18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Murzyn wali z partyzanta

Macx83wwww • 2020-10-14, 09:35
Zamieszki pomiędzy zwolennikami Trumpa i lewakami


ZgRyZ

2020-10-15, 00:46
a ch*j mnie obchodzi zbydlęcone, amerykańskie barachło? niech sie wybiją do jednego.

marinis

2020-10-15, 01:17
Mam nadzieję że Biden wygra. Byle nie Trump.

Pandemio-psychoza

2020-10-15, 08:23
Czemu nikt nie pomógł człowiekowi gdy zaatakowało go zwierzę?

justsuckit

2020-10-15, 09:36
j***ne murzyny, kolejny potomek gościa który dał się złapać w siatkę na własnym podwórku ;)

czarny w starciu twarzą w twarz w 90% dostanie wpie**ol,, więc atakuje z boku, z tyłu lub stadem jak inne zwierzęta ;)

ProVVe

2020-10-15, 09:44
Macx83wwww napisał/a:

Skrajna prawicowość tak samo nie jest dobra, Kurdowie pomagali Amerykanom z Isis, a Trump ich wydymał bez mydła, to samo mogą zrobić z Polską, taki sojusznik za kasę, to żaden sojusznik, cywilizowany kraj chociaż to minimum jak tanie ubezpieczenie zdrowotne powinien zapewniać, pamiętaj też, że rozwój Państwa zależy od silnej klasy średniej, a nie tylko elit, byłem w USA, widziałem ile biedoty tam jest i mam porównanie do UK, które jest o wiele lepsze, nie ma tutaj takich różnic społecznych.



Ja również, ale USA przez to jest potega. Dla mnie sprawa jest prosta i Europa dlatego upadnie (patrz jak obama rozj***ł USA tym ubezpieczeniem dla głosów i poparcia). Darmowa opieka medyczna jest tylko i wyłącznie kosztem ludzi obrotnych, a nie ludzi z kręgu władzy i układów. To właśnie tutaj jest błąd w myśleniu. Ubezpieczenie powinno być prywatne kazdy sobie... Bez zusu który kradnie 1/4 pensji i daje gowno w zamian. Taka kasa starczy na niebo lepsze prywatne ubezpieczenie i jeśli byłaby konkurencja to byłyby lepsze oferty dla szarych ludzi... Tak działa wolny rynek i każdy walczyłby o miliony ludzi czyli miliardy, a tylko % potrzebuje specjalistycznych badań. Przyklad z naszego podwórka. Jechałem na 1,5 miesiąca za granicę na wakacje. Zaplacilem niecałe 100 ubezpieczenie na kwotę 85tys zł (sprowadzenie ciała, leczenie etc etc) i miałem drugie tańsze bo dokupiłem do mojego prywatnego za 50zl. Ponad 140tys razem. ZUS za wstrzas mózgu dal mi 100zl i 10 zł na dojazd, a w moim dostałem 1400zl za przecieta rękę. Czyli place X kasy na rok chce mogę dokupić więcej i mam pewność. Bo z jakiej racji mam płacić komuś za szpital kto nie wiem dajmy na to wolał chlać pod sklepem albo mieć w dupie prace i wklad dla społeczeństwa? Jebac go i niech gryzie piach. Muszę wstawać o 6 do czasem 17-18 i mam co mam. Dlaczego mam sponsorować kogoś kto woli dostać 500+ i zasiłek + opiekę medyczną? TAKI ch*j. Człowiek mądry wykupi ubezpieczenie nawet za 400zl miesięcznie i wyjdzie to taniej niż podatki zabierające 1/3 pensji (mamy takie jak w Szwecji 33%) i lepiej bo ubezpieczalnie będą podpisywać umowy ze szpitalami, prywatnymi klinikami i będzie to zastrzyk gotówki dla placówek. Takie placówki będą tez dbać o lepsza jakość w tym momencie, żeby mieć więcej kontraktów. Tylko nieroby i niedojeby będą spac na ulicy. Tłumaczenie, ze widać różnicę taaaa tylko kto za to płaci? Ludzie, którzy ciężko pracują... Ja utrzymuje pelno nieudaczników z moich podatkow i bezużytecznych biurokratów na stołkach. Podsumowując.... Chcesz zabezpiecz sie na przyszłość lub baluj cale życie i zyj chwila droga wolna, ale Unia powinna się odpie**olic od ciężko pracujących ludzi... Makaron i merkel powinni wisieć. W Szkocji masz np opłacane pokoje dla ćpunów, żeby mieli gdzie sobie zapodać w żyłe+ w aptece dostaną za free igly i strzykawki... To sa k***a fakty. Twoja opieka działa dobrze dla sp***olin i marginesu. Dlatego bambusy w USA i lewactwo sie tak o "obamacare" rzucają... Biegniemy na skraj upadku gospodarczego bo trzeba utrzymywać hołotę

Ps. A do MAŁP sie strzela i wrzuca truchła do dołu z wapnem