18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

'murica fuck yeah!

~Velture • 2017-07-29, 09:49
(tak, tak. Tłumaczone luźno a źródło na dole.)

Ofiary gwałtów muszą powiadomić swojego gwałciciela zanim dokonają aborcji w stanie Arkansas, USA.


Nowe prawo stanowi, że płód podczas aborcji jest traktowany jako członek rodziny i wymaga aby oboje 'rodzice' wyrazili zgodę na jego śmierć.


Arkansas ostatnio wprowadziło wiele niepokojących poprawek odnośnie aborcji, w tym taką która zmusza kobietę aby powiadomiła ojca swojego dziecka zanim podda się aborcji.

(bardzo luźno tłumaczę i skracam)
Wymagane jest aby płód został potraktowany na równi z człowiekiem i jeśli ta osoba za życia nie powiedziała co chce aby zrobiono z jej ciałem to w takim wypadku decydują o tym członkowie jej rodziny.

Zgodnie z prawem odbywa się to w następującej kolejności:
najpierw małżonkowie, potem dzieci, potem żyjący rodzice a na końcu dziadkowie.
Płód nie może mieć małżonków ani dzieci więc wymagana jest zgoda rodziców na 'pozbycie' się płodu. W przypadku osób niepełnoletnich taką decyzję podejmują dziadkowie.

Lekarz nie może przeprowadzić aborcji bez "racjonalnej próby" kontaktu z ojcem płodu.
Jednak jest to niezgodne z podstawowymi prawami prywatności. Kobieta może nie chcieć aby ktoś wiedział cokolwiek o jej intymnej historii medycznej.

(dalej mi się nie chce już. Jak ktoś ma ochotę na 2 kolejne akapity tego pojebaństwa to zapraszam do źródła)

źródło: https://broadly.vice.com/en_us/article/nev3vx/rape-victims-must-notify-their-rapist-before-getting-an-abortion-in-arkansas

Brawo ameryko!
Samo prawo jako takie uważam za słuszne bo decyzję o aborcji powinien mieć prawo również podjąć ojciec ale mogli doprecyzować, że nie w przypadku ciąży z gwałtu i byłoby git.

Dobry komentarz :amused:

nwonigers

2017-07-29, 09:53
szkoda strzepic ryja...

do...........ka

2017-07-29, 10:05
No już doprawdy, k***a, bez przesady.

freaky

2017-07-29, 10:23
Przecież nikt nie udowodni, że to właśnie gwałciciel jest ojcem, dopóki nie zrobi się pośmiertnego porównania dna, czyli już po fakcie. Kobieta ma tu spore pole do omijania prawa, a nie chce mi się wierzyć, że sponiewierana przez sprawcę miałaby się jeszcze upadlać prosząc go o zgodę w przerwaniu ciąży, której sam już nie konsultował z zainteresowaną. Nie mówiąc już o tym, że do rozwiązania mogłaby mieć kłopot ze znalezieniem tatuśka.

~Nei

2017-07-29, 10:26
Jak kogoś zgwałci murzyn to powodzenia z poszukiwaniami.

voidinfinity

2017-07-29, 10:43
freaky napisał/a:

Kobieta ma tu spore pole do omijania prawa,



Tak, tylko sprowadza się to do tego czy:

1. ścigać gwałciciela i ryzykować rodzenie mu dziecka
2. nie ścigać gwałciciela i usunąć

freaky napisał/a:

a nie chce mi się wierzyć, że sponiewierana przez sprawcę miałaby się jeszcze upadlać prosząc go o zgodę w przerwaniu ciąży, której sam już nie konsultował z zainteresowaną



To sobie posłuchaj co te k***y z pro-life pie**olą na co dzień.

nwonigers napisał/a:

szkoda strzepic ryja...



A właśnie nie. Jakby wszystko pro-liferskie k***y realizowały swoje sp***olone umysłowo wizję w swoim kręgu niedoj***nia umysłowego - to wszystko byłoby cacy. Biłbym brawo nawet.

Niech rodzą kaleki, niech rodzą dzieci gwałcicielom (w tym dzieci z gwałtów kazirodczych). Jestem za.

Tak samo jak jestem za, by antyszczepionkowców odseparować i niech przetestują k***y swoje hipotezy na sobie.

t1ger_delta

2017-07-29, 10:49
W przypadku gwałtu to przesada. Ale w przypadku kiedy p*zda nie używa zabezpieczeń i chce złapać tatusia, ale tym się wykręcił? Jak najbardziej. Niech picza cierpi.

Meyrin

2017-07-29, 11:14
który dzisiaj? mamy prima aprilis?

~Velture

2017-07-29, 11:40
Cytat:

Ale w przypadku kiedy p*zda nie używa zabezpieczeń i chce złapać tatusia


A pomyśl ile p*zd nie jest w ciąży i chce wyłudzić od faceta siano na aborcję.
W necie pełno ofert pozytywnych testów ciążowych.
Znałem taką jedną. Jej kuzynka mi opowiedziała jak chłopaka na 5 kafli wyj***ła pie**oląc, że jest w ciąży bo kupiła w internecie pozytywny test ciążowy i wydruk z usg z dobrą datą za 200zł a potem wyłudziła od typka 5 tysięcy na 'aborcję' a w rzeczywistości pojechała skosztować egzotycznych ku*asów do turcji i potem chwaliła się tym swoim koleżankom, że spotkała księcia z bajki na latającym dywanie i obiecał jej, że przyjedzie do polski się z nią ożenić bo tak się zakochał w niej w te kilkanaście dni.
Koniec końców zaszła z ciapatym, powiedziała, że 'aborcja w niemczech' się nie udała i wciskała kit chłopakowi, że to jego dziecko.
Niestety pech chciał, że była biała i on był biały a dziecko miało bardzo wysoki poziom melaniny :amused:
Nawet chciała walczyć w sądzie o alimenty ale w ostateczności zrezygnowała kiedy dowiedziała się, że w przypadku negatywnego wyniku ona poniesie koszty sądowe.

Al...........go

2017-07-29, 13:13
I gdzie są lewaki z pisu skowyczące, że tak powinno być w tym kraju?

KillerLaugh

2017-07-29, 13:19
@up. Nie powinno, aborcja stanowczo zakazana bez żadnych ustępstw. A dla gwałcicieli nawet kara śmierci, by zredukować liczbę przestępstw i tym samym kazusów prawnych.

Maxi96

2017-07-29, 14:12
Głupota rządzi światem...


k***a mać

mazutor

2017-07-29, 14:49
DiKarpio napisał/a:

@up. Nie powinno, aborcja stanowczo zakazana bez żadnych ustępstw. A dla gwałcicieli nawet kara śmierci, by zredukować liczbę przestępstw i tym samym kazusów prawnych.



a kim ty, k***a, jesteś, żeby mówić zgwałconej kobiecie, że ma rodzić? albo żeby zmuszać kobietę do urodzenia warzywa, które po kilku godzinach/dniach skona z cierpienia? Zdecydowanie lepiej - w moim przekonaniu - usunąć płód, póki jeszcze ma nierozwinięty system nerwowy, a tym samym nie odczuwa bólu, niż żeby potem matka miała zawinąć w pieluchę i wyrzucić na śmietnik. A zanim ktoś zacznie strzępić ryja o odczuwaniu bólu - poszukaj sobie badań.
Przed trzecim trymestrem płód nie czuje bólu, więc pie**olenie o niehumanitarnym skrobaniu w 20 tygodniu można sobie w dupsko wsadzić.

r*chać, skrobać, ZA-LE-GA-LI-ZO-WAĆ!

MgrMajster

2017-07-29, 15:45
mazutor napisał/a:

żeby mówić zgwałconej kobiecie, że ma rodzić


Problem jest tylko taki, że taka babka gwałt musiałaby zgłosić tuż po fakcie na policję. Sprawcę zidentyfikować i osądzić.
Drugi problem tyczy gwałtów zgłoszonych po czasie. Wyobraź sobie Karynę co się z Sebixami r*cha i przypadkiem, czystym przypadkiem :roll: zaszła...Zgłasza więc gwałt, by móc legalnie sobie wyskrobać małego, przyszłego- niedoszłego Brajanusza, albo Małdżesikę. I albo powie, że nie wie kto sprawcą, albo powie, że jej chłop ją zgwałcić, co nie byłoby prawdą.
Tak czy inaczej, każdy przepis, regulacje mają swoje pozytywne jak i negatywne strony, rodzą :roll: nowe problemy.
Bo nie powiesz mi, że nie byłbyś wk***iony jakby Twoja dziewczyna nagle oskarżyła Cię o gwałt bo się okazało, że jest w z Tobą w ciąży.....

voidinfinity

2017-07-29, 16:19
mazutor napisał/a:

Zdecydowanie lepiej - w moim przekonaniu - usunąć płód, póki jeszcze ma nierozwinięty system nerwowy, a tym samym nie odczuwa bólu,



Nawet ważniejszy jest brak funkcji wyższych mózgu (przetwarzanie bodźców). Jeżeli mózg nie przetwarza bodźców - to zwyczajnie nie tworzy żadnej unikalnej struktury informacyjnej.

Różnica jest między innymi taka jak między komputerem bez wgranego żadnego oprogramowania (płód na wczesnym etapie rozwoju), komputerem z zainstalowanym systemem operacyjnym (nowo-narodzone dziecko), a komputerem w którym masz wszystkie swoje osobiste dane i programy (dorosły człowiek).

No chyba że ktoś uważa że warstwa biologiczna jest istotą człowieczeństwa. Ale wtedy należałoby przyjąć, że utrata ręki lub nogi powoduje że człowiek traci część swojego człowieczeństwa.