18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Murzyn wali z partyzanta

Macx83wwww • 2020-10-14, 09:35
Zamieszki pomiędzy zwolennikami Trumpa i lewakami


plastic

2020-10-14, 09:44
na tym polega dzisiejsza polityka. trolle wygłaszają przygotowane przez oficerów prowadzących prowokacyjne teksty, a zwykli ludzie nie wytrzymują i reagują adekwatnie do swojej przeciętności.
no i tym, którzy inwestują w te akcje najwięcej nie chodzi o lewo, czy prawo, tylko właśnie o ten pozbawiony racjonalności odruch, chcą go wywołać i podtrzymywać jak najdłużej.

powodzenia! kocham manipulacje!

Macx83wwww

2020-10-14, 10:00
plastic napisał/a:

na tym polega dzisiejsza polityka. trolle wygłaszają przygotowane przez oficerów prowadzących prowokacyjne teksty, a zwykli ludzie nie wytrzymują i reagują adekwatnie do swojej przeciętności.
no i tym, którzy inwestują w te akcje najwięcej nie chodzi o lewo, czy prawo, tylko właśnie o ten pozbawiony racjonalności odruch, chcą go wywołać i podtrzymywać jak najdłużej.
powodzenia! kocham manipulacje!



Ty naprawdę myślisz, że tym ludziom chodzi o poparcie dla Trumpa czy Bidena ? Żaden z nich nie jest wart wyboru, ale trzeba wybrać mniejsze zło i ci co udzielają poparcia Trumpowi, doskonale wiedzą, że jeżeli Biden wygra to w Ameryce będzie anarchia...

Pralpunkt

2020-10-14, 10:55
Obraz współczesnego społeczeństwa
Każdy z kijkiem do nagrywania
Ale jak twojego zaatakowali to zamiast czarnego na butach wymieszać to stoją jak p*zdy
Tak to my świata przed lewactwem nie obronimy

RYHOO

2020-10-14, 11:40
j***ne ścierwo - wszystkich do pieca

LuckyPunch

2020-10-14, 11:50
Macx83wwww napisał/a:

Ty naprawdę myślisz, że tym ludziom chodzi o poparcie dla Trumpa czy Bidena ? Żaden z nich nie jest wart wyboru, ale trzeba wybrać mniejsze zło i ci co udzielają poparcia Trumpowi, doskonale wiedzą, że jeżeli Biden wygra to w Ameryce będzie anarchia...




Skończ pie**olic.... popatrz jak zachowują się zwolennicy trampa a jak ta czarna zapie**olona cholota...USA bylo by ryjem gdyby wyj***li do murzyni każdego j***nego murzyna

Macx83wwww

2020-10-14, 12:34
LuckyPunch napisał/a:

Skończ pie**olic.... popatrz jak zachowują się zwolennicy trampa a jak ta czarna zapie**olona cholota...USA bylo by ryjem gdyby wyj***li do murzyni każdego j***nego murzyna



Sam pie**olisz, właśnie o tym napisałem, że gdyby tamci (zwolennicy Bidena czyli Antifa, murzyni i lewactwo), wygrali to byłaby anarchia, a Trump też wcale nie jest dobry, dla niego liczy się tylko interes, widać po tym jak zostawił Kurdów samym sobie, a Polska robi z nim ,,interesy" za grubą kasę, tak samo chciał zlikwidować tańsze ubezpieczenie zdrowotne, typowy przedstawiciel najbogatszych elit.

pr...........ny

2020-10-14, 15:00
Oczywiście... murzyn z partyzanta

mesjans

2020-10-14, 16:26
Czekam na wybranie Trumpa w listopadowych wyborach prezydenckich, ale to będzie nowych materiałów na sadolu.

uki1

2020-10-14, 16:31
Te Tysiące poszłyby za mną (…); Popatrz co się dzieje na Ukrainie, kto tutaj szczęśliwy? (…) Dla nich ziemia? Dla nich złota wolność? A reszta? Bydło. Jakiej wdzięczności doznało wojsko zaporoskie za krew w obronie Rzeczypospolitej przelaną? Gdzie przywileje kozackie? Wolnych kozaków w chłopów chcą zmienić. Chcę wojny z nimi, nie z królem. Król to jest ojciec, a Rzeczpospolita – matka. (…) A gdyby nie oni, miałaby Rzeczpospolita nie Dwojga, a Trojga Narodów tysięcy wiernych szabli przeciwko Turkom, Tatarom, Moskwie.- „Ogniem i mieczem” Henryk Sienkiewicz

Macx83wwww

2020-10-14, 16:50
uki1 napisał/a:

010



To prawda, Władysław IV chciał Rzeczpospolitej III Narodów , kraj miliona km², wtedy najsilniejszy w środkowo-wschodniej Europie, ale szlachta na to nie przystała, po czym było już tylko gorzej, jeszcze Piłsudski próbował coś zrobić, ale teraz po Wołyniu nie ma już raczej szans na przymierze...

Zewłok666

2020-10-14, 18:27
Macx83wwww napisał/a:

Sam pie**olisz, właśnie o tym napisałem, że gdyby tamci (zwolennicy Bidena czyli Antifa, murzyni i lewactwo), wygrali to byłaby anarchia, a Trump też wcale nie jest dobry, dla niego liczy się tylko interes, widać po tym jak zostawił Kurdów samym sobie, a Polska robi z nim ,,interesy" za grubą kasę, tak samo chciał zlikwidować tańsze ubezpieczenie zdrowotne, typowy przedstawiciel najbogatszych elit.



No i co z tego, że zostawił Kurdów? Polityka to nie idee, tylko właśnie gra interesów. Bliski Wschód przestaje być priorytetowy, ponieważ Amerykanie mają już swoje złoża ropy naftowej. Chaos w tym regionie nawet jest im na rękę, gdyż rośnie cena ropy, a ropę z łupków opłaca się wydobywać dopiero w cenie 70$ za baryłkę (aktualnie jest ok. 40$). Na wojenki z lat 90-tych i początku XXI wieku już też Stanów nie stać. Wystarczy zobaczyć jak wycofują swoje wojska z wielu zagranicznych misji. A co do ubezpieczeń - jest to temat bardzo złożony i wierz mi, że wielu Amerykanów było przeciwnych wprowadzeniu Obama care. Ten kraj działa na innych zasadach niż Europa co trzeba zaakceptować i zrozumieć.

Hollow_Man

2020-10-14, 19:04
czarny mop, takiego jeszcze nie widziałem, ciekawe czy dobrze brud z podłogi ściera.

Macx83wwww

2020-10-14, 19:42
Zewłok666 napisał/a:

No i co z tego, że zostawił Kurdów? Polityka to nie idee, tylko właśnie gra interesów. Bliski Wschód przestaje być priorytetowy, ponieważ Amerykanie mają już swoje złoża ropy naftowej. Chaos w tym regionie nawet jest im na rękę, gdyż rośnie cena ropy, a ropę z łupków opłaca się wydobywać dopiero w cenie 70$ za baryłkę (aktualnie jest ok. 40$). Na wojenki z lat 90-tych i początku XXI wieku już też Stanów nie stać. Wystarczy zobaczyć jak wycofują swoje wojska z wielu zagranicznych misji. A co do ubezpieczeń - jest to temat bardzo złożony i wierz mi, że wielu Amerykanów było przeciwnych wprowadzeniu Obama care. Ten kraj działa na innych zasadach niż Europa co trzeba zaakceptować i zrozumieć.



Skrajna prawicowość tak samo nie jest dobra, Kurdowie pomagali Amerykanom z Isis, a Trump ich wydymał bez mydła, to samo mogą zrobić z Polską, taki sojusznik za kasę, to żaden sojusznik, cywilizowany kraj chociaż to minimum jak tanie ubezpieczenie zdrowotne powinien zapewniać, pamiętaj też, że rozwój Państwa zależy od silnej klasy średniej, a nie tylko elit, byłem w USA, widziałem ile biedoty tam jest i mam porównanie do UK, które jest o wiele lepsze, nie ma tutaj takich różnic społecznych.

Adae

2020-10-15, 00:33
Buahahaha piekne zobrazowanie tego jakimi totalnymi p*zdami sa zachodni europejczycy. Rozsmarowuje ich "towarzysza" po glebie, a te p*zdy tylko sie odsuwaja z nadzieja, ze nie beda nastepna ofiara.

Te cioty nawet pchane do wagonow mowily by "hue hue ci lewacy tacy niby tolerancyjni a zoba co robio, my sie przynajmniej nie zachowujemy agresywnie".

Oni zasluguja na wyginiecie, ktore spotka ich wg wszystkich prognoz za maksymalnie 70 lat.