabia i brytolia mogłyby dla mnie przestać istnieć ;)

dorodnykurczak

2014-02-09, 20:13
marksizm kulturowy, ewidentny wpływ breivika na światopogląd autora - ale zgadzam się

Haren

2014-02-09, 20:27
W takim wypadku, gdy gnój blokuje policjantowi drogę, rzuca w niego kamieniami czy strzela gazem, powinno być natychmiast wyciągnięcie pistoletu i rozkaz żeby się sam rzucił na glebę. Jeśli się nie zastosuje - ostrzegawczy strzał w kolano.

MrGizzy

2014-02-09, 20:41
Wymień to na amerykanów. Padło by z 15-20 strzałów już na klatce. Zwierzęta zawsze uciekały od huku...

EdmundKemper

2014-02-09, 20:42
JesusChytrus napisał/a:

Lepszy lewicowy faszyzm niż prawactwo w łagodnej formie które z natury dąży do unicestwienia ludzi nie pasujących do kanonu idealnego człowieka



Gharotief? Czy jaki Ty tam wcześniej nick miałeś?

Tafariel

2014-02-09, 20:55
Ten jegomość JesusChytrus czy jaki on tam ma nick udziela się pod każdym tematem i pod każdym tematem robi z siebie idiotę :amused: Ciekawe hobby.

@up - to nie garozjeb bo on w każdym zdaniu wstawiał "katolstwo'' :roll:

Kubas1993

2014-02-09, 21:38
Żeby policjant z bronią podczas wykonywania czynności służbowych musiał uciekać przed bandą małp w środku dużego europejskiego kraju, który posiada broń jądrową. Tak się właśnie kończy cywilizacja europejska - dokładnie to o czym mówi JKM.

erhard

2014-02-09, 21:41
@EdmundKemper
Gharotief, Laola czy jakoś tak, cały czas musi zmieniać :P

C'est Ca

2014-02-09, 21:41
@kudi88, ciekawi mnie gdzie byłeś i ile, bo obstawiam, że troszeczkę podkolorwałeś to ;)

emigrant

2014-02-09, 21:49
dziwne, mieszkam we francji w wyskoczył mi komunikat z yt: "Ten film wideo nie jest dostępny w twoim kraju" ciekawe...