18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Murzyn murzynowi murzynem

Syn_Milionera • 2022-12-13, 09:49
Kobieta zginęła osłaniając swoje dziecko. Chicago.


kaelem

2022-12-13, 15:03
wojtekpwse napisał/a:

Polacy podczas 2 WŚ też terroryzowali i okradali swoich rodaków. Zaraz po niemcach i ruskich.


Banderowska onuca się obudziła.

crookla

2022-12-13, 15:42
wojtekpwse napisał/a:

Polacy podczas 2 WŚ też terroryzowali i okradali swoich rodaków. Zaraz po niemcach i ruskich.



Według twojej onuckiej propagandy? Czy słyszałeś o jednym czy dwóch przypadkach i będziesz pie**olił że to była powszechna praktyka?

NoYes napisał/a:

Ostatnimi czasy czesto takie wysrane z kontekstu teksty mozna spotac . O ch*j wAM chodzi zapchajdupy ?



Nie wiesz że sadistic to głównie zbiorowisko ruskich troli?

zikzmc

2022-12-13, 16:14
Kidl3r napisał/a:

Straszna tam bieda. Pewnie walczą o ostatniego banana



Pracowałem 15 lat temu w Chicago, zlecenia od firmy ubezpieczeniowej. Tam dom jest ubezpieczony obowiązkowo jak u nas auto. U czarnych było to szpachlowanie dziur po kulach w ścianie i wymiana wkładu okna oraz malowanie pokoju. Oczywiście nieroby siedzieli w domu.
Teraz hit . Pożar domu sporo było do zrobienia ,ale nie obejmowało naprawy instalacji wodnej. Okazało się że w tym domu w ogóle nie mieli wody, a pożar rozprzestrzenił się z łazienki. Byli skłonni zrezygnować z jakiej naprawy na poczet instalacji wodnej.

Teraz połączmy kropki. Brak wody, pożar w łazience, Strawiona podłoga pod żeliwną wanną wolnostojąca.

k***A oni palili ognisko pod wanna żeby zagrzać deszczówkę do kąpieli. Jak ich praprzodkowie gotowali się na wolnym ogniu. US&A

Wiewór

2022-12-13, 17:21
Najlepsze sa samce które od razu sp***olily

Robertuss

2022-12-13, 18:27
Ten czarny jegomość co podj***l dzieciaka na koniec trochę mi podpada :evil:

kulawiec

2022-12-13, 19:22
Kwasigroch napisał/a:

Pierwszą kulkę zaliczyła w stopę



Wygląda jakby pierwszą zaliczyła kilka cm pod sercem z przodu. 00:05

mazga50

2022-12-13, 20:15
Syn_Milionera napisał/a:

Kobieta zginęła osłaniając swoje dziecko. Chicago.



ch*ja prawda. Dostała przypadkowy postrzał.

alahu1

2022-12-13, 21:51
kulawiec napisał/a:

Wygląda jakby pierwszą zaliczyła kilka cm pod sercem z przodu. 00:05



Bardziej przypomina to cień pod jej wymieniem

silwerbalk

2022-12-14, 05:24
Animal planet i tajemnicze życie małpiatek na Bronksie brakuje tylko k***a Krystyny czubownej jako lektora ... :lol: .

PiDżej

2022-12-14, 06:23
Jaka qrwa znów kobieta??? Przecież to człekokształtne...

Leatherface

2022-12-14, 09:04
taylorswift napisał/a:

biedna mała małpka


Jakieś ZOO z pewnością ją przygarnie.

psarnack

2022-12-14, 17:41
zikzmc napisał/a:

Pracowałem 15 lat temu w Chicago, zlecenia od firmy ubezpieczeniowej. Tam dom jest ubezpieczony obowiązkowo jak u nas auto. U czarnych było to szpachlowanie dziur po kulach w ścianie i wymiana wkładu okna oraz malowanie pokoju. Oczywiście nieroby siedzieli w domu.
Teraz hit . Pożar domu sporo było do zrobienia ,ale nie obejmowało naprawy instalacji wodnej. Okazało się że w tym domu w ogóle nie mieli wody, a pożar rozprzestrzenił się z łazienki. Byli skłonni zrezygnować z jakiej naprawy na poczet instalacji wodnej.
Teraz połączmy kropki. Brak wody, pożar w łazience, Strawiona podłoga pod żeliwną wanną wolnostojąca.
k***A oni palili ognisko pod wanna żeby zagrzać deszczówkę do kąpieli. Jak ich praprzodkowie gotowali się na wolnym ogniu. US&A



haha .. kuwa , wyobrazilem sobie ;) ROTFL ... Kiepscy ludożercy gotujący Edzia listonosza :)

olbrzym

2022-12-14, 21:34
NoYes napisał/a:

Ostatnimi czasy czesto takie wysrane z kontekstu teksty mozna spotac . O ch*j wAM chodzi zapchajdupy ?



Ostatnio na sadisticu dużo się narobiło takich gównozjadów